Správní chlapi

• slovenský

Správní chlapi

Western

USA, 1955, 122 min

Jane Russell nabízející své broskve Clarku Gablemu ve filmu pro fetišisty fixované na vysoké boty. Je to dlouhé a hudba je někdy zcela mísu, například když nabízí sladce romantickou melodii v dost drastické scéně. Naivní film, ale má kouzlo. Díky hvězdným hercům a roztomilému špičkování mezi hlavní dvojicí. /11. 1. 14./(11.1.2014)

Správní chlapi zachrání správnou dívku a vedou ji správným životním směrem.(18.11.2010)

Skvělý "honácký" western s jednou z největších Hollywoodských ikon - Clarkem Gablem. Do svého Bena dal všechno své charisma a šarm. Film má nepřehlédnutelnou milostnou zápletku a dýchá z něho chlapská romantika Divokého Západu. 75%.(6.2.2005)

Myslím, že takhle předvídatelná a hloupoučká milostná zápletka ničemu nepřidá. A není to pravda Červená řeka, ale mám nad míru ráda příběhy, v nichž chlap respektuje chlapa. Navíc filmy s Clarkem Gablem se prostě dají sledovat za každé doby a nálady, i když nejsou třeba nijak světoborné, je totiž úplně jedno, zda hrál v romanci, komedii, westernu nebo muzikálu... všechny tyto kousky mají jednu zlatem nevyčíslitelnou přednost: jeho.(30.10.2009)

Tak ze začátku mě tenhle western trochu štval. To když Clark byl s tou buchtou zavřenej v tom šmajchlkabinetu a půl hodiny si jenom povídali, mno ale pak už to jelo. Kansasani popadali jako přezrálý hrušky a krávy bučely až do konce :) paráda(18.1.2013)