Hostel III

Hostel: Part III

Hostel 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

Ruku na srdce, co očekává perverzní divák od pokračování Hostelů? Zvrácené mučení nebohých obětí! Čekal-li někdo něco jiného, pak je pěkně naivní. Těžko žádat originalitu, když dopředu je jasné, že cílem je pouze dopravit nic netušící chudáky do rukou zvrhlých katů. Zajímavou obměnou je vybraná společnost prachatých úchylů ( a úchylaček), kteří si tentokrát sami ruce nešpiní, ale sází se, jak a co která oběť vydrží. Průměrný dívatelný příběh však příliš brutálního mučení neukáže. Stahování z kůže nabízí jiné filmy v dokonalejším provedení, např. Dagon S.Gordona, a s hmyzem si lze vyhrát mnohem vynalézavěji. Umělé krve tvůrci třetího Hostelu moc nespotřebovali.... a scéna inspirovaná očividně Jacksonovou sekačkou (Braindead) si vystačila s náznakem a vrčením mimo kameru!(31.12.2011)

• Bloody13

Ve třetím Hostelu se ze špinavých česko-slovenských uliček a továren přesouváme do noblesního města hříchu Las Vegas. Roth opustil palubu plnou uřezaných končetin a vydloubnutých očí, a na jeho stoličku zasednul Scott Spiegel, producent, kamarád Sama Raimiho a režisér kultovního Narušitele. "Bude to maso," chtělo by se říct, jenže to se díky zkrouhnutému budgetu nekoná. Vraždy jsou tentokrát na mírné úrovni a bohužel ani záporáci nejsou správně sleazy. Ještěže si na nás tvůrci přichystali alespoň těch několik překvapení, mezi nimiž vám zůstane v paměti hlavně to příjemně hravé intro.(3.1.2012)

Kazdy ,kdo vedel proc se na to diva,tak jiste dostal to, co cekal.(13.2.2012)

• *CARNIFEX*

Jedna * za úplný záver - to im musí stačiť. Inak je film priemerno podpriemerný ako priemerno podpriemerné platy na slovensku.(30.1.2012)

Slušné. Čekal jsem to upřímně horši, dle zdejšího hodnocení. Myslel jsem si, že to zabředne do prvních dílu,ni nás nepřekvapí a nic moc nového neuvidíme. Ale to se nestalo. Dostal jsem slušný hororský nášup, co každého velkého fandů hororů musí zahřát a musí vidět.. 60%(24.2.2012)

• Zulay Henao

• - V 82. minutě, kdy má Carter McMullen (Kip Pardue) v ruce zabodnutou vývrtku, je možné všimnout si, že projela rukou i stolem. Když je však táhnut od stolu, vývrtka je zabodnutá jen v ruce. (Rebbit)

• - Scéna kolem 40. minuty, kdy Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)

• - Jedná se o první snímek hororové série, který nenatočil Eli Roth, který nebyl natočen v Evropě a zároveň první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)