poster

Hrůza v Connecticutu

 • USA

  Haunting in Connecticut, The

 • Slovensko

  Hrôza v Connecticute

 • Slovensko

  Dom hrôzy

Horor / Thriller / Drama

USA, 2009, 102 min

Režie:

Peter Cornwell

Scénář:

Adam Simon, Tim Metcalfe

Kamera:

Adam Swica

Producenti:

Paul Brooks

Střih:

Tom Elkins

Kostýmy:

Meg McMillan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ***

  Ako racionálne a skepticky uvažujúcemu človeku (aspoň si to o sebe myslím) mi hlava moc neberie tú poznámku o natáčaní na základe skutočnej udalosti, ale nevšímajúc si tohto detailu sa jedná o hodnotnú duchárčinu, v ktorej som sa zase niečo nové dozvedel. Nebyť tohto filmu, tak by som si nadosmrti myslel, že ten dorastenec na plagáte zvracia, ovšem teraz už viem, že z neho len "prýšti" ektoplazma.(18.11.2009)

 • obitus
  ***

  Jelikož hlavní hrdina, náctiletý hošík, má rakovinu, přestěhuje se jeho rodina do postaršího domu, ze kterého je to blíž do nemocnice. Ukáže se, že dům byl kdysi márnicí a že hošíka a posléze i jeho blízké pronásledují duše těch, co tu zemřeli. Bla bla, tak za originalitu Haunting in Connecticut bodíky určitě nedostane. Nedostane je ani za herce, hlavní hošík je nesympatický až do bolí a jediná hezká mladá holka neukáže, i přes dlouhou sprchovou scénu, ani bradavku. Čím však tenhle horror boduje, je slušně odvedené řemeslo, ve kterém vše šlape jak má, lekačky jsou správně načasované, závěr dobře graduje a nápad s očními víčky je správně creepy. Celkově mi z toho vylejzá velmi slušný průměr, který zbytečně hyzdí třeba naprosto zbytečná postava kněze.(23.7.2009)

 • brutale
  odpad!

  Sračkoindá ducharina s originálnym námetom. A: Vidím duchov B: Tak im pomôž, asi niečo po tebe chcú. Typ filmu, v kategórii pubertálny vyvrheľ(chlapec, ktorý berie dievča do kina, no viac ako film ho zaujíma strkanie prstov do jej svätyne)(3.12.2009)

 • Richie666
  *

  Fakt hrůza.(4.6.2010)

 • Bloody13
  ****

  A pak že duchařinám odzvonilo! Atmosféra "Hrůzy v Connecticutu" byla hustá jak bramboračka, chvílema mě skutečně mrazila, a několikrát mě nadzvedla z pohovky. Lekací scény tu vůbec fungují skvěle. Kamera se přiblíží k nějakému předmětu, vy zpozorníte, a očima zaostříte na to jedno místo... jenže lekačka přijde z druhé strany. I obsazení bylo sympatické. I když postava pastora v podání Eliase Kotease mi připadala jaksi navíc. Nechápu, proč ty nejzajímavější horory stáhnou naši distributoři z kin krátce před jejich premiérou, nebo je neuvedou vůbec. Doplatil na to jak Orphan, Pandorum, tak tahle skvělá duchařina. Hanba jim!(6.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace