Veni, vidi, vici

Milujem ťa viac

Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

Čekal jsem na CSFD všechno, ale 30% ??? To teda ne. Film na hranici odpadu to tedy rozhodně není!!! A ačkoli jsem měl v plánu udělit pouze 3 průměrné a zasloužené hvězdičky, tak svůj plán měním a hodnotím za 4 hvězdičky. Obhajovat si je tu snad ani nebudu, to by bylo jak přesvědčovat nacistický dav, že vraždit Židy je svinstvo. To by mě taky nikdo neposlouchal. 55%(27.6.2011)

• topr harley

Prý komedie ze sportovního prostředí hahaha(26.6.2010)

• mil@n.fanatik

Zas tak hrozné, jaké jsem to čekal to nebylo. Místy nuda to byla, ale v poslední době u nových českých filmů není ničím neobvyklým. Než třeba Vy nám taky šéfe nebo medvídek mě tato "komedie" docela i bavila. 50%(13.1.2010)

• triatlet

Na odpal, nebo na odstřel?(26.6.2011)

• HellFire

Je s podivem, do čeho jsou schopni lidé narvat peníze. To je raději mohly vyhodit z letadla a udělali by líp.(11.8.2009)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)