Jsem větší a lepší (studentský film)

I Am Bigger and Better

Krátkometrážní

Česko, 2007, 17 min

Martin Duda
  • CheGuevara

Propánakrále! Budiž, triky jsou to parádní. Budiž, obsazení bezchybné. Ale jako metafyzické pojednání o lidskosti je tento krátký film zcela bezradný a banální, což dokazuje i primitivní rozuzlení celého příběhu. Jako doklad toho, že Kozí příběh je tunel dosahující velikosti i průšvihu tunelu Blanka, to funguje spolehlivě, ale jako filozofické zamyšlení to nemá co říct.(20.7.2010)

Jako experiment poměrně zdařilé, námět by si ale zasloužil spíš vlastní celovečerák. Takto film skončí sotva pořádně začne. (43. MFF KV - 8.7.08)(14.7.2008)

Ve Varech to běželo před filmem Kremen, a myslim, že tohle krátké 17 minutové dílko bylo lepší jak celý následující ruský celovečerní film. Hlavně vize třeba Václaváku v budoucnosti mně přišla povedená.(30.7.2008)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - EAST OF THE WEST - OUT OF COMPETITION - Na Východ od Západu - Mimo soutěž, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/???(22.8.2009)

Čekal jsem něco trošku jiného, rozhodně ale potěšilo.(10.7.2008)