poster

Štvanec IRA

 • Velká Británie

  Fifty Dead Men Walking

 • Slovensko

  Štvanec IRA

Akční / Thriller

Velká Británie / Kanada, 2008, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  *****

  Jednoduše strhující!!! 95%(4.6.2011)

 • POMO
  ****

  Film príliš nevybočuje z rady IRA drám, ale je ich slušným zástupcom. Predovšetkým vďaka Sturgesovi a Kingsleymu a ich skvelo napísaným postavám. V poslednej tretine trochu prestrihať, zrýchliť vpád do finálneho zdramatizovania, a mohlo to byť na silnejšie štyry hviezdy. Ona je celkovo film rozprávaný s menšou dravosťou, než mohol byť. I tak ale podmanivá a silná dráma.(10.4.2012)

 • teutates
  ***

  Thriller pobehujúci na hranici skutočnej udalosti, írsky akcent, pár známych tvári no a v celku uspokojivé prevedenie. Film má určite hlbší zmysel, nevravim, že som ho nepochopil, možno som ho chcel len o niečo viac cítiť. V konečnom dôsledku povrchné a rozťahané... 6/10(17.7.2009)

 • predators
  **

  IRA mě moc nenadchla. Ba naopak, místy to byla docela nuda. Příběh se navíc nezmohl na nic jiného, než na to jak okecat přípravy atentátů a jejich sabotáže. Na pořádnou akci se tu nedostalo a zdálo se mi všechno nějak moc jednoduché, bez zásadního momentu, zvratu nebo nepředvídatelné situace. Pro mě slabota... 40%(2.12.2009)

 • Kaka
  **

  Bohužel velký podprůměr. Skogland neví kudy kam. Sheridana nakoukaného očividně moc nemá, snaha o syrovou výpověd nic moc a živelná akce ala Blade 2 není všechno. Problematika IRA je podaná tak jak aw tvůrcům hodí do krámu, tedy jako pomocná osnova filmu, nikoliv hlavní téma. To je bohužel (?) směrováno na poměrně solidního Jima Sturgesse.(26.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace