Prvé roky boli celkom dobré, nenechal som si uchodiť časti, no po rokoch to už dosť stráca na zaujímavosti a vtipe. Hodnotiť sa to len tak nedá, tak dávam priemer. 50%(11.7.2008)

Andrásy s Vacvalovou boli celkom zaujímavý pár, častokrát však smiešny trochu iným spôsobom, ako zamýšlali. Ale v tom bolo práve to kúzlo. No odpovede na otázky boli niekedy až tak absurdné, že sa dá začať pochybovať o ich pravosti a uvažovať nad tým, čo vymyslel scenárista a čo je autentické. Na rozdiel od Kramplovej českej verzie sme si zo seba dokázali robiť väčšiu srandu.(1.10.2012)

• hirnlego

Jako by se Krampol ptal jenom bezďáků, fetek a jedličkáren na Hlaváku. Krát sto.(20.3.2014)

• MikeCool

TV-pořad. Talk show vedená relativně nudnými a stereotypními moderátory. Z toho nemůže vzniknout nic moc dobrého. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (odpad!) |(25.11.2015)

• LiVentura

Podle mě cíleně vybíraní odpovídající na slovenských ulicích.. :-( Odpovědi jsou šokující, už mne to skoro ani nerozesmívalo, spíš trápilo.!! Smutný humor smutné doby.(14.7.2013)