Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Je hrozná smůla, že ve chvíli, kdy většině diváků došla s Timem trpělivost, přišly právě Dark Shadows. Mistra podivína mám totiž rád a příběh Barnabase Collinse mi přijde lepší než rychle vyprchávající Alenka i burtonovštější než hodně vydařený Sweeney Todd. Na Collinwoodu se totiž děje spousta vylomenin, u kterých žasnu nad režisérovou fantazií nebo se jen těžko bráním smíchu. Johnny Depp funguje jako netypický hlavní hrdina bez mrknutí oka a zbytek filmu si pro sebe i na menším prostoru krade pubertální princezna Chloe Moretz. Na vlnách Elfmanova soundtracku jsem tak doplul až na 90% s menší rezervou pro odstup a další projekci. Ale takovou pecku jsem ani přes vysokou míru natěšení nečekal.(30.5.2012)

 • pan Hnědý
  ***

  Černobílá už nikdy nebude tak barevná. Postavy úplně nefungují, atmosféra je sice skvělá, ale jde trochu cítit, že tvůrci k tomu nepřistupovali s láskou jako u Mrtvé nevěsty Tima Burtona.(14.11.2012)

 • MrHlad
  *

  Smysl nedávající hovadina, jejíž postavy se chovají do jedné jako úplní idioti. Nebo je idiot režisér. Každopádně od Burtona už nikdy v životě nechci nic vidět a doufám, že do konce života bude točit reklamy na Prostenal.(8.5.2012)

 • Radek99
  ****

  Addamsova rodina meets True Blood. Skvělá, odlehčená, light verze Burtonova pojetí gotického hororu. Gotická mýdlová opera, přesně ve stopách někdejšího kultovního seriálu... Staromilská okázalost odkazující k úsvitu televizní zábavy. Zjevně nedoceněný film...(21.9.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Kdyby chtěl někdo zparodovat Burtona tím, že nabídne to nejhorší z něj zahnané do extrému, bude to vypadat přesně takhle. Naprosto pohromadě nedržící mišmaš. Nudné postavy, které v lepším případě nedělají nic, v horším věci, které nedávají smysl, vyšeptalý klišoidní humor a neexistující emoce. Nejhorší film Tima Burtona!(7.5.2012)

 • - Hůl Barnabase Collinse (Johnny Depp) je „pozůstatkem“ z původního seriálu. Má stejný design a je jen trochu pozměněná. (Timy68)

 • - Scéna s duchem Josette DuPres (Bella Heathcote) byla natáčena ve vodní nádrži. (R´Hell)

 • - Po filmu Lůno (2010) se Eva Green a Hannah Murray sešly již u druhého projektu. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace