Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Sex Drive alebo ako využiť pravý "love story shit" vo svoj prospech... 6/10(10.2.2009)

• Nathalie

Musela bych mít v krvi pět promile a stopáž by musela být pětkrát kratší, abych to považovala za neotravné. Trpěla jsem u Unrated verze. :) 30%(20.3.2009)

Zábavná teen-komedie se skvělym Pontiacem GTO a hromadou pěknejch buchet. Od začátku to svižně ubíhá k očekávanýmu finále, žádný velký překvapení se nekoná, ale to celkem nevadí. Prostě jsem se pobavil, i když se nemůžu ubránit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Jinak jsem viděl "normální" verzi, ale určitě se budu chtít časem podívat i na director´s cut...(15.1.2010)

Je to sranda ale občas to tvůrci s těmi nechutnostmi trochu přehání. 70%(18.3.2009)

Příjemné pobavení po kterém jsem měla namožené břicho dva dny. Nápad s mluvícím donutem byl opravdu geniální! Příběh naprosto ohraný a nedůležitý, výkony herců a hlášky ale neměly chybu. To byla po dlouhé době zase povedená komedie tak jak má být. Téměř dokonalé, proto zdejší hodnocení nechápu!(9.2.2011)

• - Seth Green (Ezekiel) i Katrina Bowden (Ms. Tasty) se před tímto filmem objevili v hudebních videích "Fall Out Boy". Seth Green v pohřební scéně "It Ain't a Scene, It's an Arms Race" a Katrina Bowden jako zlá holka tancující s Patrickem Stumpem v "Dance Dance". (c.tucker)

• - Revolver v závěrečné scéně je 6ti ranný Colt Python ráže .357 Magnum. Jeden z nejsilnějších revolverů vůbec. (c.tucker)

• - Film je natočen na motivy knihy "All the Way" od Andyho Behrense. (Dlee)