Další důkaz, že v současných televizních poměrech nedokáže Čapkův text přežít ani půl hodiny, naštěstí Krejčík emocionálně vyděračský scénář v závěru nakopne i do jiných končin. Jinak bych vyzdvihl smysl pro detailní (avšak omezené) prostředí, naopak mě iritovaly přechody mezi interiérovou (televizní) a exteriérovou (filmovou) kamerou s jinou frekvencí snímání. Hodnotili bez zhlédnutí celého filmu: Pishin, sahe, Artigas, msamisa, alanwilder, Lucille, Cool(in), luckah, Alt.64, agentkar, jeanieCZ, M.Wittman, kidli, smolaf, pavelzd. Očekávám nasrané zprávy do pošty.(26.9.2010)

• Gary

"Růžo! Kam mám dát ty KASTRÓLY ????!!!!" Růženka projde s krkolomnou češtinou celým únavným dějem a není na té cestě rozhodně sama. V jejím ublíženém výrazu ji doprovází nenápaditá režie, ochotnické hraní většiny osazenstva, absolutně zkoprnělý Budař a televiznost na každém rohu.(11.7.2011)

• Aky

Z nadějí vzniklo veliké zklamání. Čapkova předloha, které se chytí Jiří Krejčík - to slibovalo moc. Jenže z toho zůstalo amatérské přeříkávání nevynalézavých dialogů, kterými se děj klopotně ubírá nezajímavým příběhem. Veliká škoda.(27.9.2010)

• paascha

Celá plejáda nesympatických postav se proplahočí scénou, odříká svých pár slov polským přízvukem, a zase zapadne do mlhy zapomnění. Nebavilo mě to. Jediné, co stojí za zaznamenání, je fakt, že režisér Krejčík dokáže ve svém věku a stavu ještě natočit film. Úroveň tomu trochu odpovídá, nicméně i tak klobouk dolů. Když jsem onehdá poslouchal jeho meldování na schůzi zastupitelstva Prahy 6 na téma Proč starosta nezakáže zlé lékárně na Kulaťáku prodávat rozbité teploměry, přičemž on může dokázat jejich nefunkčnost na vlastním těle, mě dost pobavilo. Beru proto tento počin jako humanitární akci debila Janečka, který si utrhl od vlastních nenažraných úst zloděje a zasponzoroval ubohého prducha.(26.9.2010)

• hippyman

osudová chyba... 10%(30.9.2010)