Ninja

Ninja

Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

Jako předkrm před trojkou Undisputed plně dostačující. Kladné body dávám za to, že Scott Adkins hraje hlavní roli a klaďase k tomu, záporné za to, že nepředvedl ani jeden kick z jiné dimenze, normálním smrtelníkem nepochopitelný. Děj neřešit, těch osmdesát minut jede podle šablony, která nepokrytě vzdává hold jednomu belgickému karatistovi, a ani vteřinu nenudí. Celkově jsem po tomhle nabyl dojmu, že Issaca Florentina je na produkci ‚d-2-dvd‘ docela škoda. S pořádným rozpočtem a silnějším scénářem by v áčkové konkurenci v pohodě obstál. V té béčkové mu není v současnosti rovno. A teď Bojku do ringu, prosím pěkně.(29.12.2009)

Šialenosť v štýle začiatku deväťdesiatych rokov. Dravá akcia, uletené nápady, necharizmatický hlavný hrdina. Režisérove meno sa pomaly ale isto stáva synonymom skvelej bojovej zábavy...(13.11.2010)

• Expendable

Je to dost mizerný akčnák se Scottem Adkinsem (Undisputed 2), který tu nedostal moc prostoru. Podstatná část děje se odehrává v takovém chrámu, kde se Adkins trénuje, scény s klacky jsou dost amatérké a nevýrazné. Film mě mít původně větší potenciál, ale v konečném výsledku se jedná opravdu o velmi slabý film. Nevím jestli to bylo nízkým rozpočtem nebo tou příšernou kamerou, ale většina soubojů je ve tmě a v dešti jsou dost krátké a jak už jsem zmínil amatérské. Adkins dělal co mohl a to se cení, myslím si, že ani kdyby v tom hrál Tony Jaa film by nevypadal lépe. Celý film má pouhých 82 minut a dobrých 40 minut se to odehrává v tom chrámě. Pak se děj přemístí do USA, kde to už vypadá lepé a sem tam nějaká ta lepší akce je. ** za Adkinse a za trochu srandy.(14.2.2010)

Souboje jsou efektní díky skvělé choreografii, prostředí dobré, hudba slušná, potěší různé zbraně ninjů, ovšem děj je dost jednoduchý a bídný. Skoro mi to přišlo jako díl Walkera texas rangera. Jen tam chyběl Walker, aby to rychle vyřídil. Scott Adkins a Mika Hijii vytvořili sympatickou dvojici. Hodnotím jako průměr, což také tento snímek je. 3*(9.9.2012)

90%(16.2.2011)