Smála jsem se. Ale asi tak desetkrát méně než zbytek karlovarského Thermalu. Málo koukám na béčka, neujíždím na háčku a nedá se o mně říct, že bych blaxploitation žánr znala od A do Zet. Připadalo mi to jako černé Komando, ve kterém se míň melou protivníci a víc mele pantem. Ale za mimořádně encyklopedické rozluštění pointy palec mírně hore. 50(8.7.2009)

Keď mám pravdu povedať,videl som viackrát tomuto žánru skladať poctu,citovať ho,alebo parodovať,ako samotných blaxploitation filmov.Black Dynamite má trochu z každého a ani v jednom smere nezlyháva.Okrem toho,ani jedna scéna mi nepripadala trápna a to je pri paródiách skoro až zázrak.Silné tri hviezdičky(27.9.2012)

• choze

Ani jsem to nedokoukal. Tak nevtipná komedie se hned tak nevidí.(19.4.2010)

• predators

Tento film si své příznivce určitě najde, a to hlavně díky svému osobytému stylu, zasazením do 80. let, humorem či parodií na mnoho jiných filmů, ale toto všechno šlo nějak mimo mě...možná by měl Dynamit méně mluvit, aby tak nenudil... :-) 30%(31.1.2010)

Uaa! Ultra-mega-šupa-nárez. Negrovský masaker väčšieho kalibru ako bol kanón samotného Dynamita. Takéto oldschoolovky ja teda môžem, ale že sa jej dočkám práve od podobného tvorcovského zloženia by som teda nepovedal. Neskutočne štýlová jazda s tak dokonalou atmosférou sedemdesiatych rokov, že ani samotné sedemdesiate roky takú nemali. Prestrelky, bitky a hlášky sa tu striedajú v neskutočnom tempe, až by človek povedal, že nie je možné, aby to tak vydžalo hodinu a pol. Ale títo čierni machri jednoducho majú stále čo povedať, lavína hustých hlášok nepozná konca a Michael Jai White stále do niekoho kope, mláti, či strieľa. Iný postoj mu nakoniec ani netreba, pretože akýkoľvek náznak ozajstného herectva sa v okamihu mení na paródiu. Konieckoncov film samotný paródiou aj je, miestami trošku prehnanou, ale zato najcoolovejšou za posledné roky. Jediné, čo mi zostáva, je len modliť sa, aby nejakým nedopatrením nevzniklo pokračovanie, pretože niečo podobné sa zopakovať podľa môjho názoru nedá. Pretože toto bolo robené s radosťou a pre radosť ostatných, a je to cítiť. A budem rád, keď si nebudem musieť tento zážitok kaziť nejakým úbohým a zbytočným príbehom, ktorý sa naň bude snažiť nadviazať. 85%.(30.12.2009)