poster

Hanami - čas kvetoucích třešní

 • Německo

  Kirschblüten - Hanami

 • anglický

  Cherry Blossoms

Drama / Romantický

Německo, 2008, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ORIN
  **

  Der Film 08 ... Sladkobolná kýčovitá rádoby televizní inscenace s nádechem japonské tematiky, děkuji nechci.(9.10.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $104,433Tržby Celosvetovo $12,397,200(16.6.2009)

 • JFL
  ***

  Doris Dörrie viděla "Příběh z Tokia" a aktualizovala ho pro současnou dobu. Její melodrama je na rozdíl od Ozua emocionálně křiklavější a je z něho znát přílišné povrchní okouzlení Japonskem. Nicméně charismatický a uvolněně bezprostřední lesbický pár Nadja Uhl-Birgit Minichmayr představuje v jinak strnule přímočarém díle milé překvapení.(17.1.2011)

 • prkalil
  *****

  butó (http://www.youtube.com/watch?v=imqoVKiTRfc&feature=related)(4.5.2012)

 • Tsuki
  *****

  Konečně nějaký zahraniční film, který dokonale zobrazuje japonskou duši a Japonsko, jaké skutečně je, s jeho krásnou stránkou, ne tak pěknou stránkou, i bizarní stránkou. Stojím si za tím, že Doris Dörrie odvedla výtečnou práci. Většina zahraničních filmů, zasazených do Japonska se snahou zobrazit japonskou kulturu a společnost totiž právě v tomto bodě selhávají - buď jsou to filmy, které dávají přehnaný důraz na krásu Japonska a jeho tradice nebo jsou to filmy, které naopak vypichují jen podivnost Japonců (v tomhle byl zrovna film Ztraceno v překladu úplně mimo a některé věci dost přeháněl). Tady jsem měla mnohdy pocit, jako by to ani nebyl film, ale jako bych se dívala nějakým kouzelným kukátkem do japonské reality tak, jak ji znám. Není pak divu, že mě film tolik oslovil. Včetně pěkného příběhu - příběhu o životě. Jen mě mrzí, že jsem to nestihla vidět od úplného začátku, ale určitě to někdy ještě napravím. S hodnocením jsem si každopádně jistá, ať si říká kdo chce co chce. Kirschblüten opravdu hodně překvapilo. ~(4,7)~(25.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace