poster

Hostel III

 • USA

  Hostel: Part III

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

 • mil@n.fanatik
  ***

  Slušné. Čekal jsem to upřímně horši, dle zdejšího hodnocení. Myslel jsem si, že to zabředne do prvních dílu,ni nás nepřekvapí a nic moc nového neuvidíme. Ale to se nestalo. Dostal jsem slušný hororský nášup, co každého velkého fandů hororů musí zahřát a musí vidět.. 60%(24.2.2012)

 • kingik
  ***

  Z temně hororové evropské tour se stala akčně pojatá hororová show pro zbohatlíky sázející si na mučené oběti poblíž Las Vegas. Eli Rotha usilujícího o nadhled vystřídal hororový harcovník Scott Spiegel, který proslul přebíráním hororových sérií po slavnějších kolegách, kteří ztratili zájem udržovat je naživu. Spiegel je přímočarý režisér mající v oblibě mix akce a hororu a třetí díl už vlastně ani tolik o perverzním mučení není. Sice se ho v druhé polovině dočkáme, ale je nejslabší ze všech tří dílů. Děj je sestaven z několika originálních nápadů, ale v první polovině originalitou zrovna neoplývá. Dá se říct, že začíná ve chvíli, kdy si čtyři mladí muži jedou užít povinné rozlučky se svobodou do Vegas a natrefí tam na organizovaný gang unášející lidi, za něž si dobře zaplatili boháči sledující úchylnou show. Za tím se skrývá jedna neodhadnutelná pointa a v závěru přijde ještě jedna. Jak už jsem napsal, mučení je slabé. Nejvíc se film rozjede v poslední akční půlhodině, která nabrala nejvíce kladných bodů v mém hodnocení. Na filmu je znát, že se jedná o video snímek a technické zpracování zaostává za předchozími dvěma výraznými zástupci nepříliš častého hororového subžánru torture porn. Trojka však mohla dopadnout naprosto hrozně, což se ale nestalo, ale ani velké pokroky od ní nelze očekávat. Za zhlédnutí stojí. 60%(20.12.2011)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Nastydlá bude se slevou.......... Nemůžu napsat, že začátek je lehce erotický, ale spíš jen takový ty kecy o sexu. Holky průměrný a kluci jsou jen samý žvásty. CITÁT - Chtěl bych si jen povídat......... A pak už je to jen o mučení a smrti. Docela jsem překvapen, že to nebylo zbytečně prodlužovaný. Ve svém finále to bylo celkem povedené a možná i lepší než film předcházející. Konec byl sice očekávaný, ale komu by to vadilo. CITÁT - Dokončíme mejdan..........(23.4.2012)

 • Pedestrian
  ***

  Čekal jsem sice větší zapojení do hry (pravidla hry nejsou vůbec nastíněna) a karty se rozdávají neúměrně dlouho, ale neurazilo. Na nic si to nehraje a i přes laciné triky a sterilní mučení to baví. 5/10(18.12.2011)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Atmosféra 6/10 Prostředí 5/10/// +největší asi v tom, že se tvůrci snažili o nějakou tu originalitu -nejméně potěší fakt, že potenciál je prakticky nevyužit/// Lepší jako dvojka ale stejně mi přijde že atmosféra toho prvního filmu nebyla překonána. Děj se nám ke všemu tentokrát přesunul na území Ameriky, konkrétně do Las Vegas. A já si říkám proč. To už se filmařům nechtělo stěhovat do Čech, nebo nám chtěli dokázat že i Amerika má svoje nebezpečné hostely? Jediné co vlastně zůstalo, tak je motiv. Konkrétně motiv bohatých zvrhlíků koukat na mučení a zabíjení a fakt že za to rádi zapaltí. Proto se asi vždy a všude najde nějaká organizace, který nějaké to chutné či nechutné maso někde na ulici sežene. Jediné co tohle všechno spojuje dohromady je čistě thrillerová zápletka o tom, že jeden chlápek chce ženskou kterou mu přebral jiný chlápek, konkrétně jeho nejlepší kamarád a tak se neštítí pozabíjet ani svoje přátele jen aby ji potom mohl utěšovat a tím si ji získal. Hmm, nic moc co? Si říkáte. Já to vidím podobně. Navíc šokující momenty by se dali spočítat na prstech jedné ruky. A ke všemu je tu spousta postav trestuhodně nevyužita. Takže hostel Part III potěší jen málo příznivců této série a ještě méně uspokojí jejich očekávání z pořádné porce masa. Asi je nejvyšší čas pozvat si na roadtrip pár přátel a natočit si Hostel IV. "Sakra, kde mám tu kameru"/// Celkem 50%///(20.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace