Docela nuda.Až na pár vtipných vecí. 55% -3*(11.7.2010)

Tak když se ptaj vesměs furt cikánů nebo viditelně opožděných lidí, tak to je pak jasné...50%(17.4.2015)

• dyfur

okopírovana Kramplova Nikto nie je dokonalý ...Krampol aspon je frajer a má vtip...tí naši Andrasy+Vaclavová nemajú nič z toho - udelujem metál ZASLÚŽILÝ HNOJOVÝ PRODUKT -(23.1.2013)

• Tommassi3

Platila-li již tuzemská frančíza tohohle televizního hnoje za naprostou zoufalost, pak naši bratři z pod Tatier ji dovedli skutečně k (ne)dokonalosti, ať již prostřednictvím zrůdného dua moderátorů, či výběrem toho nejzavrženíhodnějšího stáda dotazovaných, které se však nakonec příliš neliší od toho druhého plného do kolen se plácajících posměváčků.. Učebnicové peklo..(29.6.2016)

Prvé roky boli celkom dobré, nenechal som si uchodiť časti, no po rokoch to už dosť stráca na zaujímavosti a vtipe. Hodnotiť sa to len tak nedá, tak dávam priemer. 50%(11.7.2008)