Zakletý v čase

Žena cestovateľa v čase

Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2009, 103 min

• Xmilden

Kdepak nemohu tam dát těch hvězdiček více, protože ve filmu se dle mého názoru vůbec nic neděje. To že náš hrdina cestuje časem je sice krásné, ale chybělo mi nějaké vysvětlení proč se tomu vlastně děje. Ještě více mi chyběl nějaký šokující zvrat ve filmu, který se prostě ne a ne konat. Takto film opravdu klouže JEN v romantické rovině a to je pro mě dost málo. 50 %(14.4.2010)

Romantický BUTTERFLY EFFECT (2004), ako taký splnil moje očakávania skoro do bodky, možno som čakal viac tlaku po emočnej stránke, pri pár scénach by sa to vyložene hodilo, na druhej strane to aspoň nepôsobí ako vykalkulovaný doják. Vďaka scenáru nuda nehrozí ani náhodou podobne ako pri spomínanom BE, ten však išiel až na doraz. Možno sa to pár užívateľom bude zdať zvláštne, ale nejakým spôsobom mi to pripomenulo CHAOS THEORY (2007) (poprípade to berte ako odporúčanie na podobne nekonvenčný romanťák).(10.4.2010)

Zajímavý nápad, udělat film o cestování v čase, když někdo nezachraňuje svět, nebo někoho a vůbec to není akční. Ta romantika funguje hlavně díky výborným hercům. Hlavně Rachel McAdams měla takovej hrozně přirozenej úsměv. Bohužel je to takové nedotažené. Vždycky se tam naznačí nějaký problém, nebo dramatická situace, ale vyřeší se za vteřinu, nebo vůbec. Stejně to má ale určité kouzlo a nenudil jsem se i když to bylo fakt divný.(14.5.2010)

Málo skutočnej osudovosti, len vizuálne čačané plávanie pekne naaranžovanými lokáciami a nevyhnutnými peripetiami. Otázniky nad cestovaním v čase by som rád zahodil ak by ma zbytok strhol, ale nestalo sa. 70%(5.8.2010)

Hodně slušný film, který svým způsobem dost připomíná excelentní film Osudový dotek.. Pro mě dost emočně založené Drama-Romantické. Hodně se film zamotává a chvilkou jsem film ani trochu nechápal. Postupem času vše začíná dávat smysl. Čekání na svojí smrt musí být opravdu strašné...(25.3.2010)