poster

Hostel III

 • USA

  Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

 • *CARNIFEX*
  *

  Jedna * za úplný záver - to im musí stačiť. Inak je film priemerno podpriemerný ako priemerno podpriemerné platy na slovensku.(30.1.2012)

 • klerik
  **

  To už sú amíci leniví zájsť do východnej Európy? Koho zaujíma Las Vegas? Ale vôbec to nie je zle vymyslené. Ale tam kde malo byť gore v štýle SAW, tam boli mordy, ktoré by nezaujali ani v osemdesiatych rokoch. Jedna slušná scéna je prekliate málo. Ale príbeh (aj keď béčkový) nebol ozaj zle vymyslený...(17.1.2012)

 • honajz
  *

  Z evropských zemí východního bloku do Las Vegas. Tahle pařba se ale až tak moc nevydařila. O co jde v sérii Hostel (a potažmo mnoha dalších podobných filmech), je asi každému jasné. Moderní trend zaměřený na lidské úchylky, zde zálibu v mučení a různě „originální“ smrti lidí na plátně, má zelenou. Zobrazení bývá dostatečně naturalistické, až člověk zapřemýšlí, zda jak tvůrci takových filmů, tak jejich diváci, nemají v hlavě o pár koleček víc, a zda by se neměli případně léčit tím, že budou v poutech celých 24 hodin nuceni koukat na Barneyho a Dorotku a popíjet k tomu růžový čaj. Zkrátka – tenhle hostel je někde v okolí Las Vegas, zase jsou lidi chytáni a zase před bohatým, znuděným publikem mučeni. Asi hodinu trvá, než se seznámíme s jedním ženichem a jeho kamarády, aby se posléze objevil jeden zvrat, trochu se nám to zvrhne v arénovku a v jeden pokus o útěk. Ačkoliv má jít o verzi „bez cenzury“, některé násilí kupodivu není vyjádřeno explicitně. Nelogičností samozřejmě celá řada, počínaje Ukrajincem, takže pokud někomu jde skutečně o ty úžasné vraždy, násilí a mučeníčko, ať si pustí 35. minutu a pak skočí na hodinu a čtyři minuty filmu, zbytek v podstatě může vynechat. Pokud bude na film koukat někdo, pro koho je série Hostel novinkou, může cítit v počátku filmu jisté napětí, oč tady asi jde, ale v té 35. minutě stejně už bude vědět, na čem je.(3.2.2012)

 • ricci.s
  ***

  Vždy ma bavilo, ako táto séria dokázala zdvihnúť adrenalín a zrýchliť tep poniektorým užívateľom, no ja nevidím žiadny dôvod, aby som to hádzal do odpadu. Zmena prostredia tomu uškodila a je jasné, že z toho už nič nové nevzíde, navyše si treba dosť dlhú dobu počkať, kým príde na rad prvý pekný krvavý mord. Ale kto si počká, ten sa dočká. Mučeníčko je na úrovni, skalpovanie tváričky, chrobáčiky či šíp cez hlavičku (atď.) potešili, záver je dostatočne "akčný" - takže sa vlastne jedná o klasický béčkový gore štandard, ktorý síce hodnotím o triedu nižšie ako prvé dve o niečo zábavnejšie časti, ale nič viac som ani nečakal.(14.12.2011)

 • Kryton
  odpad!

  Totálně osekaná náhražka, která má v sobě více éček, než sálám Gothaj za 3 Kč v akci. Pokud se první dva Hostely přes daly sníst a to ještě s velkým sebezapřením, tak toto chemické cosi už ne. Herci unylí, scénář o dvou prázdných A4,gore žádný a ani humor to nemá - chybí tu romský fotbal s lidskou hlavou.(29.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace