poster

Jsem větší a lepší (studentský film)

 • anglický

  I Am Bigger and Better

Krátkometrážní

Česko, 2007, 17 min

Režie:

Martin Duda
(další profese)
 • Tom_Lachtan
  ****

  Hodně rozporuplná záležitost, na jednu stranu je tu sice fajn příběh s celkem slušnou animací, ale zároveň pachuťí toho, že vizuál by mohl být vymazlenější a děj lépe napsaný. Navíc si nejsem jistý, jestli je zrovna dobře, že mocná herecká skvadra profíků v čele s členy národního divadla (!) působí trochu unyle, jako kdyby se jim nechtělo hrát. CGI animaci sice moc rád nemám, ale tady svou roli docela plní a nevypadá úplně nejhůř a jelikož autor tímhle filmem prodává sebe sama, jsem docela ochotnej překousnout, že v některých scénách její použití moc smyslu nedává. Na každý pád zajímavej film.(11.4.2016)

 • bassator

  43rd KVIFF 2008 - EAST OF THE WEST - OUT OF COMPETITION - Na Východ od Západu - Mimo soutěž, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/???(22.8.2009)

 • Blizzard
  ****

  (7/10) [Festival Krátkých Filmů 2008](14.11.2008)

 • CheGuevara
  **

  Propánakrále! Budiž, triky jsou to parádní. Budiž, obsazení bezchybné. Ale jako metafyzické pojednání o lidskosti je tento krátký film zcela bezradný a banální, což dokazuje i primitivní rozuzlení celého příběhu. Jako doklad toho, že Kozí příběh je tunel dosahující velikosti i průšvihu tunelu Blanka, to funguje spolehlivě, ale jako filozofické zamyšlení to nemá co říct.(20.7.2010)

 • Tuxedo
  ***

  Jako experiment poměrně zdařilé, námět by si ale zasloužil spíš vlastní celovečerák. Takto film skončí sotva pořádně začne. (43. MFF KV - 8.7.08)(14.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace