Komedie

USA, 2008, 87 min

• Shakers

Nechápem ako je možne ,že sa takéto filmy vôbec točia.Ak sa to dá nazvať vôbec film. 9% - Odpad!(9.6.2010)

• Malarkey

Tak nalehko jsem sjížděl ty komentáře co tady zdejší uživatelé napsali a dva z mé top dokonce dali tři hvězdičky s tím, že si rozhodně nepodají ruku s lidma co to vynáší do odpadových hnízd. Na druhou stranu jsem si řek, že proč to nezkusit, třeba se u toho člověk fakt pobaví viz. Epic Movie u kterého to skutečně jakžtakž ještě šlo, jenže u Disaster Movie opravdu nemám slov. Jestli nějaký světově uznalý žebříček tvrdí, že tohle je ten nejhorší film, který kdy vznikl, tak si s ním klidně podám ruku. Tohle je fakt sračka sraček, na které opravdu není nic vtipnýho, a to jsem tam ten vtip opravdu hledal nejlíp jak jsem mohl.(30.6.2009)

• PinokKio

Takhle to dopadá, když se na plátně sejde Batman a Iron Man režírovaných rukou neumětelů.(31.1.2009)

• Pilda17

4/10 = 45%(20.6.2009)

• tron

„Som tučnejšia, ako Vince Vaughn v ROZCHODE!. Som tučnejšia, ako Vince Vaughn v AJ SANTA MÁ BRATA. Som tučnejšia, ako Vince Vaughn obecne...“ Vedel som, do čoho idem. Ale aj tak. Dočerta. No nič. Videl som už tri paródie výkonného dua Friedberg/Seltzer (réžia, scenár, produkcia). Všetky (STRAŠNÁ HALUZ, VEĽKOFILM, TOTO JE SPARTA!) mali niečo spoločné. Minimálny rozpočet (čo u komornej melodrámy NIE JE poznať, ale u paródie áno), také lacné herecké obsadenie, že už prípadné cameo Hulka Hogana by bolo na Oscara, nezmyselné sústredenie na bizarné postavičky (kto si o 30 rokov spomenie, kto bola Amy Winehouseová? Gorbačov v BLÁZNIVEJ STRELE nezostarol dodnes...) a scenár“ ktorý v skutočnosti len pozostáva z narýchlo pozliepaných slávnych scén zo snímok za posledné tri štyri roky, navyše nedôležitých, na ktoré už počas premiéry padal prach (10 000 PRED KRISTOM). Nie je pridané „nič vlastné“, ide z toho amaterizmus hrubého zrna a nie je to vtipné; nemám nič proti záchodovým bláznivým komédiám, ale toto je len nechutné a bodka. Nechcem sa vyvyšovať, ale toto už v podstate ani nebol plnohodnotný film.(27.5.2011)

• - Film paroduje i filmy, které měly v době psaní scénáře daleko před premiérou, tudíž scénáristé ani nevěděli, co vlastně parodují. Například Hancock a Temný rytíř. (hippyman)

• - Film se natáčel v Sheveportu v americké Louisianě. (rafix)

• - V záverečnej pesničke je 48x použité slovo fuck. (rador)