Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Sex Drive alebo ako využiť pravý "love story shit" vo svoj prospech... 6/10(10.2.2009)

70%(22.10.2012)

Klasická, příjemná, americká komedie. Děj se dá snadno předvídat (ostatně jako u většiny komedií na tohle téma), proto je tak těžké dnes natočit alespoň z části originální komedii.... nikdo nechce koukat na American pie 100x jinak a myslím, že Sean Anders dal dohromady v celku solidní, nečím odlišnou záležitost. Pro odreagování je Sex drive určitě ta správná volba.(4.3.2009)

Příjemná teenagerovská komedie, která je na hraně 3 a 4 hvězdiček. Já asi zůstanu prozatím při zemi, ale určitě si Sex drive ještě někdy pustím. Závěrečný titulky super!(1.7.2013)

Ničim výjimečná předvídatelná tenn road movie, která si ale ani na nic víc nehraje a snaží se jen zabavit a to jí jde občas opravdu dobře. Krom toho 130ti minutová unrated verze je teda strašná úchylárna, kdy to scénáristi Sean Anders a John Morris pojali trošku po svým a místo aby se do děje snažili vložit nějaký kozy atd, tak tam jen tak do záběrů mimo jakejkoliv příběh, jakoukoli návaznost na nějakou situaci pouští nahý holky s pořádnejma melounama, což vlastně naznačili už scénkou na začátku a což je teda gut a vůbec mi to nevadilo, horší ale už bylo, že tam pouští i nějakou strašnou velkou černou klobásu, na kterou je většinou zaměřenej záběr a divák se může celkem nadlouho prohlídnout jak se houpe, teda jako né že by mě to strašně nezajímalo, ale přece jen bych uvítal menší výskyt. Ale na to že to mělo 130 minut a je to taková blboučká komedie, tak jsem se prakticky vůbec nenudil, by naopak sem se dokonce většinu času skvěle bavil(10.2.2009)

• - Revolver v závěrečné scéně je 6ti ranný Colt Python ráže .357 Magnum. Jeden z nejsilnějších revolverů vůbec. (c.tucker)

• - V Americe vyšla na DVD "necenzurovaná" o 20 minut delší verze. Během celého filmu se po okolí náhodně procházejí polonahé slečny. (Pumiiix)

• - Poté, co Ezekiel a Lance zastaví s povozem na silnici vedle Iana a Felecie, auto "Judge" zabrzdí, jako by ho někdo řídil. Ale v předešlých záběrech nikdo do auta nenastoupil. (c.tucker)