Ninja

Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

• Lama.Lama

By mě zajímalo, co ta Namiko celé roky v doju dělala, když ani není schopná se o sebe postarat?(20.12.2013)

• Expendable

Je to dost mizerný akčnák se Scottem Adkinsem (Undisputed 2), který tu nedostal moc prostoru. Podstatná část děje se odehrává v takovém chrámu, kde se Adkins trénuje, scény s klacky jsou dost amatérké a nevýrazné. Film mě mít původně větší potenciál, ale v konečném výsledku se jedná opravdu o velmi slabý film. Nevím jestli to bylo nízkým rozpočtem nebo tou příšernou kamerou, ale většina soubojů je ve tmě a v dešti jsou dost krátké a jak už jsem zmínil amatérské. Adkins dělal co mohl a to se cení, myslím si, že ani kdyby v tom hrál Tony Jaa film by nevypadal lépe. Celý film má pouhých 82 minut a dobrých 40 minut se to odehrává v tom chrámě. Pak se děj přemístí do USA, kde to už vypadá lepé a sem tam nějaká ta lepší akce je. ** za Adkinse a za trochu srandy.(14.2.2010)

• m@rz

Žádný zázrak. Hodně bojů je docela stupidních - ninja dostává nakládačku od dvou "obyčejných" chlápků, a pak zmlátí v poho celou bandu stejně "obyčejných" chlápků. Stejně tak s těmi zbraněmi - sem tam někdo střílí, ale pak přestane střílet a jde s tyčí - divné. Ale je tam docela dost bitek, honiček, ale bohužel málo ninja triků.(9.2.2010)

Souboje jsou efektní díky skvělé choreografii, prostředí dobré, hudba slušná, potěší různé zbraně ninjů, ovšem děj je dost jednoduchý a bídný. Skoro mi to přišlo jako díl Walkera texas rangera. Jen tam chyběl Walker, aby to rychle vyřídil. Scott Adkins a Mika Hijii vytvořili sympatickou dvojici. Hodnotím jako průměr, což také tento snímek je. 3*(9.9.2012)

Mdly. Prvni co me pri sledovani napadlo. Film o tom, jak nekolik borcu trenuje bojovy umeni, aby se nasledne ze skupinky vyprofiloval zlej cinan a hodnej american a rozflakaly si drzky by mela bejt akcni jizda. Bohuzel tady se to cely dost tahne, zaporak je takovej smesnej skrcek a Adkins vypada prilis dobracky, kdyz ho srovnam treba s jeho drticem z Neporazitelny, tak tady je jak nejakej skautik. Nicmene kdyz uz obcas dojde na nejakou tu bitku, tak ta je choreograficky dobre zvladnuta a Adkins je machr, takze smejdi litaj na vsechny strany. Skoda, ze bitek neni vic, nehraje sviznejsi hudba a hlavne tu neni aspon o trosicku min dementni pribeh. Necekal jsem zadnej oskarovej film, ale i tak me to celkem zklamalo a nebejt Adkinse, tak to leti do odpadu.(4.1.2011)