Komedie

USA, 2008, 87 min

• PinokKio

Takhle to dopadá, když se na plátně sejde Batman a Iron Man režírovaných rukou neumětelů.(31.1.2009)

• castor

Totální výsměch, který na to šel ale nadmíru chytře a celosvětově utržel nějakých 85 milionů dolarů. Dvojice režisérů tu „paroduje“ na tři desítky mnohem lepších filmů i fenoménů dnešní doby, u kterých by sice nápady byly, to se musí nechat, ale ve finální podobě se omezují jen na krkání, prdění a bůh ví jaká zvěrstva ještě!! Křeč nejhrubšího zrna.. snad jen Justin Timberlake nebo Michael Jackson v kufru s opičkou a chlapcem vykřesá nějaký ten úsměv.. hájit se nebudu, ale * dám!!(16.6.2009)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $14,190,901Tržby Celosvetovo $34,816,824Tržby za predaj DVD v USA $7,875,617 //počet predaných kusov 372,807║ Neuveriteľné čo táto režisérska dvojica dokáže točiť ale treba uznať že ich predošlé kúski boli dokonca o dosť horšie než toto čo navarili. /0%/(21.2.2009)

• topr harley

Horší než kterákoli parodie co jsem kdy viděl. Jediné co mě na tenhle film nalákalo bylo, že na DVD obalu bylo napsané, že na filmu spolupracovali tvůrci Scary Movie. Takže jsem do toho šel s tím, že se skvěle pobavím. Místo toho jsem dostal nudou, místy pro mě dost nechutnou parodii sama sebe.(10.9.2011)

• 2-Xtreme

Prečo som to pozeral?(27.12.2008)