poster

Ninja

 • USA

  Ninja

 • Slovensko

  Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tahit
  *

  Klasika tohoto žánru, prostoduchý děj, který oblaží nepřebernou snůškou akčních scén ve stylu Ninjů a změti úderů či kopanců. Prostě stokrát provařená hollywoodská rubačka. Zkuste uhodnout, kdo to komu spočítá? Koukněte se.(1.7.2010)

 • Dragoni
  ***

  Americká produkce se poslední dobou zaměřila na Japonsko, nejspíš přibylo více gangsta Otaku, takže po Dragon Ball : Evolution přichází Ninja. Kvalitní béčko to opravdu je, to amíci uměj, přiblblejch dialogů a trapáren je tam jak blech v kožichu a přímočarý příběh je jasně čitelný a nic nepřekvapí, na druhou stranu bojové scény, zde byly parádní, ale to už v této době není také vyjímkou. Jediné plus je, že to dopadlo, jak to dopadlo a taky na Mika Hijii se koukalo moc pěkně. 45 %(1.12.2009)

 • zelvopyr
  ***

  Nic proti příběhu, je to sice furt dokola úplně stejně jako v osmdesátých, ale docelo to ušlo. Spíš jsem se pozastavil, že je v Japonsku takové ďábelské dóžo, ve kterém se učedníci krom karate, jedů, mečů atp. od mistra také učí anglicky. To jsem čuměl, spousta z nich mluvila tak, že jim bylo dokonce rozumět! Kdo má zkušenost, s jakou efektivitou a výsledky se v Japonsku odehrává spousta let školní povinné angličtiny, žasne. (s kamarádem jsme to komentovali, že v Thajsku když člověk zná slovo "yes", může pracovat v turistickém ruchu, když zná i "no", může v něm šéfovat... a že v Japonsku je to s angličtinou horší než v Thajsku... sice znám dost Japonců, co mluví anglicky... ale v Japonsku se to nenaučili).(30.11.2011)

 • mysiak
  ***

  Je to hrozne násilne predvídateľné..ale Scott Adkins je proste borec, skvelé bojové scény...občas trošku blbá kamera a efekty..ale čo na tom...proste béčko jako sa patrí...a nehanbí sa...relaxujúci akčný dobre spracovaný ninja film(29.11.2009)

 • Superpero
  ****

  Blbej příběh mi nevadil, protože za 87 minut se u filmu, kde Scott Adkins nekompromisně mlátí zloduchy hlava nehlava, nudit nestihnu. Akrobacie je taktéž skvělá a dojde i na nindžovský vychytávky, které sice úplně nemusím, ale sem se to hodilo. Záporák běloch magnát byl fakt špatnej a japonka byla fakt chudák. Docela jí tam všichni nemilosrdně řezali.(8.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace