Ani grupa zfetovaných negrů s letlampama by tahle dobrodružství "nigga verze Boba Saint-Claira" neocenila více než dva téměř nenakalení Středoevropané se zaplacenýma lístkama.(11.7.2009)

• cheyene

Parodie, v níž lze vidět Bruce Lee, Jamese Bonda v černém vydání, Ramba a jiné akční filmy. Na komedii tam pro mě bylo moc málo humoru, resp. hodně nevtipných scén, které však měly být humorné. Dějově mě snímek také nenadchl a tak potěšila pouze perfektně oživená atmosféra 70. let, pár scén a hudba. "Dynamite... dynamite.." [v kině naslepo; Brno; 28.1.2015; 20:30](29.1.2015)

Skvělá parodie, způsob "vyšetřování" Černýho Dynamita bych srovnal s Tekken Force mode =D Plus ta hudba, ta mě pokaždé rozsekávala :-D(9.6.2012)

Absolutně super - cool stylová pocta starým 70.kovým grindhousům a exploiťákům, zejména pak blackploiterům!!! Ale nejen z těch film čerpá, ten tobogán, kterým nás film proveze nám připomene mraky filmů spíše béčkových kategorií, ale i kultovek Bruce Leeho (např. Whiteův styl boje apod.), Sonnyho Chiby (brutalita, absurdní akční scény, ...) atd. Čekal sem na ten film snad 3/4 roku a sláva, ne že mne díky Bohu nezklamal, ale dostal mne a pobavil ještě víc, než jsem vůbec čekal!! Zahoďte mozek, vypněte intelekt, tohle je prostě naprosto dokonalá a špičková MEGA-AKČNÍ NÁLOŽ s neuvěřitelnejma hláškama, zpracováním připomínající staré nedotaženosti v technickém zpracování, prezentaci ... prostě absolutí BOMBA .. ne, tohle je prostě DYNAMIT!!! Michal Jai White je fakt borec a jeho jak herecký, tak fyzický výkon opět bere dech!! Špičkové hlášky, neuvěřitelné přehrávání herců, vystředění celého filmu na hlavní postavu tak, že z ní dělá největšího filmového tvrďáka a "maséra všech dob" ... Obrovská porce humoru a parodie na mraky filmů mne nutila se smát od začátku do konce ... Ten film prostě nemá chybu, v pohodě konkuruje "Tarantinovkám", pro mne osobně je to nejlepší parodie jakou znám ... Akční scény jsou naštěstí docela umírnné a vtip háží opravdu přesně tam, kde má být, ale nepřehánějí to ... dyž ale něco v soubojích vtipného příjde, tak je to doslova na posrání (např. Dynamitův tréning kung-fu ve svém bytě s bandou roztřesených asiatů atd. ..). Naprostá PECKA!!! I když ten film asi spousta lidí nepobere ...(26.12.2009)

Příjemně a především v rámci možností DECENTNĚ stylizovaná pocta filmům, které nemusíte mít nakoukané, abyste pochopili o co v nich jde. Michael Jai White výborný, choreografie soubojů super, hudba parádní a pointa megalol.(6.7.2009)