poster

Muž na laně

 • Velká Británie

  Man on Wire

Dokumentární / Životopisný

Velká Británie, 2008, 94 min

Režie:

James Marsh

Kamera:

Igor Martinovic

Hrají:

Ahcen Titi

Producenti:

Maureen A. Ryan

Scénografie:

Sharon Lomofsky

Kostýmy:

Monique Proville
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  *****

  43rd KVIFF 2008 - ARY FILMS IN COMPETITION - Soutěž Dokumentárních filmů - Nejlepší dokument který jsem kdy viděl, strašně pozitivní, bezchybný snímek!!! - 3. 10. 2009 - kino Světozor - Malý sál - Praha - 95%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.39/254(16.8.2009)

 • Asgy
  ****

  Musí to být nádhera, když se člověku splní jeho největší životní sny. A tady se to podařilo.(26.9.2009)

 • vorheese
  *****

  Zajímavé téma a vynikající Režie s velkým "R". Nejlepším příkladem Marshovi geniality je brilantně zrežírovaná fotografie (!!!) "muže na laně" a přihlížejících policistů.(10.7.2008)

 • Tuxedo
  ****

  Velmi povedený, vtipný a povznášející dokument o jednom splněném velkém snu velkého člověka, něco mi však k ultimátnímu zážitku chybělo. (43. MFF KV - 6.7.08)(14.7.2008)

 • Djkoma
  ****

  Velmi silný dokument podkreslený geniální hudbou, která ve správný okamžik přitlačí na pilu a diváka zatlačí hluboko do sedačky (nebo gauče/postele/trávy:)). Nejsem si jist, jak by film bez Nymanovy hudby dopadl, ale příběh je silný stejně jako přirozené charizma Phillippe Petita (které chvílemi přechází do arogance:). Chvílemi jsem však cítil, že dokument mohl být kratší, protože divák čeká především na velké finále a to ostatní lehce vypouští... Přesto nebo právě proto zůstanu u 4* i přes velmi silný pocit a pouze slova chvály a doporučení na adresu dokumentu. Po právu Oscarového...(27.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace