Veni, vidi, vici

Milujem ťa viac

Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $501,484(24.8.2010)

• D.Moore

Jsou počiny, které lze slušně okomentovat jen těžko. Veni, vidi, vici je jedním z nich, a proto raději nebudu psát dál.(20.4.2014)

• Djoker

Musím uznat, že je pod tímto filmem nablito naprosto oprávněně. Příběh o těžké cestě životem mladého člověka působí jako slepený paskvil. Kočka z reklamky, namistrovaný snobík, Walda Gang, Karel Gott a závěrečný úder. Vybrat nejtrapnější okamžik filmu je opravdu nadlidský úkol. Jedna hvězda za odvahu jít s něčím takovým do kin.(2.1.2011)

Koho by to napadlo, že hrdina tohoto filmu Honza alias sympatický Filip Tomsa to přes letní brigádu u svého strejdy, kde v hotelu myl nádobí a roznášel hostům drinky, dotáhne v závěru až na mistra republiky v golfu. No a tak to zamýšlel scénář a našemu hrdinovi předepsal peripetie s láskou, to když ho vrhl do náruče atraktivní a vypočítavé Jitky Kocurové, aby pak poté, co ho odkopla zjistil, že Sandra Nováková je stejně lepší a poté, co potrénoval s Bobem Kleplem si ještě vyřídil účty s arogantním záporákem Jaromírem Noskem. Když se tato komedie začne moc rozpitvávat, tak to nebude nijak slavné, ale pokud se divák chce jen a jen bavit, tak už je to mnohem lepší, protože i přes svou předvídatelnost mě to bavilo. Bavil mě Bob Klepl, bavila mě mrška Kocurová, které role překvapivě dost sedla a o golfu to zase až tak moc nebylo, a to je taky dobře, romantické to bylo tak akorát a vtipné jen občas, ale rychle to uteklo a bylo to dost pohodové. Tak proč se s hodnocením držet při zdi. 60%(19.11.2009)

• Psema

Filmová výloha sportovních a romantických klišé, product-placementu a českých (rádoby)celebrit, kterou nezachrání ani hezká kamera, zručně natočené scény z greenu a za všech okolností parádní Klepl. Nečekal jsem nic, dostal jsem dost málo, ale že bych měl závratnou potřebu VVV nenávidět, to zase ne. I když je pravda, že výstupy Kocurové a mistra Gotta šmelcují mozek a další orgány, jak to jen jde.(19.8.2009)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)