• movie
  ***

  Na Jeta Liho by Gibson a GLover neměli ani kdyby hltali jontový nápoje po kýblech!(10.8.2002)

 • H34D
  *****

  Čtvrtá a má nejoblíbenější Smrtonosná zbraň! Film se nezdržuje s úvodem, těží ze zažitých vtípků, hlášek, narážek a vztahů z minulých dílů, přičemž vše funguje jako dobře namazaný stroj... Jako stroj na zabíjení, kterým je Jet Li a jeho fantastické bojové umění! Smrtonosná zbraň 4 nenápadně jde s dobou, co se týče akce - ta je zde ze všech sérií nejlepší (takový průjezd věžákem je ještě lepší než obdobná scéna v novějších Transformerech), ale svým vyzněním zůstává pěvně ukotvená v nezapomenutelné atmosféře raných 90. let. Klišé, neklišé, Smrtonosná zbraň 4 téměř chytá za srdce. 9/10(14.7.2008)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Pokud se minule do série vloudilo více komedie, teď ji doplnila přestřelená explozivnost. Není to nutně špatně - prohlídka kanceláří autem doplněná sáňkováním na stolku má hodně co do sebe a finální fight s Jetem Li je prvotřídní. Totéž bohužel neplatí pro humornou stránku věci, která opět sází na Pesciho a nový užvaněný prvek v podobě Chrise Rocka, zatímco z kdysi skvělé chemie ústřední dvojky zbyl jen stín. Čtvrtý díl je mnohem více guilty pleasure, než povedená akční kriminálka. Čtvrtá hvězda z nostalgie, kterou mocně vyvolává zejména závěrečné opakování všech známých trademarků...(2.6.2013)

 • Flipper
  ****

  "So... there was a fucking shark... wait... can I say it on television?" Leové výroky boli riadne vtipné po celý film a dokonca aj jeho dojemný príbeh zo žabkou Froggy ktorú kedysi mal. Danny Glover trhol rekord vo svojej fráze "son of a bitch" ktorú dával ako na bežiacom páse. Parádny bol aj Jet Li, ktorý svojím perfektným herectvom mi ho bolo ako jediného zloducha vo filme ľúto. Akčné scény ešte preracovanejšie, kde som tuhol pri poslednom súboji, vtipných pasáži je tu tiež požehnane. Scéna u zubára s Chrisom Rockom a starým číňanom sa len tak nezabúda. Štyrka si skrátka v každom smere uchovla kvalitu predošlích častí...(3.5.2008)

 • woody
  *****

  Původně to byly čtyri hvězdičky jenže když jsem se na to podíval znovu je to klasika která podle mě má jednu z nejlepších honiček všech dob a průjezd mrakodrapem je bomba.(2.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace