Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

• BadoXXII

Príliš málo bolo toho sexu.(11.2.2009)

• sochoking

Hej, hej, bavil som sa. Zase taký shit to nebol, ale som rád, že to už mám za sebou. Najvtipnejší moment bol pre mňa na konci s ' koblihákom' : " Dude, U r Workin your mouth. "(22.3.2009)

Je to šialene rozťahané a často trapas, ale... zároveň to má až zarážajúco dobre zrežírované momenty, asi tretina gagov funguje výborne a celkovo je ten film z ťažko definovateľných dôvodov pohodový a sympatický. Ospevovaný Marsden je fajn, hoci vlastne ťažko vykráda Stiflera.(22.4.2009)

Rozpočet $19miliónovTržby USA $8,402,485Tržby Celosvetovo $18,755,936Tržby za predaj DVD v USA $9,558,042 //počet predaných kusov 472,599(5.3.2010)

Tak o tom že to je zábavné nieje pochýb, ale niečo my tam tam chýbalo, aby som tomu mohol dať za 5*................... Soundtrack: 1. "Let's Get it Up" - AC/DC ,2. "Got You (Where I Want You)" - The Flys ,3. "The Moment" - X5 ft. Mr. Fang ,4. "Nasty Girl" - Nitty ,5, "All Shapes and Sizes" - The Lucky Stars ,6. "Time to Pretend" - MGMT ,7. "You Better Do Better Than That" - Candy Chase ,8. "Life is Beautiful" - Vega4 ,9. "Grand Theft Autumn/Where Is Your Boy" - Fall Out Boy ,10. "Message from Yuz" - Switches ,11. "Bang Bang to the Rock 'N Roll" - Gabin ,12. "My Perogative" - Bobby Brown ,13. "Cramming for College" - Pornosonic ,14. "Give Up?" - Hot Hot Heat ,15. "Danger Zone" - Kenny Loggins ,16. "Flying High" - Jem ,17. "Disco Inferno" - The Trammps ,18. "Atlantis" - Donovan ,19. "Can't Fight This Feeling" - REO Speedwagon ,20. "Life is Beautiful" - Vega4 ,21. "Porcupine Jacket" - Tramps and Thieves ,22. "I Don't Care" - Fall Out Boy ,(14.2.2011)

• - Hoci putoval film do kín s prístupnosťou R, bol natočený podľa románu pre mladých. (Raccoon.city)

• - Film je natočen na motivy knihy "All the Way" od Andyho Behrense. (Dlee)

• - Mitsubishi Eclipse, ve kterém jezdí Andy (Charlie McDermott) a Randy (Mark L. Young), je totožné s vozidlem, které se objevilo ve filmu Rychle a zběsile (2001). (DoMoS)