Komedie

USA, 2008, 87 min

• Hitman_47

Když už se u filmu cítíte trapně jen z toho důvodu, že na to koukáte, tak je opravdu něco špatně. Friedberg a Seltzer udělali další stejný film, akorát s jinýma postavama...jinak je to pořád jeden a ten samý "vtip" za druhým..(17.2.2009)

• Hakha

Naprosto nevtipná ubohost, která nemá ani hlavu ani patu. Nic jiného než odpad! si nezaslouží...(19.11.2009)

• AngelAngie

Na to, že jsem si opravdu myslela, že je tomuhle filmu aspoň malinko křivděno, tak jsem se utvrdila v tom, že není. Tohle je opravdu hrozná volovina, i když jestli ta nejhorší, to nevím, adeptů na 1. místo v TOPshit by bylo víc ..(15.10.2008)

• viperblade

Tak takhle ne. Nejprve chci říct, že "film" má sotva 1 hoďku a 15 minut, takže zdejších 90 minut neberte vážně. Pokud neexistuje nějaká SE. Ale zdejší hodnocení berte ZATRACENĚ vážně!!! Už trailer, (který je zrovna tak vtipný, jako film sám), se nás snaží přesvědčit, že to je (cituji): "od tvůrců, kteří viděli příliš mnoho filmů". Tohle jim neberu, ale mohli by se taky podívat alespoň na jednu parodii, ať si kurva uvědomí, jak se to točí!!! (Pro příklad: Připoutejte se, prosím 1 i 2, nebo by mohli zkusit některou z Bláznivých Střel, ať už to bude 1, 2 nebo 3. A to vůbec nemluvím o Žhavých výstřelech 1 nebo 2.) A to jsou jen ty, na které si vzpomenu. Takže, pokud jste považovali dřívější výtvory této povedené dvojky za odpad!, tak na tohle radši opravdu nekoukejte. Radím všem dobře, tomuto se vyhněte opravdu velkým obloukem!!!(2.3.2009)

• Sobis87

Tvůrci se asi místo psaní scénáře jen vykadili na stoh papírů a pak podle toho natáčeli, protože jinak si to prostě nedokážu vysvětlit. Hnus!(21.12.2008)

• - Snímek se umístil na 14. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Film se natáčel v Sheveportu v americké Louisianě. (rafix)

• - Dle filmu končí svět 29. srpna 2008, tedy v den premiéry filmu. (rafix)