Docela příjemný thriller s vkusným romantickým nádechem, standartně skvělým Melem Gibsonem a nadprůměrnou Julií Roberts (a to ji nemusím). Ale po všech stránkách to není nic víc, než lepší průměr. 60%.(9.5.2009)

Když jsem to kdysi viděl poprvé docela mě to nebavilo a Gibson mi silně lezl na nervy.. Kupodivu, když jsem to teď viděl po letech znovu, líbilo se mi to velmi (přestože mi i tentokrát Gibson lehounce na nervy brnkal). Možná jsem měl víc klidu si ho pořádně vychutnant, možná stoupl v mých očích ve srovnání s tím co se teď točí za blitky a prodává jako ačkové thrillery.(21.2.2008)

Zajímavý a dobře zpracovaný Donnerův thriller, který tahal jednu koncspirační teorii za druhou. Například ta o tom, proč vznikla válka ve Vietnamu nebo o hudební skupině, která koncertuje po světe jen proto, aby vyhledavala informace. Mel Gibson je hvezda skoro kazdeho filmu, ale tady byl naprosto verohodny paranoik s velkym smyslem pro humor. Julia Roberts je uplne to same v zenske verzi co Mel. Ale tady se mi uplne nelibila, nejsem jeji nejvetsi fanda, ale vykon ji neodpiram. 6/10(20.2.2008)

Osvědčená spolupráce velmi dobrého režiséra Richarda Donnera a výborného herce Mela Gibsona se tímto filmem jen a jen potvrzuje. Navíc mezi sebe přijali i krásnou Julii Roberts, které to neuvěřitelně sluší v tomto snímku. Skvělý padouch v podání Patrick Stewarda. A důležité je, že hvězdné trio Mel Gibson, Julia Roberts a Patrick Stewat předvádějí výtečné výkony. Scénář nemohl dopadnou jinak než parádně, protože se ho ujal Brian Helgeland, který je zárukou dobré kvality. Naprosto dokanalou práci odvedl Carter Burwell, jehož hudba je velice působivá. Ke konci filmy jsem měl menší bordel v hlavě, o co tam vlastně šlo, ale skoro hned se mi rozsvítilo. Něco málo přes dvě hodiny mi uteklo neskutečně rychle, což mi dokazuje, že jde o vydařený film.(24.2.2008)

Od Donnera celkom nečakaná vec. Predsa len duo Gilbson-Donner evokuje niečo iné než politický triller. Pravdu povediac sa mi film na prvý krát nepáčil (možno práve pre tie mylné očakávania) zato na druhý krát to bolo celkom pošušňáníčko. Len sa treba pekelne sústrediť. Petku nedám lebo, predsa len to nieje môj štýl.(23.6.2005)