Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *****

  Absolutně super - cool stylová pocta starým 70.kovým grindhousům a exploiťákům, zejména pak blackploiterům!!! Ale nejen z těch film čerpá, ten tobogán, kterým nás film proveze nám připomene mraky filmů spíše béčkových kategorií, ale i kultovek Bruce Leeho (např. Whiteův styl boje apod.), Sonnyho Chiby (brutalita, absurdní akční scény, ...) atd. Čekal sem na ten film snad 3/4 roku a sláva, ne že mne díky Bohu nezklamal, ale dostal mne a pobavil ještě víc, než jsem vůbec čekal!! Zahoďte mozek, vypněte intelekt, tohle je prostě naprosto dokonalá a špičková MEGA-AKČNÍ NÁLOŽ s neuvěřitelnejma hláškama, zpracováním připomínající staré nedotaženosti v technickém zpracování, prezentaci ... prostě absolutí BOMBA .. ne, tohle je prostě DYNAMIT!!! Michal Jai White je fakt borec a jeho jak herecký, tak fyzický výkon opět bere dech!! Špičkové hlášky, neuvěřitelné přehrávání herců, vystředění celého filmu na hlavní postavu tak, že z ní dělá největšího filmového tvrďáka a "maséra všech dob" ... Obrovská porce humoru a parodie na mraky filmů mne nutila se smát od začátku do konce ... Ten film prostě nemá chybu, v pohodě konkuruje "Tarantinovkám", pro mne osobně je to nejlepší parodie jakou znám ... Akční scény jsou naštěstí docela umírnné a vtip háží opravdu přesně tam, kde má být, ale nepřehánějí to ... dyž ale něco v soubojích vtipného příjde, tak je to doslova na posrání (např. Dynamitův tréning kung-fu ve svém bytě s bandou roztřesených asiatů atd. ..). Naprostá PECKA!!! I když ten film asi spousta lidí nepobere ...(26.12.2009)

 • Malarkey
  *

  Hra na něco, co jsem nikdy neměl potřebu sledovat. Tak proč bych to měl hodnotit pozitivně? Každopádně ten status komedie, parodie, mě mohl překvapit. Nepřekvapil.(27.2.2010)

 • Cervenak
  ***

  Bavil som sa viac, než som predpokladal. Lenže na druhý deň už som si nedokázal spomenúť na jediný gag či hlášku. V pamäti zostala len štýlová atmosféra, šialený záverečný súboj a MJW, ktorý si úlohu maximálne vychutnal. A ešte totálne zmätený scenár, v ktorom sa postavy objavovali a mizli celkom náhodne (ale to bol možno zámer).(23.2.2010)

 • Ruut
  **

  okopirovani zakladnich postupu jednoho extrapoklesleho zanru jeste vubec nemusi automaticky znamenat treskutou zabavu. dynamit, diky sve prvoplanovosti, nen ani zdaleka tak spatny aby byl dobry.(6.7.2009)

 • Radyo
  **

  Nepopírám, pár zábavných prvků tam bylo. Ale jelikož nejsem žádným fandou blaxploitation, nemůžu nějak vyzdvihovat ani novodobou poctu tomto sedmdesátkovému black žánru. Snad v žádném jiném filmu jsem neviděl tolik přehrávajících herců - ale budiž, to asi k tomu žánru patří. Bohužel ty v obsahu zmíněné "břitké hlášky" jsou jen bohapustými deklamacemi o boji dobra proti zlu, které navíc Černej Dynamit používá zhusta jen na balení ženských. A akční scénky na mě působily spíše poněkud hloupě... Na parodii tam bylo podle mne sakra málo humoru, sice relativně vtipná pointa - ale to je vše. Ne, tohle dílko v mé filmotéce nenajdete.(5.5.2013)

 • - Hlavním inspiračním zdrojem pro film byla píseň „Superbad“ od Jamese Browna. (nocojed)

 • - Malý prostetický penis, co má Gunsmoke po zákeřném drinku, je ve skutečnosti obarvený dětský dudlík. (JayZak)

 • - James McManus kvôli natáčaniu tohto filmu cvičil denne šesť hodín s nunčakami. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace