Zakletý v čase

Žena cestovateľa v čase

Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2009, 103 min

• Xmilden

Kdepak nemohu tam dát těch hvězdiček více, protože ve filmu se dle mého názoru vůbec nic neděje. To že náš hrdina cestuje časem je sice krásné, ale chybělo mi nějaké vysvětlení proč se tomu vlastně děje. Ještě více mi chyběl nějaký šokující zvrat ve filmu, který se prostě ne a ne konat. Takto film opravdu klouže JEN v romantické rovině a to je pro mě dost málo. 50 %(14.4.2010)

Scénář: Bruce Joel Rubin .. Nevýrazná a podivně zamotaná sci-fi romantika. Rachel McAdams zachraňuje, co se jen dá.(1.1.2010)

Málo skutočnej osudovosti, len vizuálne čačané plávanie pekne naaranžovanými lokáciami a nevyhnutnými peripetiami. Otázniky nad cestovaním v čase by som rád zahodil ak by ma zbytok strhol, ale nestalo sa. 70%(5.8.2010)

Sice nevím, co Clare na Henrym tak viděla, hlavně když měl tu nejhorší vlastnost, co muž má a to kdykoliv a nečekaně zmizet a vrátit se, no prostě někdy :o) Ale nemůžu si pomoc, Rachel si umí vybírat, nejdřív si mě dokázala získat v Zápisníku lásky a teď v tomhle. Problém je v tom, že v Zápisníku lásky byl ještě k sežrání Gosling, tady žeru jenom ji, pánové prominou. Cestování vem čert, nejdřív jsem to chtěla pochopit a v horším případě ubírat hvězdy, ale kašlu na to, jediné za co beru hvězdu je to, že ty nudle na rukávě si musím vyprat sama!!(16.10.2011)

Ani omylem jsem nečekala, že mě tenhle film bude tolik bavit. Možná je to tím, že poprvé v životě někoho miluji celým srdcem a umím se do postav vžít... možná je to tím, že herecké duo McAdams / Bana funguje na 100% a věřila jsem jim prostě vše. Každý pohled, dotek, polibek, krok... který spolu udělali, mě pohladil na duši. Ani si nevzpomínám, kdy se mi takhle spolu někdo líbil. Rachel je v tomhle snímku naprosto dokonalá a to jsem ji neholdovala doposud v žádném jejím filmu a stejně tak Ericovi. Tady jsou ale prostě k sežrání. Že je film scénáristicky mnohdy hrozně vedle a spoustu věcí mi tam vadilo, že bych to na prstech obou ruk nespočítala, to je sice holý fakt, ale také věc, která se dala v tak těžkém soudku očekávat. Nádherný zážitek, jak ráda jsem si ho vychutnala...(6.1.2010)

• - Soundtrack k filmu vydala firma New Line Records pouze ve formátu MP3 na internetových portálech Amazon a iTunes, na klasickém kompaktním disku v žádné zemi oficiálně nevyšel. (curfew77)

• - Spolumajitelem filmových práv k literární předloze z pera spisovatelky Audrey Niffenegger byla jeden čas (dokonce ještě před tím, než byla kniha vůbec vydána) i producentská společnost Plan B Entertainment, vlastněná Bradem Pittem a Jennifer Aniston. (curfew77)

• - O úlohu Clare sa veľmi usilovala Brittany Murphy. (RosieMcgowa)