Hostel III

Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

• StrYke

Může existovat předvídatelnější, stupidnější a nudnější film, než byl původní Hostel? Může, a dokonce už nějaký pátek existuje. Třetí Hostel přišel s ještě debilnějším stylem, než předchozí dva díly a tím ztratil to jediné, co bylo dosud na sérii zajímavé - nechutnost a špinavost. Já už jsem nějaký ten brutální film viděl, proto mi nepřijde prostřelování šípy nebo šváby (WTF?) kdovíjak originální a naopak jsem se držel, abych film okamžitě nevypnul. Za zmínku leda tak stojí stahování obličeje, ale to už jsem v pár desítkách filmů také viděl. Ale tak dobře, možná že kdyby jsem u negativů narazil na slepou uličku zde, mohla by to nějaká ta hvězdička přece jenom být. Co však dělá tento odpad odpadem je trapná, tisíckrát ohraná a předvídatelná šablona, kdy je vám hned od začátku jasné jak to skončí, kdo kdy zemře a kdo přežije. A to všechno završilo, že ten hlavní čůrák se kterým snad nikdo nemohl soucítit přežil a celý film skončil podivným Happy Endem. Takže za mě.. Je to jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočený. Beze srandy(19.1.2012)

• Kothy

Asi nejlepší díl celé série. Tentokrát mučení probíhá pro změnu v Americe.(19.2.2013)

• Kryton

Totálně osekaná náhražka, která má v sobě více éček, než sálám Gothaj za 3 Kč v akci. Pokud se první dva Hostely přes daly sníst a to ještě s velkým sebezapřením, tak toto chemické cosi už ne. Herci unylí, scénář o dvou prázdných A4,gore žádný a ani humor to nemá - chybí tu romský fotbal s lidskou hlavou.(29.3.2012)

Čekal jsem sice větší zapojení do hry (pravidla hry nejsou vůbec nastíněna) a karty se rozdávají neúměrně dlouho, ale neurazilo. Na nic si to nehraje a i přes laciné triky a sterilní mučení to baví. 5/10(18.12.2011)

• Dellamorte

Takto - séria mala už svoj prvý štek naladený málo nad MUTE a nie na MAX , ako Final D / SAW / F 13 / HALLOW / T.C.M. / etc...čiže v tomto prípade pokúšanie HOSTEL o H-certifikát žiaden divák nemôže prosiť. Hostel bude stále HOSTELom a dúfajme , že sa dvere zabuchnú , kľúč Eli prehltne a nikomu ho nedovolí ani vykašľať. Je to žmýkanie vysušného a ak Ti neabsorbuje žiaden zo zmyslov nadsádzku, ani snímok vyfabrikovaný na gore ( bez všetkého filmárske naokolo ) tak to preskoč. Prípadne si predstav, že to takto skutočne funguje. Je nutné vidieť " oridžinál " odpad a bude svetlo. Keďže v odpadoch som sa už nahrabala dosť , tak uberám bodík len za absolútnu zbytočnosť. ( ten final fight , ktorý to celé rozvlní je oukej )(15.12.2011)