poster

Smrtonosná zbraň 3

 • USA

  Lethal Weapon 3

 • slovenský

  Smrtonosná zbraň 3

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Třetí díl známé série už na mě začíná působit trošku odlišně než předešlé dva, je zde větší počet taškařic a slovního humoru než v minulých dílech. Nezapomenutelná je především scéna ze začátku filmu, kdy si naši hrdinové hrají na pyrotechniky.(7.9.2006)

 • Kaka
  *****

  Jeden z nejlepších akčních filmů devadesátých let. Pravděpodobně nejúchvatnější úvodní titulky co jsem kdy viděl, fantastičtí herci, snad nejlepší záporák ze všech dílů, vynikající akce, skvělá hudba, jedna z nejromantičtějších scén co znám a další a další bomby uštědřuje Richard Donner divákovi po celých 118 minut. První dva díly byly vynikající, ale postrádaly srdce, či nějaký výraznější ženský element. Tím myslím samozřejmě vynikající Renne Russo, která svým příchodem oživila tuto skvělou sérii. Scénář je poměrně jednoduchý, avšak to v tomhle případě není tak podstatné. Akce tu je, humor tu je.(5.3.2006)

 • Djkoma
  ***

  Slušné, ale už ne tolik zábavné.(1.7.2004)

 • choze
  ****

  Prvotřídní buddy movie. I když mi ten uječený humor nesedí a záporák bym ohl být výraznější, sviští to od akce k akci a Riggsovy námluvy s Lornou i Murtaughova krize ohledně zastřeleného mladého gangstera jsou fajn.(25.10.2005)

 • ClintEastwood
  ****

  Která série se může pochlubit takhle kvalitní trojkou? Moc jich opravdu není. Jinak - Joe Pesci se tady rozjede na plné obrátky a povolí svou uzdu, která ho ještě maličko držela v druhém dílu. Vynikající zábava - Gibson, Glover, Pesci a Russo ve skvělé formě.(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace