Ninja

Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

• Lama.Lama

By mě zajímalo, co ta Namiko celé roky v doju dělala, když ani není schopná se o sebe postarat?(20.12.2013)

Nic proti příběhu, je to sice furt dokola úplně stejně jako v osmdesátých, ale docelo to ušlo. Spíš jsem se pozastavil, že je v Japonsku takové ďábelské dóžo, ve kterém se učedníci krom karate, jedů, mečů atp. od mistra také učí anglicky. To jsem čuměl, spousta z nich mluvila tak, že jim bylo dokonce rozumět! Kdo má zkušenost, s jakou efektivitou a výsledky se v Japonsku odehrává spousta let školní povinné angličtiny, žasne. (s kamarádem jsme to komentovali, že v Thajsku když člověk zná slovo "yes", může pracovat v turistickém ruchu, když zná i "no", může v něm šéfovat... a že v Japonsku je to s angličtinou horší než v Thajsku... sice znám dost Japonců, co mluví anglicky... ale v Japonsku se to nenaučili).(30.11.2011)

• Terva

Bylo to umění stejně tak čisté jako nemilosrdné. Předáváno již tisíc let. Umění ninja a politika současnosti, to je to o čem film vypráví. Pár pěkných soubojů, které se dají sledovat, leč výstřiky krve a zvuk, který je doprovází je hodně přehnaný. Celkově je ten hudební i zvukový doprovod tohoto snímku hrozný. V jedné scéně jsem dostal záchvat smíchu. SITUACE : Útočníci střílejí jak vzteklí a jejich vůdce říká - CITÁT : Pamatujte, musí zůstat živí !!!! Na můj vkus tam bylo moc soubojů, kdy umírá až moc lidí, krev stříká jak z hasičského vozu a hudba je někdy až moc na nervy. Snímek, který už nikdy neuvidím.(19.2.2011)

• korbitch22

scott adkins,neprávem nazývaný nástupce van damma.kope mu to sice hezky,ovšem jeho herecké umění je na bodu mrazu,stejně tak jako tahle super ulítla sračka,o super moderním ninjovi.nemá moc smysl se rozepisovat o demenci scénáře,ovšem za zmínku stojí ta jeho japonská přítelkyně...dcera totalního mástra,která celej život cviči to svoje kug-fu a pokaždý dostane totálně do držky o tupejch goril a ještě se vždycky rozbrečí.0%na tyhle slátaniny mi už bohužel není pět a mojí nejoblíbenější čiností není čtení comixů.(22.12.2010)

Šialenosť v štýle začiatku deväťdesiatych rokov. Dravá akcia, uletené nápady, necharizmatický hlavný hrdina. Režisérove meno sa pomaly ale isto stáva synonymom skvelej bojovej zábavy...(13.11.2010)