poster

Hostel III (video film)

 • USA

  Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

 • Dellamorte
  **

  Takto - séria mala už svoj prvý štek naladený málo nad MUTE a nie na MAX , ako Final D / SAW / F 13 / HALLOW / T.C.M. / etc...čiže v tomto prípade pokúšanie HOSTEL o H-certifikát žiaden divák nemôže prosiť. Hostel bude stále HOSTELom a dúfajme , že sa dvere zabuchnú , kľúč Eli prehltne a nikomu ho nedovolí ani vykašľať. Je to žmýkanie vysušného a ak Ti neabsorbuje žiaden zo zmyslov nadsádzku, ani snímok vyfabrikovaný na gore ( bez všetkého filmárske naokolo ) tak to preskoč. Prípadne si predstav, že to takto skutočne funguje. Je nutné vidieť " oridžinál " odpad a bude svetlo. Keďže v odpadoch som sa už nahrabala dosť , tak uberám bodík len za absolútnu zbytočnosť. ( ten final fight , ktorý to celé rozvlní je oukej )(15.12.2011)

 • Pedestrian
  ***

  Čekal jsem sice větší zapojení do hry (pravidla hry nejsou vůbec nastíněna) a karty se rozdávají neúměrně dlouho, ale neurazilo. Na nic si to nehraje a i přes laciné triky a sterilní mučení to baví. 5/10(18.12.2011)

 • Ded@M@tes
  *

  Z minulých dvou filmů, z kterých zrovna filmový zážitek dvakrát nesršel, se tvůrci po čtyřleté odmlce pustili do dalšího pokračování nelítostného zabíjení. Je to prostě nechutný a objektivně hodnotit lze těžko. Spíš nechápu sebe, že jsem našel odvahu a vůbec se díval. ( Hodnocení: 1/10 )(3.5.2012)

 • - Jedná se o první snímek hororové série, který nenatočil Eli Roth, který nebyl natočen v Evropě a zároveň první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)

 • - V 82. minutě, kdy má Carter McMullen (Kip Pardue) v ruce zabodnutou vývrtku, je možné všimnout si, že projela rukou i stolem. Když je však táhnut od stolu, vývrtka je zabodnutá jen v ruce. (Rebbit)

 • - Vrátnik sleduje v televízii film Black Dynamite (2009). (ed_wood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace