poster

Hrůza v Connecticutu

 • USA

  Haunting in Connecticut, The

 • Slovensko

  Hrôza v Connecticute

 • Slovensko

  Dom hrôzy

Horor / Thriller / Drama

USA, 2009, 102 min

Režie:

Peter Cornwell

Scénář:

Adam Simon, Tim Metcalfe

Kamera:

Adam Swica

Střih:

Tom Elkins

Scénografie:

Alicia Keywan

Kostýmy:

Meg McMillan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  Náhodou vůbec ne tak špatné jak jsem očekával a v porovnání s nedávnou až ostentativně blbou krávovinou Unborn výrazně milé překvapení. Příběh je samozřejmě jedno velké klišé, ale tak nějak mě to stejně celkem bavilo i postoprvé. Dramatická linka s nemocným chlapcem snímku docela prospívá, není to s ní pak tak vyloženě tuctové, jako v ostatních duchařinách. Na druhou se film bere strašně moc vážně, což mu v některých pasážích spíše škodí, trocha béčkového nadhledu by neuškodila (na což však tvůrci - vzhledem k tomu, že hlavní hrdina umírá na rakovinu - neměli koule). Průměrné, sledovatelné.(28.6.2009)

 • SeBig
  *

  Tohle byl fakt strašný film. Nuda, žádné napětí a ani lekačky. V půlce filmu se z toho stanou lovci pokladů a konec byl fakt trapný. Tohle podle mě není horor.(19.11.2014)

 • Cappuccino
  **

  Typicky otrepaný príbeh "domu hrôzy", ktorý neprináša nič nové, navyše ani ústredné postavy nevedia diváka čímkoľvek zaujať, čiže to budú dve hviezdy takpovediac z ľútosti a z dôvodu, že na jedno zhliadnutie vám z toho očné viečka predsa neodpadnu.(1.9.2014)

 • moviesfan
  **

  Jistě, v poslední době se v tomto žánru málokdy setkáme s nějakým vydařeným kouskem. Haunting určitě neoslní, možná i zapadne. Já jsem s výsledkem poměrně spokojen, protože ač není tento horor strašidelný (až na pár momentů), tak příběhově je zde i jiná linie. Tato linie je o chlapci s rakovinou, kde by tvůrci sice mohli na tomto ději více zapracovat, ale zajímavé to je.(12.7.2009)

 • Allien.9
  ****

  Když si uvědomím, jaké stupidity jsem byla nucena ve svém oblíbeném "baf-žánru" v posledních letech vydržet, jsem za "Hrůzu v Connecticutu" neskonale vděčná. Kdyby ještě trochu více zapracovali na nějaké té originalitě, pořešili psychiku postav (skvělý Kyle Gallner) a přidali ještě pár lekaček (fungují skvěle), byl by to plný počet. Ale i tak nadprůměr.;-)(15.7.2009)

 • - Postava reverenda Popesca byla založena na Johnu Zaffisovi, který tento případ skutečně vyšetřoval. (Chatterer)

 • - Natáčelo se v Kanadě a to ve městech Winnipeg a Teulon. (Chatterer)

 • - I když Elias Koteas vypadá ve filmu mnohem starší, než je Virginia Madsen, je ve skutečnosti starší jen o šest měsíců. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace