Hostel III

Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

• StrYke

Může existovat předvídatelnější, stupidnější a nudnější film, než byl původní Hostel? Může, a dokonce už nějaký pátek existuje. Třetí Hostel přišel s ještě debilnějším stylem, než předchozí dva díly a tím ztratil to jediné, co bylo dosud na sérii zajímavé - nechutnost a špinavost. Já už jsem nějaký ten brutální film viděl, proto mi nepřijde prostřelování šípy nebo šváby (WTF?) kdovíjak originální a naopak jsem se držel, abych film okamžitě nevypnul. Za zmínku leda tak stojí stahování obličeje, ale to už jsem v pár desítkách filmů také viděl. Ale tak dobře, možná že kdyby jsem u negativů narazil na slepou uličku zde, mohla by to nějaká ta hvězdička přece jenom být. Co však dělá tento odpad odpadem je trapná, tisíckrát ohraná a předvídatelná šablona, kdy je vám hned od začátku jasné jak to skončí, kdo kdy zemře a kdo přežije. A to všechno završilo, že ten hlavní čůrák se kterým snad nikdo nemohl soucítit přežil a celý film skončil podivným Happy Endem. Takže za mě.. Je to jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočený. Beze srandy(19.1.2012)

Rozpočet $6miliónov║ Tuctová, béčková, samoľúba výplachovka, ktorá si drží prázdnotu prvých dvoch dielov, ťažko povedať ktorý diel je úplne najhorší lebo všetko to je bezvýznamná spodina horroru. /15%/(12.2.2012)

• Ded@M@tes

Z minulých dvou filmů, z kterých zrovna filmový zážitek dvakrát nesršel, se tvůrci po čtyřleté odmlce pustili do dalšího pokračování nelítostného zabíjení. Je to prostě nechutný a objektivně hodnotit lze těžko. Spíš nechápu sebe, že jsem našel odvahu a vůbec se díval. ( Hodnocení: 1/10 )(3.5.2012)

• honajz

Z evropských zemí východního bloku do Las Vegas. Tahle pařba se ale až tak moc nevydařila. O co jde v sérii Hostel (a potažmo mnoha dalších podobných filmech), je asi každému jasné. Moderní trend zaměřený na lidské úchylky, zde zálibu v mučení a různě „originální“ smrti lidí na plátně, má zelenou. Zobrazení bývá dostatečně naturalistické, až člověk zapřemýšlí, zda jak tvůrci takových filmů, tak jejich diváci, nemají v hlavě o pár koleček víc, a zda by se neměli případně léčit tím, že budou v poutech celých 24 hodin nuceni koukat na Barneyho a Dorotku a popíjet k tomu růžový čaj. Zkrátka – tenhle hostel je někde v okolí Las Vegas, zase jsou lidi chytáni a zase před bohatým, znuděným publikem mučeni. Asi hodinu trvá, než se seznámíme s jedním ženichem a jeho kamarády, aby se posléze objevil jeden zvrat, trochu se nám to zvrhne v arénovku a v jeden pokus o útěk. Ačkoliv má jít o verzi „bez cenzury“, některé násilí kupodivu není vyjádřeno explicitně. Nelogičností samozřejmě celá řada, počínaje Ukrajincem, takže pokud někomu jde skutečně o ty úžasné vraždy, násilí a mučeníčko, ať si pustí 35. minutu a pak skočí na hodinu a čtyři minuty filmu, zbytek v podstatě může vynechat. Pokud bude na film koukat někdo, pro koho je série Hostel novinkou, může cítit v počátku filmu jisté napětí, oč tady asi jde, ale v té 35. minutě stejně už bude vědět, na čem je.(3.2.2012)

• Frajer42

Copak k tomu říct či napsat. Snad asi jen, že byl udělán obrovský krok jinam. Změnil se nám režisér a s tím přišly i naprosté změny v celém příběhu. Začátek byl naprosto úchvatný. Potom už však přichází pouze nuda, nuda a zase jenom nuda. Ty scénky, kdy se má nějak mučit a pak zabít jsou ubohé a hlavně jich je po čertech málo. Celý příběh dosáhl nového stupně debility. A veškeré napětí či příval strachu očekávat snad ani nelze. Docela veliké zklamání. *(23.12.2011)

• - Jedná se o první snímek hororové série, který nenatočil Eli Roth, který nebyl natočen v Evropě a zároveň první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)

• - Scéna kolem 40. minuty, kdy Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)

• - V 82. minutě, kdy má Carter McMullen (Kip Pardue) v ruce zabodnutou vývrtku, je možné všimnout si, že projela rukou i stolem. Když je však táhnut od stolu, vývrtka je zabodnutá jen v ruce. (Rebbit)