Lethal Weapon je jedna z najvyrovnanejších sérii a s môjho pohľadu stúpa každým dielom. V prvom diely sme sa zoznámili s postavami, v druhom prišlo viac cool akcii a hlášiek a tu v treťom sa to všetko ešte zvýšilo. Nechápem ako to ty tvorcovia robia, že každý diel je neskutočne super a herecké výkony sú každým dielom lepšie a lepšie. Druhý diel dal do Lethla Weapon 2x viac všetkého a trojka prekvapivo tiež pridala. Joe Pesci, ktorý ma na dvojke s časti otravoval a časti bavil dostal tu v treťom pokračovaní, tiež síce bláznivú úlohu, ale rozhodne som sa viac zabával ako nudil. O Gibsonovi a Gloverovi sa nemá cenu ani baviť od každého dielu im pribúda na charizme. A čo sa týka nového policajtského prírastku, (Rene Russo) tak nie lenže fajn zapadá, ale vďaka tej postave sa vytvorili skvelé dialógy a dokonca aj akcie. Čo sa týka príbehu, tak ten mi tu príde najlepší. No čo sa týka záverečného finále, tak jednotka stále vedie. Zo všetkých zbraní tento diel mám najviac rád a vždy sa pri ňom váľam smiechom. 95% - 5*(18.9.2011)

Treti dil si prekvapive udrzuje kvalitu prvnich dvou. Na druhou stranu, neni to uz nic novyho, pouze potreti to samy, akorat, ze drogy z prvniho dilu a prachy z druhyho, vystridaly zbrane. Takze otazka, jak to hodnotit, sice vse slape na vybornou, navic pribyla paradni drsnacka Russo a opet se dostane ke slovu i Pesci, ale cely uz to zacina bejt trochu okoukany a precejen uz moc urvany. Nicmene porad jeste 5*.(17.12.2009)

Možná se budete divit, ale trojka se mi líbila více než jednička.(23.9.2007)

Z dobře fungujícího dramatu a komedie se pomalu stává místy trapná záležitost, která vyvrcholila ve čtvrtém díle. Za obsazení Joe Pesciho a absolutně neatraktivní Rene Russo by tvůrci zasloužili smrtonosnou zbraní leda tak do ksichtu.(9.3.2008)

Rene Russo mi nevadí (proč taky, proboha???), humor dostává více prostoru...pro mě ideální podívaná na neděli s nějakou tou dobrotou po mém boku...ehm ;-)(28.5.2003)

• - V scéne, keď Leo (Joe Pesci) príde na návštevu do nemocnice, má zafixovanú pravú ruku, aj keď bol postrelený do ľavej ruky. Po odchode a opätovnom príchode do nemocničnej izby má už opäť zafixovanú ľavú ruku. (ZetDaElO)

• - I v tomto díle se objevil Riggsův pes Sam, ale do finální verze se nedostal. (tequilla)

• - Jediný díl ze série, kde Roger Murtaugh (Danny Glover) nezakroutí svoji hlavou předem než na někoho vystřelí. (tequilla)