90210: Nová generace (TV seriál)

90210

90210: Nová generácia

USA, 2008, 114x40 min

Shenae Grimes, Rob Estes, Jennie Garth, Shannen Doherty, Lori Loughlin, AnnaLynne McCord, Tristan Wilds, Joe E. Tata, Jessica Stroup, Hallee Hirsh, Grant Gustin, Josh Zuckerman, Maeve Quinlan, Gillian Zinser, Dustin Milligan, Ryan Eggold, Michael Steger, Christina Moore, Adam Gregory, Jessica Walter, Jessica Lowndes, Kellan Lutz, Linda Gray, Chandra West, Tanc Sade, Jessica Lucas, Jana Kramer, Brooklyn Sudano, Charles Parnell, Noureen DeWulf, Matt Lanter, Melissa Lahlitah Crider, Rumer Willis, Lily Collins, Paige Howard, Jessica Origliasso, Lisa Origliasso, Meghan Markle, Holly Gagnier, Ryan Doom, Margo Harshman, Caroline D'Amore, Sara Foster, Marco Dapper, Gunner Wright, Sarah Danielle Goldberg, Robert Gant, Fabiana Udenio, Lauren London, Michael Trevino, Aimee Teegarden, Nikki Limo, Ann Gillespie, JD Pardo, Chris Zylka, Claire Byrne, Riley Thomas Stewart, Kathleen M. Darcy, Jonathon Trent, Diablo Cody, Diego Boneta, Anthony Azizi, Melissa Christine, Kelly Blatz, Justin Deeley, Mary Jo Gruber, Mekia Cox, Trevor Donovan, Sonia Rockwell, Blair Redford, Phillip DeVona, Alan Ritchson, Elise Robertson, Nelly, Melissa Paulo, Ronald Lee Clark, Jon Briddell, Cassandra Church, Chandler Maness, Grey Damon, Rebecca Wisocky, John Billingsley, Jessica Manuel, Autumn Springfield, Hal Ozsan, David Starzyk, Melinda Sward, Marcus Choi, Matthew Ashford, Zuleyka Silver, Sarah Baldwin, Wes Brown, Giovanni V. Giusti, Michael Graziadei, Candice Coke, Preston Davis, Chad Michael Collins, Rita Ora, Nick Carter, David Chisum, Candace Moon, Lacey Beeman, Kamala Jones, Curtis Dean Harrier, Brandi Glanville, Frank Pacheco, Sean Wing, Arielle Kebbel, Aaron Lustig, Greg Vaughan, Christine Joaquin, Matka Tereza, Amber Stevens West, Robin Thomas, Danielle Bisutti, Austin Stowell, Nathan Sutton, Jessica Lu, Ayelet Ben-Shahar, Nikki Boyer, Gideon Emery, Amanda Leighton, Daniel Fathers, Jason Lockhart, Charles Hittinger, Katrina Norman, Danny O'Donoghue, Jady Bodenhamer, Hayley McCune, Christie Lynn Smith, Jessica Lundy, Melissa Carnell, Conor Leslie, Bre Blair, Justin James Hughes, Taylor Tunes, Josh Abraham Webber, Anna Ross, Peyton List, Abbie Cobb, Reggie Gaskins, Sameera Eligeti, Lauren Lee Denham, Lyndon Smith, Charlet Chung, Meagan Holder, Trent Garrett, Karissa Lee Staples, Debby Gerber, Marie Avgeropoulos, Bernard White, Ryan Rottman, Christopher Larkin, Ayesha Fraser, Renee Dorian, Blake Hood, Jacob McCafferty, Alexia Pearl, Adrian Gonzalez, Paul Ganus, Christopher Jenkins Holmes, Tina Huang, Chandler Kinney, Abigail Klein, Scheana Marie, Alison Woods, Brianne Howey, Chloe Bridges, Steven Krueger, Nicole Hayden, Jessica Parker Kennedy, Summer Bishil, Mandy Musgrave, Meagan Tandy, Derek Theler, Ashley Jones, Tiffany Hines, Jelly Howie, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Elisabeth Harnois, Lindsey McKeon, Raquel Gardner, Kristin Burke, Markéta Jánská, Stephanie Lemelin, Natalia Cigliuti, Angela Gots, Nicole Paggi, Cameron Meyer, Kristen Miller, Myndy Crist, Denise Richards, Caitlin Thompson, Sarah Aldrich, Sydney Sweeney, William Abadie, Gina Comparetto, Tania Raymonde, Katharine Brandt, Maggie Gwin, Aline Elasmar, Olly Murs, Brian Groh, Eric Tiede, Tiffany Dupont, Freddie Smith, Osa Wallander, Christiann Castellanos, Michael Adam Hamilton, Natalie Wachen, Carmen Electra, Joy Regullano, Terrell Owens, La Toya Jackson, Megan Littler, Jayme Lynn Evans, Amelia Rose Blaire, Niall Matter, Pete Wentz, Christian Gehring, Yani Gellman, Steven Scott, Emily Chang, Zack Bennett, Jeffery Self, Torin White, Wesley Jonathan, Perez Hilton, Marcos De Silvas, Patrick Stump, Rick Zieff, Tom Virtue, David Grant Wright, Jason Kennedy, Gianna Gomez, Brennan Mejia, D.C. Cody, Kandis Mak, Khloé Kardashian, Joey McIntyre, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Joe Damian Daly, Rich Morris, Link Baker, Nathan Peterson, Toni Wynne, Lise Colleen Simms, Ben Begley, Trai Byers, Nick Nordella, Annie Monroe, Karina Logue, Debra Wilson, Sara Quin, Ashley Roberts, Emilio Doorgasingh, Alex Arleo, B.J. Clinkscales, Catherine Carlen, Ben Lemon, Brianne Moncrief, Kevin Frazier, Kimberly Dilts, Charlene Amoia, Brian Palermo, Alexander DiPersia, Brandon W. Jones, Lisa Waltz, Coby Ryan McLaughlin, Shane Lynch, Kate Orsini, Diahnna Nicole Baxter, Billy Snow, Ayumi Iizuka, Chad McCord, Jennifer Ilene Perry, Sam Daly, Tristan Mack Wilds, Carson Aune
  • dO_od

// Asi se všichni můžeme shodnout na tom, že to je nekoukatelná sračka a ten omyl, či nešťastná náhoda, které nás k tomu přivedly, by se už nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy neměly opakovat.(21.8.2014)

• milka

Hodnocení po 7 dílech: Jedna z televizních klasik (ano, je to tak, ať chceme nebo ne) se pokouší o návrat a není to návrat dvakrát povedený. Jasně, každej ví, že ani originál nebyl žádná sláva, ale máme na něj asi každý trochu nostalgickou vzpomínku. Nové 90210 je ale jiné, je to totiž ještě hloupější. Zápletky jsou hloupé,naivní a už stokrát viděné a celé je to vlastně o ničem, i když sem tam se nějaký ten náznak dobrého nápadu objeví. Postavy a herci jsou ale většinou otřesní. To, že vypadaj jak z nejnovějšího Bravíčka jsem ještě čekal, ale trochu toho nadání pobrat mohli. Hlavní hrdinka je čím dál otravnější s těma svýma dvěma výrazama, její brácha je nevýraznej, další holka je rozmazlená fiflena a další protivná feťačka. Moc vřelej vztah si k nim prostě nevybudujete. Jenom Jessica Stroup je hezká a i fajn hraje a ten učitel je taky docela sympaťák. Jediný co to teda kromě těchto dvou zachraňuje jsou vedlejší roličky Kelly a Brendy ( a na moment i Nata) a soundtrack, kterej má v sobě všechny songy, který se zrovna hrajou. Suma sumárum je to naivní, hloupá pohádka o životě pro puberťačky, na kterej se ovšem ze zvrhlej důvodů ještě pořád koukám, protože se tý blbosti někdy rád ze srdce zasměju. Víc jak jednu sezónu ale nedám.(13.10.2008)

Když mi bylo kolem dvanácti tak jsem děsně milovala BH 90210 a když jsem teď v létě neměla na co koukat, propadla jsem trochu nostalgii a řekla jsem si, že bych pro změnu mohla zkusit tohle nové 90210. Upřímně řečeno, čekala jsem to horší, protože znám o čem takovéhle seriály jsou, tak mě nešokovalo, že zápletky jsou většinou přehnané a že ty postavy během čtyř let projdou víceméně úplně vším. Jediné co mi tady vyloženě vadilo, bylo, kromě toho, že se tam nějáká zápletka táhne takovou dobu a pak se na ní zapomene jako by nic, že tady spí každý s každým, nepřekvapuje mě to, ale vadí mi to, marně pátrám po tom jaká 'dvojice' se v té partě ještě nevystřídala, kdyby teda aspoň chodili s někým mimo partu a nespali furt mezi sebou. Nevím jestli bych se na to ještě někdy podívala znova, ale jednou se na to dívat dalo, protože tady opravdu myslet nemusíte. 3*(23.7.2012)

• oLí

4/10 Jak mu černoch natáh ! Dobře mu tak ! A ty náno nebreč, stejněs mu nedala ! A Dylan, kurňa, ten až se vrátí, ten to mezi holkama pěkně zamotal ! Chudák učitel ! ... a ten Ty, to je hroznej chlap ! Nebo jsem se v něm mejlil ? Vždyť on jí šel hledat ! Jo a rozvádět se nemuseli, vždyť mu dala facku a pak se spolu vyspali. A ten spadlej kondom, tims to podělala !(2.10.2008)

• rcorp

Vypadá a hlavně zní to moc dobře na to, abych u toho výrazněji trpěl, ale jinak je to o ničem. Každopádně jsem zvědavý, kam se to posune za pár sérií, když už v pilotu se objevily drogové problémy, což byla (pokud vím) v původním BH až vyšší dívčí. :)(5.9.2008)

• - V první sérii se Annie (Shenae Grimes) stará v rámci školního projektu o umělé mimino a najde ho v koutě koupelny. Když to řekne matce, ta jí na to odpoví: "Nobody puts baby in a corner". Úplně stejně se jmenuje sedmá epizoda druhé série seriálu Veronica Mars (od r. 2004), který má s 90210 společného jednoho ze scénáristů, Roba Thomase. (Frki16)

• - V 19. epizodě 1. série s názvem „Okaeri, Donna!“ se objeví scenáristka filmu Juno (2007) Diablo Cody. Vidět jsme ji mohli fotící se s telefonem ve tvaru hamburgeru, který se objevil i ve snímku Juno (2007). (Frki16)

• - V prvej sérii Erin Silver (Jessica Stroup) spomína pred matkou, že čaj nepije, od malička žije len na káve. V štvrtej sérii zas Navid Shirazi (Michael Steger) hovorí, že Silver miluje čaj a je závislá na Earl grey. (Fanita)