Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Problémy s prvním zasunutím jsem řešil někdy v době mezi 17. sjezdem KSČ a 27. sjezdem KSSS, takže mi činilo menší problémy vcítit se do role poněkud nervózního joudy netrpělivě očekávajícího ztrátu panictví. Jenže vše kolem něj mě bavilo. Ať už to byl kulaťoučký babolapka Lance, neuroticky zateplený bratr Rex, či vrchol v podobě ultrasuchého židovského opraváře aut Ezekiala. Na této cestě jsem se zkrátka bavil víc, než jsem ochoten přiznat.(2.1.2012)

Komedie do pohody, sice předvídatelná a místy nesmyslná, ale zasmál jsem se pořádně a ne jednou a to je důležité... 60%(28.2.2010)

Ničim výjimečná předvídatelná tenn road movie, která si ale ani na nic víc nehraje a snaží se jen zabavit a to jí jde občas opravdu dobře. Krom toho 130ti minutová unrated verze je teda strašná úchylárna, kdy to scénáristi Sean Anders a John Morris pojali trošku po svým a místo aby se do děje snažili vložit nějaký kozy atd, tak tam jen tak do záběrů mimo jakejkoliv příběh, jakoukoli návaznost na nějakou situaci pouští nahý holky s pořádnejma melounama, což vlastně naznačili už scénkou na začátku a což je teda gut a vůbec mi to nevadilo, horší ale už bylo, že tam pouští i nějakou strašnou velkou černou klobásu, na kterou je většinou zaměřenej záběr a divák se může celkem nadlouho prohlídnout jak se houpe, teda jako né že by mě to strašně nezajímalo, ale přece jen bych uvítal menší výskyt. Ale na to že to mělo 130 minut a je to taková blboučká komedie, tak jsem se prakticky vůbec nenudil, by naopak sem se dokonce většinu času skvěle bavil(10.2.2009)

Hlavní je se pobavit, aspoň to si říkám u komedií jinak bych se na ně nedíval. A to zde určitě platí, i když se zde najdou velké mouchy, ale to jsem hodil za hlavu. Sex Drive nabízí veliku porci vtipných scén a nějaké to dobrodružství a i trochu romantiky. Film má docela dobrý spád, tak těch 120 min dobře uteče. ( Hodnocení: 8/10 )(30.4.2010)

Ve své podstatě klasická, předvídatelná teen-comedy o cestě nesmělého panice za vytouženým "zásunem". Avšak tentokrát v mnohem lepším provedení, ve kterém se tvůrci nebojí přitlačit na pilu ale na druhou stranu se snaží tvářit v rámci možností reálně a nelijou na hrdiny zbytečné litry tělních tekutin. K výsledné velice dobré zábavě přispívá výborný výběr herců, kde svým výkonem překvapí hlavně James Mardsen a některé opravdu povedené a vtipné scény. Jen ta necenzurovaná verze, kterou jsem viděl je přehnaně dlouhá a přitažená (nejen) za vlasy.(22.2.2009)

• - Pieseň "Got You (Where I Want You)", ktorú môžeme počuť na začiatku filmu, bola ústrednou melódiou snímky Podozrivé správanie (1998), kde si hlavnú úlohu zahral James Marsden (Rex). (Raccoon.city)

• - Během své "velmi trapné údalosti" na pódiu je Ian natočen na mobil a snímek do 2 min odeslán na YouTube.com, kde ho shlédne 5 285 770 diváků. Video ohodnotí 171 171 uživatelů a dostane 4/5 hvězdiček. Datum odeslání je 14. srpen neznámeho roku. Záběr trvá 41 sekund a nick odesílajícícho/točícího herce je "creepyguywithphone1324". Toto video opravdu na Youtube.com najdete, včetně podobně jmenujícího se uživatele. (c.tucker)

• - Seth Green (Ezekiel) i Katrina Bowden (Ms. Tasty) se před tímto filmem objevili v hudebních videích "Fall Out Boy". Seth Green v pohřební scéně "It Ain't a Scene, It's an Arms Race" a Katrina Bowden jako zlá holka tancující s Patrickem Stumpem v "Dance Dance". (c.tucker)