Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ****

  Niekomu by mohli vadiť tie artové presahy.Keď ale na to pristúpite, filmu nie je v podstate čo vytknúť.Atmosféra je absolútne dokonalá a po hororovej stránke je to tiež v poriadku, mimo to režisér načrtne niekoľko filozofických otázok a kto chce, môže v tom vidieť podobnosť napríklad aj s takou Vesmírnou odyseou.Samotná sauna je potom magické a strašidelné miesto a záver je zase pekne hororový, takže objektívne sú tie štyri hviezdy možno aj málo.Mne zo začiatku trošku vadilo tempo - možno preto, že som nevedel na čo sa vlastne idem pozerať, ale to je asi moja chyba(27.9.2012)

 • hirnlego
  ****

  Mám spoustu "teorií" a žádnou jednotnou logickou odpověď. No podruhý na to radši koukat nebudu, moh by mě začít svědit obličej! 8O ... Ale je to skvělý.(31.1.2011)

 • psy.cho
  *

  Okrem počúvania otrasnej fínštiny som na tom filme nič nezbadal.(9.11.2011)

 • Campbell
  ***

  No teda nevím, většinu stopáže vidíme jakési lidi , co se dostaly "někam" kde je "něco" a ty lidé se snaží zjistit co to "něco" vlastně je. Hned ze začátku musím pochválit kameru která je naprosto úchvatná snímá každý detail. Dále bych chtěl pochválit herce a hudbu. Heric předvedly dokonalý výkon a hudba jen podkreslovala atmosféru u které nemůže nikdo nic vytknout. Nicméně film se děsně i na svou stopáž táhne, a může i uspat. Na Saune je nejhorší cokoliv oní číst, protože když o tomhle filmu slyšíte poprvé a zkouknete ho budete mile překvapeni, ale jakmile na něj(jako v mém případě) slyšíte chválu a nic jiného tak vás zklame. Saunu musím bohužel dát do průměrnosti. Ale rozhodně se jedná o kvalitní historický horor.(11.9.2010)

 • PetrPan
  ****

  Příjemné mrazení v zádech...čistě atmosferický horor s minimem děje..na tento typ snímku musí být ta správná nálada a já ji měl:)(21.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace