Veni, vidi, vici

Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

• choze

Unylá romantická komedie ze sportovního prostředí s náběhem na příjemný film, ale bohužel bez vtipu, romantiky a i to sportovní drama je zatraceně naředěné.(25.12.2009)

• virus10

Reklamy přímo ve filmu?? Jo i to je možný!! Jinak to není zase tak špatný, jak by se mohlo zdát, určitě jsou o hodně horší filmy než Veni, vidi, vici-tohle je taková oddechovka. Jako vždy Klepl nezklamal a na Jitku Kocurovou se taky hezky kouká.(13.2.2010)

• Flakotaso

Ale ono zas tak otřesné nebylo. Jo, je to hrozně banální a nereálné po všech stránkách, ale kdyby odkopli ty tuny reklam a zbytečných minirolí, tak je to docela snesitelná oddychovka. Nejlepší je na celém filmu určitě hudba a Jaromír Nosek, ten týpek má prostě parádní záporácký ksicht, měl by hrát víc :)(17.3.2011)

Ač jsem golf nikdy nehrál, ač neznám jeho pravidla ani terminologii v něm používanou, a konečně ač nemám tento sport rád a jakmile se objeví na nějaké sportovní stanici přenos z golfu, tak okamžitě přepínám, tak přesto všechno jsem si tento film dokázal užít, aniž bych se byť jen na malou chvíli nudil. A vím o čem mluvím, romantických komedií už jsem viděl docela dost a není lehké mě zrovna v případě tohoto žánru zaujmout, ale tomuto filmu se to povedlo svou originálností, nápaditostí a především pro romantické komedie atypickým prostředím, protože romantická komedie z prostředí golfu je něco, co jsem dosud neviděl a co zase trochu rozšířilo mé filmové obzory. Samotný film je zvládnut naprosto perfektně, svým zajímavým dějem dokáže zaujmout i takového antigolfistu, jako jsem já, a do poslední chvíle jsem nevěděl, na čem vlastně s tímhle filmem jsem a jak celý příběh dopadne. Výtečný filmový zážitek pak dotváří naprosto vhodně zvolení herci, Filip Tomsa je pro mě neokoukaným hercem a s rolí se popasoval výborně, Míra Nosek zase skvěle zahrál záporáka, takže jsem ho fakt dokázal nenávidět, a Václav Postránecký s Bohumilem Kleplem už jen vhodně doplnili hereckou sestavu k mé velké spokojenosti. Mně se to líbilo, nečekal jsem nic náročného, měl jsem chuť na oddechový a pohodový film a toho se mi také dostalo, takže přes počáteční skepsi z toho, jak se mi tento film bude líbit musím konstatovat, že lepší už to asi být nemohlo a k maximálnímu hodnocení chyběl už jenom kousek. Celkové hodnocení je tedy 90%, což v tomto případě znamená lepší čtyři hvězdy.(27.6.2011)

• poz3n

Jen si to představte. Je sobota večer, už se vám chce spát a jen tak ještě přepínáte programy, jestli nenarazíte na nějakou bombu. V tu chvíli se před vámi objeví Filip Tomsa. Při pohledu na Filipa i jeho malého androgynního bratra, je každému divákovi jasné, že Filipova rodina je v exekuci a nemá ani na holiče. Díky této brilantní řežijní práci s kostými a rekvizitami jsem okamžitě zůstal přikován k obrazovce a pak už si jen užíval hodinu a půl dlouhou jízdu světem golfu, celebrit, bulváru a drahých hotelů a večírků. A když jsem pak šel spát, hřál mě na srdci nejen pocit štěstí, že Filip dokázal porazit toho nesympatického padoucha, ale především pocit úlevy, že už nemusím řešit s jakou cestovkou jet na dovolenou, jakým autem jezdit a jaký energeťák pít. 0/10(21.9.2015)