Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dzej dzej
  ***

  Po Posledním tangu v Paříži další film s máslem v hlavní roli...(6.12.2009)

 • Malarkey
  ****

  Ze začátku jsem si filmu příliš nevšímal, ale během chvíle mě dokázal okamžitě zaujmout. Příjemná komedie o tom, když nevíte, co se životem, a tak si ho osladíte jedním dobře vyvedeným nápadem, odehrávajícím se po jeden dlouhý a nesmírně odvážný rok. Plus má tenhle film, pro mě, jeden velký bonus a to ten, že je v něm žrádla, že by se tím nacpala celá tanková divize a to se mně moc líbí.(31.12.2010)

 • KarelR
  ****

  Meryl Streep je tu sice většinu času na zastřelení, ale... Nora Ephron still got it.(27.2.2010)

 • Ernia
  ****

  První polovina fakt za 5*, naprosto dokonalý hlášky, vtipný situace, rychle to ubíhalo, doplněné perfektní hudbou. Druhá polovina je našpicovaná trapnýma dlouhýma proslovama, ubohou (ale zřejmě nezbytnou) vložkou, kdy opustí manžel úspěšnou manželku .. to byl zase trapas, na takový 2,5 hvězdičky max. Takže nakonec 4* a velké díky Meryl za další super film, výbornou roli a Meryl-fans partě za nezapomenutelné 2 hoďky v kině =)(11.10.2009)

 • lesumir
  *****

  nevěřil bych, že dokáže film založený na tématu čistě o hovně dokáže citově zaujmout a vyvolat patos nejvyššího kalibru. Za to mu dávám plný počet.(24.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace