poster

Sex Drive

 • USA

  Sex Drive

 • Slovensko

  Sex Drive

 • Slovensko

  Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeremy.jk
  ****

  Klasická, příjemná, americká komedie. Děj se dá snadno předvídat (ostatně jako u většiny komedií na tohle téma), proto je tak těžké dnes natočit alespoň z části originální komedii.... nikdo nechce koukat na American pie 100x jinak a myslím, že Sean Anders dal dohromady v celku solidní, nečím odlišnou záležitost. Pro odreagování je Sex drive určitě ta správná volba.(4.3.2009)

 • Blizzard
  ***

  Celkem pohodová road movie o jedné panické cestě v klasickém GTO z roku 1969. Je příjemné vidět, jak se film a jeho postavy postupně vyvíjejí a celé se to nezvrhlo jen v přehlídku nahých těl, chlastu a zábavných amerických večírků. Vedle té emoční roviny a nalezení té pravé lásky však zůstala zachovaná i zábava, na kterou jsme v podobných snímcích již zvyklí, a kterou tu samozřejmě také očekáváme. I přes některé momenty je to v podstatě další tuctovka, donut vás ale jistě potěší a to bude asi to hlavní, co si odsud odnesete, protože až se trochu seznámíte s hlavními charaktery, bude vám hned jasné, jak to celé dopadne. (6/10)(10.2.2009)

 • Hal_Moore
  ***

  [Unrated verze] Další teenage - road movie - komedie, tentokráte však s tunou koziček a bohužel i pánských genitálií navíc. Což o to, na množství poprsí je velice příjemné pokoukání a do obrazu jsou lepé děvy zakomponovány vtipně a chytře, výsledkem je však jen krátké pousmání, ve scéně běhu kukuřičným polem pak dokonce znechucení. Postavy jsou jako vystřižené z ostatních komedií a jen zakomponovány do obrazu stejně jako slečny. Ian z EuroTripu, Rex jakoby Stifflerovi z oka vypadl, měl však své momenty a byl to právě James Marsden, který Sex Drive kraloval. Já si však našel ještě jiného favorita - Pontiac. Nádherné, zbožňuju muscle cars...(31.3.2009)

 • lesumir
  ****

  Ian je totální sráč, kterej se hodí tak do voskových figurín, takovýhohle borce někde potkat, asi bych ho proliskal, aby se probral. Jinak jsem dobře zasmál, což je hlavní.(11.8.2009)

 • EdaS
  ***

  Vcelku příjemná záležitost se sympatickým obsazením, zejména James Marsden řádí jak šílený. Kdyby to trvalo o půl hoďky míň a mělo trošku víc podařených vtipů, klidně bych s hodnocením v rámci žánru přitlačil. Ale i tak vlastně (kupodivu) spokojenost.(21.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace