Hostel III

Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

• !RedruM

Zbytočná recyklacia minulých časti.. Nič nové.. Snáď len presun zo Slovenska do Las Vegas (čo považujem za menšiu tvorčiu zradu). Hostel je nádherna sadistická odychovačka, tu Hostel III chce byť až moc nekorektné dielo a pri závere to už vlastne nedáva vobec zmysel. I keď to vlastne zachraní celý film. Spiegel proste točíť nevie...35%(30.9.2012)

• ConanVJ

Tak tohle je hodně slabej filmek a se sérií Hostel má společný jen klub Lovců lidí. I prostředí se změnilo a ze Slovenska se přesunulo do Las Vegas. Další rozdíl je v tom, že boháči už sami nemučí a nezabíjejí lidi podle svého, ale sázejí si na to. Některé smrti jsou spíš nudný a ani zde není tolik krve jako v předchozích dílech. Jako úplně špatný film to není, ale čekal jsem spíš průměr jako u předchozích dvou. Za mě 40% :((18.6.2014)

Rozpočet $6miliónov║ Tuctová, béčková, samoľúba výplachovka, ktorá si drží prázdnotu prvých dvoch dielov, ťažko povedať ktorý diel je úplne najhorší lebo všetko to je bezvýznamná spodina horroru. /15%/(12.2.2012)

• dr.horrible

Prvé dve časti boli priemerným exploitation filmom,ale zároveň výbornou (nechcenou) komédiou.Akonáhle sa snažili zvážnieť,akurát im to ubralo na zábavnosti.Trojku dostal na starosť Scott Spiegel,tak som čakal najvtipnejší film série,opak je však pravdou.Hostel 3 by pravdepodobne jediný uspel aj ako vážny horor.Debility ubudlo a vystriedala ju bohužiaľ nuda,takže ho v podstate ani neni prečo pozerať.Vlastne sa mi páčila iba (prekvapivá) prvá scéna,potom posledná a ešte pár hlášok.Zvyšok je iba tá nuda(10.2.2013)

• Hrabka

Docela to ušlo, kdyby film skončil o 2 minuty dřív, tak bych dal i tři hvězdičky. Určitě lepší než předchozí části, i když těžko soudit, protože Hostely byly mými prvními exploity a nebyl jsem na takovej odvar ještě připravený. Hostel III je celkem svižně odsejpající záležitost s několika fajn momenty. Jasně, že občas je to i celkem ujeté, ale ještě se to dá snýst. 45%(24.12.2011)