Veni, vidi, vici

Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

• Fingon

Neoriginální a v některých exteriérových scénách nesnesitelně přesvícené, ale největší vadou je inzerovat tento film jako romantickou komedii, protože tou rozhodně není - a to je asi taky hlavní příčinou místního "skvostného" hodnocení. Vykreslení "vzestupu, který je zároveň pádem" ve druhé třetině filmu je ovšem docela zajímavé.(21.11.2009)

• Brouk

Jednu hvězdičku pro Karlovy Vary, Mariánky a za letecký pohled na Ústí a to je asi tak vše.... Vše ostatní co tam bylo za kuisy, mi chodí v reklamním letáku do schránky... :-((10.3.2010)

• becki_tu

Zdaleka ne tak tragicky špatné, jako většina posledních českých pokusů o komedii, ale pořád to má do kvalitní zábavy daleko. Jitka Kocurová sice NENÍ herečka, ale jako ozdoba filmu funguje dokonale. Bob Klepl je bezkonkurečně nejzábavnější a Tomsa herecky roste. Ostatní jsou víceméně do počtu a tak jen můžete čekat, která z českých celebrit si tady střihne cameo (Gott, Novotný...). VVV není trapný film a to se v našich českých podmínkách počítá.(6.2.2010)

• poz3n

Jen si to představte. Je sobota večer, už se vám chce spát a jen tak ještě přepínáte programy, jestli nenarazíte na nějakou bombu. V tu chvíli se před vámi objeví Filip Tomsa. Při pohledu na Filipa i jeho malého androgynního bratra, je každému divákovi jasné, že Filipova rodina je v exekuci a nemá ani na holiče. Díky této brilantní řežijní práci s kostými a rekvizitami jsem okamžitě zůstal přikován k obrazovce a pak už si jen užíval hodinu a půl dlouhou jízdu světem golfu, celebrit, bulváru a drahých hotelů a večírků. A když jsem pak šel spát, hřál mě na srdci nejen pocit štěstí, že Filip dokázal porazit toho nesympatického padoucha, ale především pocit úlevy, že už nemusím řešit s jakou cestovkou jet na dovolenou, jakým autem jezdit a jaký energeťák pít. 0/10(21.9.2015)

• Djoker

Musím uznat, že je pod tímto filmem nablito naprosto oprávněně. Příběh o těžké cestě životem mladého člověka působí jako slepený paskvil. Kočka z reklamky, namistrovaný snobík, Walda Gang, Karel Gott a závěrečný úder. Vybrat nejtrapnější okamžik filmu je opravdu nadlidský úkol. Jedna hvězda za odvahu jít s něčím takovým do kin.(2.1.2011)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)