poster

Sex Drive

 • USA

  Sex Drive

 • Slovensko

  Sex Drive

 • Slovensko

  Roadtrip: Na love bobrov

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Road movie

USA, 2008, 105 min (Director's cut: 129 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ***

  [Unrated verze] Další teenage - road movie - komedie, tentokráte však s tunou koziček a bohužel i pánských genitálií navíc. Což o to, na množství poprsí je velice příjemné pokoukání a do obrazu jsou lepé děvy zakomponovány vtipně a chytře, výsledkem je však jen krátké pousmání, ve scéně běhu kukuřičným polem pak dokonce znechucení. Postavy jsou jako vystřižené z ostatních komedií a jen zakomponovány do obrazu stejně jako slečny. Ian z EuroTripu, Rex jakoby Stifflerovi z oka vypadl, měl však své momenty a byl to právě James Marsden, který Sex Drive kraloval. Já si však našel ještě jiného favorita - Pontiac. Nádherné, zbožňuju muscle cars...(31.3.2009)

 • Lateef
  ***

  Mnoho jednotlivých scén funguje na výbornou, ale jako celek to dost drhne. Hlavní postavy moc zajímavé, či zábavné nejsou, navíc teda spousta vět na mě působila jako plkání o ničem (without balls, asi jak to píše Beky). Za to vedlejší postavy, to je smršť cool hlášek (Andy a Randy), ironie (boží Seth Green) a grimas, pohybových dovedností a nadávek (James "Cyclops" Mardsen). Ale jako chechat se nějaký obří koblize vážně nebudu. Několik momentů si klidně pustím znovu a znovu, ale celej film bych už nedal. 19 miliónů dolarů(rozpočet)/14,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(26.3.2009)

 • DJ Obelix
  ***

  Slabší tři hvězdy a to jsem vlastně nic nečekal. Oceňuji solidní závěr filmu, příjemnou hudbu a sympatickou Amandu Crew - jinak je to podprůměrná komedie, která se do kin dostala jen kvůli svému názvu...(16.8.2009)

 • Blizzard
  ***

  Celkem pohodová road movie o jedné panické cestě v klasickém GTO z roku 1969. Je příjemné vidět, jak se film a jeho postavy postupně vyvíjejí a celé se to nezvrhlo jen v přehlídku nahých těl, chlastu a zábavných amerických večírků. Vedle té emoční roviny a nalezení té pravé lásky však zůstala zachovaná i zábava, na kterou jsme v podobných snímcích již zvyklí, a kterou tu samozřejmě také očekáváme. I přes některé momenty je to v podstatě další tuctovka, donut vás ale jistě potěší a to bude asi to hlavní, co si odsud odnesete, protože až se trochu seznámíte s hlavními charaktery, bude vám hned jasné, jak to celé dopadne. (6/10)(10.2.2009)

 • T2

  Rozpočet $19miliónovTržby USA $8,402,485Tržby Celosvetovo $18,755,936Tržby za predaj DVD v USA $9,558,042 //počet predaných kusov 472,599(5.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace