Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

100 krát videné, 100 krát hodnotené. Mimochodom, kľudne mohlo byť viac Sexu a aj Drivu.(27.9.2009)

Příjemné pobavení po kterém jsem měla namožené břicho dva dny. Nápad s mluvícím donutem byl opravdu geniální! Příběh naprosto ohraný a nedůležitý, výkony herců a hlášky ale neměly chybu. To byla po dlouhé době zase povedená komedie tak jak má být. Téměř dokonalé, proto zdejší hodnocení nechápu!(9.2.2011)

Slabší tři hvězdy a to jsem vlastně nic nečekal. Oceňuji solidní závěr filmu, příjemnou hudbu a sympatickou Amandu Crew - jinak je to podprůměrná komedie, která se do kin dostala jen kvůli svému názvu...(16.8.2009)

Scénář: Sean Anders, John Morris .. 50%. Zatím jen za Unrated verzi, před kterou varují sami tvůrci. Kozy a péro navíc nejsou prý zrovna zábavné.(23.2.2009)

Chtělo by se říct běžná teen komedie o jednom chystaném "zasunutí", ale ... Pěkně, citlivě, vtipně natočené. Divák se dočká chvílemi trošku Road Tripu, Prciček a Superbadu. Hláška "What's up. What's up" je neuvěřitelná. Takže co jsou pro mě pilíře snímku? Příjemné postavičky, které řeší obyčejné místy i neobyčejné problémy, pěkné holky (hlavně tedy Amanda Crew), vedlejší chuťovky jako Ezekiel Seth Green ve své životní roli. Zkrátka já zklamán nebyl a Sex Drive mi velmi pohodově zaplnil sobotní večer.(19.9.2009)