Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 108 min

• Jamal

Chvilku nervní a nudný začátek (díky malému rozmazlenému usmrkanci), pak dlouhá cesta za "dobrodružstvím" a hledáním samotného "ZLA" a když mě to celkem začalo bavit, tak byl konec. Škoda, že film neměl spád od samého začátku a prakticky začal až ve dvou třetinách, jinak by to bylo mnohem koukatelnější a zábavnější. u mě 45% s potenciálem mnohem větším. Ale sledovat se na to dalo bez nervů. ...až tedy na ten začátek (( ::(8.2.2011)

• 666teen

Nepotěší, neurazí, nenadchne, Narnie.(19.5.2011)

• LiVentura

Proč ne... Aslan coby Bůh...a lidské děti zachraňujíc pohádkový svět Narnianů.. :-)(28.5.2013)

• Flipper

Keď Hitlerovi došli zrelí zdatní dospelí, posielal na front deti. Aslan má vo svojej zeme RIŤierov, minotaurov, plno dospelých a všakovakých iných magických kickass bytostí a on pošle tri debilné decká zo Zeme. Tie sa tam najprv tešia ako na Vianoce, no na konci sa samozrejme vrátia... veď načo byť kráľom, radšej budem žiť mizerný život. Dokazovať deckám výnimočnosť cez akési iné svety už stačilo, lebo jeden je nezmyselnejší než druhý a byť dieťa ostane mi nad hlavou ešte dlho veľké WTF. Stačilo Narnie, aj keď to nebol taký prúser ako Kaspian.(25.1.2011)

• Shit

Když pominu to, že tu z obvyklý čtverky zůstali jen ta malá holka a Edmund, největší vopruz minulých dílů a opravdu geniálně je tu doplnil odpornej malej parazit, kterej je ještě větší vopruz než Edmund za oba předchozí díly dohromady, tak to v podstatě zůstane průměrnej fantasy snímek, kterej toho nemůže moc nabídnout a za celou stopáž neproběhne ani jediná zajímavější scéna, která by stála za zmínku a místo toho jsem byl nucenej sledovat, jak se napravuje pocit méněcennosti.(31.1.2011)