Herecký výkon Gibsona je dost přesvědčivý, ale nějak mi sem nesedla Julia Roberts. A to celkově: jak postavou, tak i jako herečka, myslím její výběr do filmu. Jinak jde o vcelku průměrný thriller s několika záživnými honičkami a zajímavými teoriemi.(9.1.2008)

Škoda, že většina těchhle slušnejch filmů z 90. let v dnešní době už ztrácí na své působivosti. To, čím tehdy mohly překvapit, se dnes stává okoukané a nestačí to. Proto jsem film dost dlouho nebral vážně, nebezpečně, spíš jako hru. Pod pojmem „akční“ si taky dnes představím něco víc. Ale příběh fajn, Mel předvádí svoje „komediální“ hraní (myšleno pozitivně) a po dlouhé době jsem viděl Julii zamlada. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh **** | hudba *** | humor – | akce ** | napětí ** | pustil bych si znova ***(25.1.2014)

Když jsem to kdysi viděl poprvé docela mě to nebavilo a Gibson mi silně lezl na nervy.. Kupodivu, když jsem to teď viděl po letech znovu, líbilo se mi to velmi (přestože mi i tentokrát Gibson lehounce na nervy brnkal). Možná jsem měl víc klidu si ho pořádně vychutnant, možná stoupl v mých očích ve srovnání s tím co se teď točí za blitky a prodává jako ačkové thrillery.(21.2.2008)

Zajímavý a dobře zpracovaný Donnerův thriller, který tahal jednu koncspirační teorii za druhou. Například ta o tom, proč vznikla válka ve Vietnamu nebo o hudební skupině, která koncertuje po světe jen proto, aby vyhledavala informace. Mel Gibson je hvezda skoro kazdeho filmu, ale tady byl naprosto verohodny paranoik s velkym smyslem pro humor. Julia Roberts je uplne to same v zenske verzi co Mel. Ale tady se mi uplne nelibila, nejsem jeji nejvetsi fanda, ale vykon ji neodpiram. 6/10(20.2.2008)

Richard Donner natočil velice povedený a inteligentní thriller z prostředí zákulisních her. Vskutku zajímavé že zprávy a dění kolem nás by mohly nějak spolu souviset. Mel Gibson ve vrcholné formě dokazuje obdivuhodné zaujetí pro svou postavu. Přestože Julii Roberts nemusím, tady mi seděla. A považuji tento film za její druhý nejlepší po Pretty Woman.(20.11.2011)

• - Číslo Jerryho taxíku je 1S48, číslo autobusu 1648 - odkaz na vedoucího komparzu Harryho Wowchuka, který se narodil 16. října 48 a pracoval s Donnerem a Silverem na třech filmech. (fannah)

• - Na přání režiséra Donnera je úvodní Jerryho scéna celá improvizovaná Melem Gibsonem. (fannah)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 7. (Zdroj: ČSFD.cz)