poster

Veni, vidi, vici

 • slovenský

  Milujem ťa viac

 • anglický

  Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fingon
  **

  Neoriginální a v některých exteriérových scénách nesnesitelně přesvícené, ale největší vadou je inzerovat tento film jako romantickou komedii, protože tou rozhodně není - a to je asi taky hlavní příčinou místního "skvostného" hodnocení. Vykreslení "vzestupu, který je zároveň pádem" ve druhé třetině filmu je ovšem docela zajímavé.(21.11.2009)

 • Smok
  *

  Silne braková rozprávka o chudobnom umývačovi riadu, ktorý sa z večera do rána stal golfovou hviezdou, o jeho problémoc s láskou a samotnou existenciou, ktorú pozorne sleduje a teší sa z jeho úspechov aj sám Karel Gott. Samozrejme skrytá reklama nesmie chýbať pomaly na každom kroku, ako to už v dnešých sponzorom poplatných filmoch chodí. Výsledkom je tak samozrejme komédia, ktorá nepobaví, len rozosmeje - ovšem na miestach, kde to tvorcovia určite v pláne nemali.(24.11.2009)

 • -bad-mad-wolf-
  *

  Nechce se mi o tom moc mluvit, tak rovnou na začátek říkám, že ta jedna hvězda je za hudbu, kameru a celkově solidní technickou ošetřenost (Kocurová se svlékne, což ovšem kompenzuje tím, že hraje krávu a ještě dost mizerně). Zbytek je na draka. Vážně netuším, proč v každé české "lidové" komedii musí být VŠECHNY postavy kreténi, zoufale uvízlí ve svých stereotypech. Jakmile má dojít k nějakému vývoji, tak k němu dojde, aniž by pro to kdokoliv cokoliv udělal - závěrečné usmíření je tomu nejlepším důkazem: Honza Terezu podvedl s bulvárně známou blonďatou mrchou, což se Tereza dozví právě z bulváru (!!!). Honza se za to nikdy nijak neomluví, natož aby o Terezu po ztrátě blonďaté mrchy výrazněji bojoval. Tereza na něj logicky kašle a začne koketovat s jiným klukem. Z tohohle všeho vyplývá, že Tereza v závěru zničehonic přijde za Honzou a začne se s ním na golfovém hřišti líbat a tvářit se hrozně šťastně. Ponaučení? Pokud jste nedůsledný kretén a o vaší nevěře ví celý národ, nedělejte vůbec nic. Bývalka stejně přileze sama! Pokud jste naivní hodná holka a váš kluk píchá bulvární děvku, aniž by na vás bral sebemenší ohled, počkejte, až modelka zdrhne a přilezte za chlapcem zpátky. To jsou mi morální trendy... A jinak? U pokusů o humor se jednomu chce brečet, herci jsou jaloví a věčná camea celebrit svou vlezlostí boří dimenze otravnosti. P.S. Supertrapná kapela Walda Gang je patrně jasným ukazatelem, jaké kastě obyvatelstva je film určen.(11.12.2014)

 • kingik
  ***

  Koho by to napadlo, že hrdina tohoto filmu Honza alias sympatický Filip Tomsa to přes letní brigádu u svého strejdy, kde v hotelu myl nádobí a roznášel hostům drinky, dotáhne v závěru až na mistra republiky v golfu. No a tak to zamýšlel scénář a našemu hrdinovi předepsal peripetie s láskou, to když ho vrhl do náruče atraktivní a vypočítavé Jitky Kocurové, aby pak poté, co ho odkopla zjistil, že Sandra Nováková je stejně lepší a poté, co potrénoval s Bobem Kleplem si ještě vyřídil účty s arogantním záporákem Jaromírem Noskem. Když se tato komedie začne moc rozpitvávat, tak to nebude nijak slavné, ale pokud se divák chce jen a jen bavit, tak už je to mnohem lepší, protože i přes svou předvídatelnost mě to bavilo. Bavil mě Bob Klepl, bavila mě mrška Kocurová, které role překvapivě dost sedla a o golfu to zase až tak moc nebylo, a to je taky dobře, romantické to bylo tak akorát a vtipné jen občas, ale rychle to uteklo a bylo to dost pohodové. Tak proč se s hodnocením držet při zdi. 60%(19.11.2009)

 • Enšpígl
  odpad!

  Tři největší katastrofy, které potkaly udatný český národ : 1. Zdražení piva; 2. Narození Miroslava Kalouska; 3. Natočení "filmu" Veni, Vidi, Vici.(30.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace