poster

Triangle

Mysteriózní / Thriller / Horor

Austrálie / Velká Británie, 2009, 99 min

Scénář:

Christopher Smith

Producenti:

Julie Baines, Chris Brown

Střih:

Stuart Gazzard

Kostýmy:

Steven Noble
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JosefGruber
  *****

  Bezpochyby nejlepší film, který jsem za poslední dobu viděl. Parádní jízda v časové smyčce, z které není návratu. 4-5*, prosinec 2014, pc(8.12.2014)

 • tron
  *

  „Ešte raz sa ospravedlníš a hodím ťa cez palubu.“ Od detstva ma fascinuje záhada Bermudského trojuholníka a režisérove horory mám relatívne rád (METRO, IZOLÁCIA, ČIERNA SMRŤ). Toto bolo ale drastické sklamanie, ktorému zlomil väz nepochopiteľný, chaotický a zmätený scenár, ktorý NIČ nevysvetlí a nechá rozčarovaného diváka v podobnom stave, v akom váš pes nechá krtka, ktorého vyhrabe zo zeme a vyhodí na slnko.(27.5.2011)

 • heyda
  *****

  Neskutečné překvapení a výborná inteligentní hororová podívaná. Nechápu některá zdejší hodnocení, protože tenhle film si jednoznačně zaslouží červené zbarvení. Troufám si říci, že Orphan a Triangle jsou hororové hity roku 2009! Ale myslete si, co chcete :-) pro mě jasných 90%(4.6.2010)

 • bestlama
  *****

  Výborný, umělecký film zrozený v hlavě nějakého génia.(7.3.2010)

 • Xmilden
  ***

  Já to nějak moc nepochopil, to jako byla mrtvá a vše byl jen sen? Dalo se to vůbec nějak chápat? Lámal jsem si hlavu jak to jen šlo a nějak jsem tohoto křížence Smrt přichází v bílém a Na hromnice o den více, nepobral. Podruhé jsem pochopil určitě více a držel jsem se statečně do 70. minuty. Potom jsem pochopil že vlastně sledujeme příběh jedné a tatáž osoby a tím pádém mě příběh dával více smyslu. Sledujeme 3 nalodění a ve smyčce po třech se naše hlavní postava stále více posunuje k nevyhnutelnému. 60%(21.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace