Jsem větší a lepší (studentský film)

I Am Bigger and Better

Krátkometrážní

Česko, 2007, 17 min

Martin Duda

(7/10) [Festival Krátkých Filmů 2008](14.11.2008)

Čekal jsem něco trošku jiného, rozhodně ale potěšilo.(10.7.2008)

Výjimečné, v českých luzích a hájích prostě neobvyklé a především skvěle herecky obsazené, technicky skvělé - kamera zaujme, nemám co dodat, super!(15.12.2009)

• CheGuevara

Propánakrále! Budiž, triky jsou to parádní. Budiž, obsazení bezchybné. Ale jako metafyzické pojednání o lidskosti je tento krátký film zcela bezradný a banální, což dokazuje i primitivní rozuzlení celého příběhu. Jako doklad toho, že Kozí příběh je tunel dosahující velikosti i průšvihu tunelu Blanka, to funguje spolehlivě, ale jako filozofické zamyšlení to nemá co říct.(20.7.2010)

Tento film mě opravdu nadchl, protože svou animací prevyšuje některá americká díla a těžko uvěřit, je to studenská práce. Nehraje si to na americký film, ale je to prostě český film s českou animací!(7.9.2008)

• - V jednom záběru můžete vidět ukázky ze staršího filmu Martina Dudy V.R. (TheMaker)