Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Nijak zvlášť výjimečný, ale "worth seeing" thriller s kvalitním paranoikem Gibsonem a odporným záporákem Patrickem Stewartem. Už ani nevím kdo řekl, že paranoia je jediný racionální přístup ke spiknutí světa;) BTW music by Carter Burwell, takže i v téhle oblasti je to nadprůměr.(13.2.2005)

 • fannah
  ****

  Nejtalentovanější scénárista současnosti stvořil dokonale paranoidního Jerryho, osobu psanou naprosto na míru Melu Gibsonovi, aby nám předvedl, že i v žánru thrilleru se nemusí jen dělat řemeslo, ale může vzniknout film, který je vizuálně a režijně funkční, a člověka skutečně vtáhne do děje a baví ho stále a stále.(12.5.2013)

 • Shit
  ****

  Určitě nadprůměrný film, hlavně kvůli hereckýmu obsazení, který je hodně kvalitní. Mel Gibson je na tom tak, že kde hraje tak je prostě skvělej a tohle neni výjimka, dokonale zahrál někoho kdo se bojí všeho a všude vidí spiknutí, ale i Julia Roberts je dobrá, ale na Mela nemá. Děj je taky na dobrý úrovní a konec je dokonalej. Je to jeden z těch filmů na který se vždycky rád kouknu(20.3.2005)

 • mandes
  ****

  rozpocet- ? trzby celosvetovo -$136,982,834(23.9.2006)

 • mzss1
  ****

  |70%| Tak co tu máme za žánr ? No, takový zvláštní typ thrilleru. Příběh je jednoduchý, nemá nic překvapujícího, scénář není nejlepší, konec je scénáristicky poměrně slabý, ale přesto mě to bavilo. Mělo to jeden velký klad, na kterém vlastně celý film stojí a to skvělý Mel Gibson, který zde předvádí skvělý herecký výkon. A to zcela v netypické roli co zde hraje. Takže kvůli němu jsem zaokrouhlil mé rozhodování mezi 3 a 4 hvězdnou. Nějaké menší akční kousky zde byly, když byly celkem jednoduché, o akci zde nešlo. Jak říkám, kdo má rád Gibsona a chytla ho jeho postava v tomto snímku, tak by měl být spokojený. Místy jsem se opravdu smál. Roli podivína, který se věčně strachuje, je připraven na vše – to se fakt vydařilo. Dostalo mě třeba, že si dal na lednici zámek, o to víc mě pobavilo, že si zamykal i termosku s kafem nebo džusem. Hudba byla taková normální. Herecké obsazení krom Gibsona bylo slušné. Julia Roberts sehrála svůj klasický výkon – bavila mě. Patrick Stewart (u mě známý jako kapitán Picard z lodi Enterprise ze seriálu Star Trek – Nová Generace) zde měl zápornější roli – nějak se nepředvedl, ale nevadil mi. Zbytek bez problému. Takže, nic výraznějšího se ve filmu neděje, ale to mi nepřekáželo. Dlouhá délka mi také nevadila, tak proč být zbytečně kritický ? Nadprůměrná záležitost to rozhodně je.(29.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace