90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008, 114x40 min

Shenae Grimes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, AnnaLynne McCord, Tristan Wilds, Joe E. Tata, Jessica Stroup, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Michael Steger, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Jessica Lowndes, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Melissa Lahlitah Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Tristan Mack Wilds, Carson Aune, Andrew Hurley, Robert Frank Telfer, Mark Kubr, Annie Little, Orestes Arcuni

1.série byla průměrná, až ve druhé sérii mě to chytlo a dosud nepustilo. Sice to není žádný mistrovský kousek a ani to nepřináší nic nového, ale mně se ta 45-ti minutovka prostě líbí.(5.10.2012)

• Ichabod

To se mi snad zdá! Původní 90210 jsem měl hodně rád pro pestrou sestavu mladých lidí, sice jejich představitelé nebyly nijak zvášť talentovaní, ale působili zajímavě. Nextgen verze Brendona a Brendy jsou "nicka" a "negr" - co to sakra je? Jediné co mne zaujalo byl soundtrack, ale když jsem se prokousal nudou až k titulkám s remake/tardovanou znělkou už jsem měl bohužel jasno, že značka 90210 měla zemřít v cca polovině první generace, ono vlastně toto kromě zipcode ani nic společného s veleslavným seriálem nemá. Nevidím za tím nic než snahu Jennie Garth a Roba Estese (nehrál ten spíš sakra v Melrose Place?) pokusit se vydělat pár tisíc na živobytí, protože jinde by je nevzali ani náhodou. Kromě Shannen Doherty se nikdo do kina jinak, než jako divák nedostal, Jason Priestley si jde úplně jinou cestou a jako režisér malých filmů ostatní taky zastíní a tedy nemá potřebu se vtírat, Luke Perry se objevuje sem tam v TV, ale i tak pořád lepší než v novém 90210!!! I navzdory těm rokům mi přijde originál zábavnější, stylovější a přes tu naivitu a otřesné účesy pořád mnohem koukatelnější. Může mi někdo argumentovat zcela novým pojetím, ale 90210 má být vrcholem hloupého na teenagery zaměřeného mainstreamu a ne odpadem mezi deseti dalšími stějně zaměřenými seriály. I Aaron "junk-maker" Spelling se obrací v hrobě.(11.9.2008)

• kinghome

Né tak špatný jak se může zdát. Ale pořád špatný.(16.7.2012)

• oLí

4/10 Jak mu černoch natáh ! Dobře mu tak ! A ty náno nebreč, stejněs mu nedala ! A Dylan, kurňa, ten až se vrátí, ten to mezi holkama pěkně zamotal ! Chudák učitel ! ... a ten Ty, to je hroznej chlap ! Nebo jsem se v něm mejlil ? Vždyť on jí šel hledat ! Jo a rozvádět se nemuseli, vždyť mu dala facku a pak se spolu vyspali. A ten spadlej kondom, tims to podělala !(2.10.2008)

• AngelAngie

Jessica Stroup i AnnaLynne McCord jsou překrásné, ale to je tak vše ..(2.10.2008)

• AnnaLynne McCord

• - Dustin Milligan byl první obsazený herec v tomto seriálu. (Pumiiix)

• - Role Annie byla původně nabídnuta Hilary Duff. Ta ji však odmítla. (beyli)

• - Teddy Montgomery (Trevor Donovan) je v seriáli dospievajúci tínedžer, no v skutočnosti ho hral o 14 rokov starší, v tom čase 32 ročný herec. Toto isté sa stalo aj v originálnom seriáli, kde si vtedy ešte 28 ročný Luke Perry zahral maturanta na strednej škole. (katherine.)