Hostel III

Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

Změna režiséra i místa tomu prospěla, celé to vypadá jako film, ne jako amatérská pochoutka. Jenže už to není v prvé adě Hostel, protože z myšlenky a vzniku série se zachovalo pouze logo. Dokonce chybí i to nejzákladnější na čem byly první dva díly postaveny a to lidi zabíjejí lidi, tentokrát je to už zase ta nudná klasika voayerství, i se svou nechutnou zvráceností. Hlavní zápletka ohledně vztahové trojuhelníku, je ale asi tím nejslabším v celém tomto filmu, to bylo fakt děs. Nakonec to řadím přece jen až za dvojku, protože na to co si tvůrci dovolili a jak velký odklon od Hostelu udělali, to dost pokazili. Jen to už vypadá jako americký film, to je jediné plus, ale to superhrdinství a inále to pěkně zazdili. 5/10(31.1.2012)

Ruku na srdce, co očekává perverzní divák od pokračování Hostelů? Zvrácené mučení nebohých obětí! Čekal-li někdo něco jiného, pak je pěkně naivní. Těžko žádat originalitu, když dopředu je jasné, že cílem je pouze dopravit nic netušící chudáky do rukou zvrhlých katů. Zajímavou obměnou je vybraná společnost prachatých úchylů ( a úchylaček), kteří si tentokrát sami ruce nešpiní, ale sází se, jak a co která oběť vydrží. Průměrný dívatelný příběh však příliš brutálního mučení neukáže. Stahování z kůže nabízí jiné filmy v dokonalejším provedení, např. Dagon S.Gordona, a s hmyzem si lze vyhrát mnohem vynalézavěji. Umělé krve tvůrci třetího Hostelu moc nespotřebovali.... a scéna inspirovaná očividně Jacksonovou sekačkou (Braindead) si vystačila s náznakem a vrčením mimo kameru!(31.12.2011)

• *CARNIFEX*

Jedna * za úplný záver - to im musí stačiť. Inak je film priemerno podpriemerný ako priemerno podpriemerné platy na slovensku.(30.1.2012)

Velmi pěkná práce nebo tedy alespoň velmi pěkná práce na III. díl.Bavilo mě to,ačkoli je nutno říci,že tento film skutečně nepřekvapí,nešokuje a ani moc nedá.Spíš je to jenom podívaná,stejně jako pro ty,co se v tomto filmu na "odsouzené" dívají.(26.5.2012)

• kalap

Ľudia, čo na tomto filme robili to nemôžu mať v hlave celkom v poriadku. Hlúpe, primitívne, nekvalitné a čo najhoršie úplne mi to skazilo náladu.(22.3.2012)

• - Scéna kolem 40. minuty, kdy Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)

• - V 82. minutě, kdy má Carter McMullen (Kip Pardue) v ruce zabodnutou vývrtku, je možné všimnout si, že projela rukou i stolem. Když je však táhnut od stolu, vývrtka je zabodnutá jen v ruce. (Rebbit)

• - Natáčení probíhalo v Las Vegas a Detroitu. (gogos)