Ninja

Ninja

Nindža

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 87 min

Florentine a Adkins stále potvrdzujú, že sú v akčném béčkarskom sektore neporaziteľným kombom. Atraktívna permanentná akcia, horlivé a temperamentné súboje sú síce preriedené hŕbami plytkým dejom, v ktorom nájdete časť z odvaru akéhokoľvek akčného béčka posledných rokov, ale to nevadí. Pretože na scéne je stále Adkins, režíruje zručný Florentine a ja už chcem, aby tomu chlapovi dali do rúk niečo poriadne, ale samozrejme len so Scottovou účasťou. Chuť šupnúť aj štvrtú hviezdičku je obrovská, triezvy rozum však tentokrát prevážil. 70%.(31.12.2009)

Je to hrozne násilne predvídateľné..ale Scott Adkins je proste borec, skvelé bojové scény...občas trošku blbá kamera a efekty..ale čo na tom...proste béčko jako sa patrí...a nehanbí sa...relaxujúci akčný dobre spracovaný ninja film(29.11.2009)

Tak tohle byla docela dobrá akční jednohubka,která určitě potěšila nejen ty co se někde prohání s násadou od smetáku.Děj uběhne jako voda a akční scény jsou vcelku vypracované.Scott Adkins mě čím dál častěji připadá jako tzv. nástupce Jeana Clauda Van Damma.Sice je tam docela cítit ,že je to hodně atelierové,ale to vůbec nevadí.Za mě celkově 80% čtyři hvězdy.(11.1.2015)

Věděl jsem hned, že to bude něco podobnýho jako McTeiguiův Ninja Assassin, ale po totálním nadšení z Undisputed II & III a Adkinse jsem tomu dal šanci. Je to sice stravitelnější, ale už jen ten jeho typicky Americko Ninjovskej účes..(9.11.2010)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 6.11.2010 (2.11.2010)(2.11.2010)