Filmová kuchařka s vytrhnutými stránkami a špatně napsaným postupem přípravy. Ale i tak je výsledek k jídlu... televizní průprava Jamie Olivera a záliba ve vaření podmínkou.(6.10.2009)

• TeeAge

...a tak sa Julie Powell nabalila prachami... ;-)(8.6.2010)

Film se snaží vyprávět dvě dějové linie a už to mu podráží nohy. Kdo nezná Julii Child, tak není obeznámen s jejím osudem. Druhá dějová linie s Julií Powell však vše dopředu prozrazuje a z první dějové linie pak kromě nádherné poválečné Francie zbude jen výborná herecká dvojice - Meryl Streep a Stanley Tucci. Žádné vyvrcholení tudíž nečekejte, jde jen o poklidný a ničím nerušený běh událostí. Druhá dějová linie pak nenabízí ani to, snad diváka jen donutí vytáhnout ubrousky, aby si nenaslintali do klína. Více na etparadise.(5.3.2010)

Oscar 1 nominace: Herečka HR - Meryl Streep(5.2.2010)

Meryl Streep je perfektní v této roli, ztvárnila Julii Child přesně tak, jak vystupovala ve svých pořadech. Objektivně 4*, pro mě jako velkého fanouška Julie soukromých 5* :)(19.5.2016)

• - Píseň ''Stop the Train'', která se nachází na soundtracku k filmu, je od Henryho Wolfa, syna Meryl Streep. (CliffLee)

• - Meryl Streep přibrala během natáčení 7 kilo. (Ernia)

• - Meryl Streep musela po celou dobu natáčení nosit vysoké podpatky, aby se svou výškou alespoň trochu přiblížila Julie Child, která měří téměř 2 metry. (Ernia)