poster

Správní chlapi

 • anglický

  The Tall Men

 • slovenský

  Správní chlapi

Western

USA, 1955, 122 min

 • Hennes
  ***

  Jane Russell je kouzelná, drsným honákům nechybí přesná muška a najde se zde i dávka humoru. Klasika amerického westernu, která je milým společníkem pro sobotní dopoledne.(7.2.2015)

 • rikitiki
  ***

  Jane Russell nabízející své broskve Clarku Gablemu ve filmu pro fetišisty fixované na vysoké boty. Je to dlouhé a hudba je někdy zcela mísu, například když nabízí sladce romantickou melodii v dost drastické scéně. Naivní film, ale má kouzlo. Díky hvězdným hercům a roztomilému špičkování mezi hlavní dvojicí. /11. 1. 14./(11.1.2014)

 • Superpero
  ***

  Naivní vyobrazení divokého západu. Učísnutej a hladce oholenej Clark Gable si tam jezdí, občas odstřelí pár rudochů, kteří nic nedělaj a jdou si pro to. Pak tam žoviálně balí babu a když se setmí tak se přenocování v drsné divočině nemusí bát. To oni tam totiž bejvaj prázdný sruby normálně. Pak tam jen tak mimochodem přižene až z Texasu největší stádo dobytka. Navíc ta romance je tak průhledná, že každýmu muselo dojít, jak to skončí. Na druhou stranu ale neříkám, že to byla nuda. Slovní přestřelky mezi Gablem a Jane Russellovou jsou vtipný. Např. ona na něj vyplázne jazyk, načež on řekne: "Vyplázněte ho ještě víc a já vám ho uříznu :)" A i celkově je ten Clark Gable cool, i když špinaví kovbojové ze spaghetti westernů by ho zabili, znásilnili a snědli ne nutně v tomto pořadí.(16.11.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Odvážným lidem se staví pomníky, zato blázni končí v neoznačených hrobech.."(7.2.2015)

 • Mol
  ****

  Tak ze začátku mě tenhle western trochu štval. To když Clark byl s tou buchtou zavřenej v tom šmajchlkabinetu a půl hodiny si jenom povídali, mno ale pak už to jelo. Kansasani popadali jako přezrálý hrušky a krávy bučely až do konce :) paráda(18.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace