Originalni a vtipna prastenost, kterou jsem zezacatku moc nepobiral, ale po deseti az patnacti minutach mi doslo, oc tu bezi a pak se uz jen vyborne bavil :) [7.5/10 prosinec 2009](3.12.2009)

70% Ne kdovíjak převtipná, ale rozhodně parádně stylová pocta-parodie. Škoda jen, že chyběla kočka parametrů božské Pam Grier.(11.7.2009)

• Radyo

Nepopírám, pár zábavných prvků tam bylo. Ale jelikož nejsem žádným fandou blaxploitation, nemůžu nějak vyzdvihovat ani novodobou poctu tomto sedmdesátkovému black žánru. Snad v žádném jiném filmu jsem neviděl tolik přehrávajících herců - ale budiž, to asi k tomu žánru patří. Bohužel ty v obsahu zmíněné "břitké hlášky" jsou jen bohapustými deklamacemi o boji dobra proti zlu, které navíc Černej Dynamit používá zhusta jen na balení ženských. A akční scénky na mě působily spíše poněkud hloupě... Na parodii tam bylo podle mne sakra málo humoru, sice relativně vtipná pointa - ale to je vše. Ne, tohle dílko v mé filmotéce nenajdete.(5.5.2013)

Už len ta znelka bola funny... Black Dynamite, Black Dynamite a ta scéna v posteli... "quiet bitches". Podarená paródia, samozrejme príbehovo (obsahovo) je o "hovne", avšak množstvo rôznych prvkov, scén je dostatočne výstižných a z radov parody jedno z naj... čo som videl. 8/10 výsmech spoločnosti, filmu, kung - fu...(29.11.2009)

Sanders před projekcí popsal blaxploitation coby filmy, které nebyly ani zdaleka tak dobré jako jejich trailery. V tomto ohledu plně dostál svým vzorům. Slibný projekt zaujme především tím, že se narozdíl parodie, kterou zvěstují propagační materiály, jedná o karikaturu. Film nadsazeně zveličuje určité obecné aspekty blaxploiatation – především přepjatý patos, bombastický machismus a fušerskou lacinost. Díky tomu ale nabízí spíše pobavené uznání nad sofistikovaností a důsledností, s nimiž tvůrci přistupují ke specifické éře americké kinematografie, než slibovanou hurónskou zábavu.(6.7.2009)

• - Hlavním inspiračním zdrojem pro film byla píseň „Superbad“ od Jamese Browna. (nocojed)

• - James McManus kvôli natáčaniu tohto filmu cvičil denne šesť hodín s nunčakami. (beso74)

• - Malý prostetický penis, co má Gunsmoke po zákeřném drinku, je ve skutečnosti obarvený dětský dudlík. (JayZak)