Veni, vidi, vici

Veni, Vidi, Vici

Komedie / Romantický / Sportovní

Česko, 2009, 95 min

• kajda.l

Jeden puntik za Sandru.....(28.11.2009)

• NinadeL

Takový bezvadný amatérský film, který měl nápad. Ale bohužel jen jeden. Zbytek je jen ukázkovým příkladem toho, že ani technický štáb zřejmě nebyl kompletní. Ostatně dobří herci hrají čurdy a v hlavních rolí se snaží ti, kteří by měli být rádi za sem tam nějaký ten kompars.(2.10.2016)

• Tosim

Peníze kazí charakter, to nám chtěla říct tahle rozplizlá moralitka, no jo, jen pozor, chlapče, aby se z tebe nestal druhý Tiger Woods, páč golf je sportem zákeřných bab a floutkovských chlapců. Takže mi z toho vycházejí jen dvě pořádné -erotické- scény (i když ta druhá byla falešná jako celý ten příběh) a Bohumil Klepl.(14.8.2010)

• mil@n.fanatik

Zas tak hrozné, jaké jsem to čekal to nebylo. Místy nuda to byla, ale v poslední době u nových českých filmů není ničím neobvyklým. Než třeba Vy nám taky šéfe nebo medvídek mě tato "komedie" docela i bavila. 50%(13.1.2010)

• poz3n

Jen si to představte. Je sobota večer, už se vám chce spát a jen tak ještě přepínáte programy, jestli nenarazíte na nějakou bombu. V tu chvíli se před vámi objeví Filip Tomsa. Při pohledu na Filipa i jeho malého androgynního bratra, je každému divákovi jasné, že Filipova rodina je v exekuci a nemá ani na holiče. Díky této brilantní řežijní práci s kostými a rekvizitami jsem okamžitě zůstal přikován k obrazovce a pak už si jen užíval hodinu a půl dlouhou jízdu světem golfu, celebrit, bulváru a drahých hotelů a večírků. A když jsem pak šel spát, hřál mě na srdci nejen pocit štěstí, že Filip dokázal porazit toho nesympatického padoucha, ale především pocit úlevy, že už nemusím řešit s jakou cestovkou jet na dovolenou, jakým autem jezdit a jaký energeťák pít. 0/10(21.9.2015)

• - Filip Tomsa (Honza) hrál golf na amatérské úrovni již před natáčením filmu. (MTHRFCKR)

• - Na obalu DVD je chybně napsáno, že hlavní postava (Filip Tomsa) pochází z Prahy. Skutečným rodným městem Honzy je Ústí nad Labem. (Brůny)

• - Natáčení probíhalo také v Mariánských Lázních na kolonádě a na golfu (Asmodin)