Smrtonosná zbraň 3

• slovenský

Smrtonosná zbraň 3

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 111 min

"V normální den bych tě praštil do ksichtu. Dnes je normální den." Opět film plný hlášek, i třetí díl se povedl na výbornou.(28.6.2014)

Jeden z nejlepších akčních filmů devadesátých let. Pravděpodobně nejúchvatnější úvodní titulky co jsem kdy viděl, fantastičtí herci, snad nejlepší záporák ze všech dílů, vynikající akce, skvělá hudba, jedna z nejromantičtějších scén co znám a další a další bomby uštědřuje Richard Donner divákovi po celých 118 minut. První dva díly byly vynikající, ale postrádaly srdce, či nějaký výraznější ženský element. Tím myslím samozřejmě vynikající Renne Russo, která svým příchodem oživila tuto skvělou sérii. Scénář je poměrně jednoduchý, avšak to v tomhle případě není tak podstatné. Akce tu je, humor tu je.(5.3.2006)

Konečně Rene Russo! Tedy ne že by v prvních dvou dílech scházela, ale tady je prostě nepostradatelná. Takhle se rozvíjí příběh postavy filmové ságy;) Kvalita maličko, maličko nižší než u prvních dvou částí, ale není to už prostě ono. Jenže i tak stojí vysoko nad počiny typu Neprůstřelný se Sandlerem a Wayansem...(13.8.2005)

Z dobře fungujícího dramatu a komedie se pomalu stává místy trapná záležitost, která vyvrcholila ve čtvrtém díle. Za obsazení Joe Pesciho a absolutně neatraktivní Rene Russo by tvůrci zasloužili smrtonosnou zbraní leda tak do ksichtu.(9.3.2008)

Třetí díl a nemůžu jinak než opět za plný počet to co se vidí je neuvěřitelné, přibylo snad ještě více humoru . Tolik kultovních scén.Můžeme sledovat třetí případ a budeme potřetí plně uspokojeni .(6.6.2006)