Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Vynikající jízda ..(25.5.2008)

 • Slartibarkfast
  ****

  Úžasný Mel Gibson v roli paranoidního blázna.. Alespoň se tak všem zdá. Není to tak dobrý film, jakým je pozdější Odplata, ale kdo má rád Mela, tak si tohle nenechá ujít. Příběh plný zamotaných hádanek je prostě skvělý. Určitě si zaslouží 80%(23.11.2009)

 • Boogeyman
  ****

  Parádní konspirační thrillerová akce, které nechybí chytlavé hlášky a předvídatelná romantika. Rád si to zopáknu!(5.2.2006)

 • petaspur
  ****

  Amatérský splétač složitých konspiračních teorií Jerry Fletcher pocítil násilí páchané na své osobě a pochopil, že se minimálně jednou trefil do černého. Jenže Jerryho práce byla vždy spíše kvantitativní, takže nemá nejmenší tušení, který z jeho pověstných blábolů se skutečně stal. Pátrání po pravdě není zdaleka tak zábavné a napínavé, jak by mohlo být, ale nudou jsem při sledování tohoto snímku rozhodně netrpěl.(6.12.2008)

 • castor
  ****

  Mají ho za blázna, ale jen do té doby, než kolem něho začnou hladově kroužit federálové. Protože tenhle rozplétač zamotaných konspiračních teorií leccos ví. A postupně začne vytahovat i stále jasnější důkazy. Legendární Richard Donner se znovu sešel s Melem Gibsonem a dokonale namíchali několik žánrů. Chvíli je to tak díky nim zábavné, pak napínavé, následně špionážní, jindy zase docela romantické. Scénář je překombinovaný, ale pořád ještě snesitelný, paranoidní Gibson dokazuje, že tehdy herecky bodoval (škoda, že dnes -2015- je v branži prakticky odepsaný), rozplétání pravdy má své momenty, ale určitě se to dalo víc prostříhat. Julia Roberts zase dokazuje (ač neměla tak vděčnou úlohu a její part není tak dramaticky bohatý), že nehledá postavy, které se jen romanticky peleší s nějakým hezounem, ale ráda zkouší nejrůznější žánrové polohy. V roli nebojácné advokátky ministerstva spravedlnosti působí znovu velmi žensky a ve svých názorech neotřesitelně, ač to na ní se svými verzemi zkouší vícero mužů (samozřejmě včetně Gibsona). A Donner nad vším pečlivě dohlíží, tentokrát za velmi solidní podpory (v té době Bayova) kameramana Johna Schwarztmana.(18.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace