• sepp
  ****

  Ikdyz nedoshuje kvalit svych tri predchudcu, dle meho nazoru se jedna o kvalitni kousek, na to ze je to stvrty dil. Kdo me ale dokazal nadchnout je Jet-Li, jehoz bojova technika je strhujici.(4.9.2003)

 • viperblade
  *****

  Super komedie a akční film v jednom! Takhle jsem se nezasmál ani u jedné ze "Zbraní". Riggs při pohledu na 4 praotce: "Už vím proč to jsou čtyři praotcové. Dlouhej, Širokej, Bystrozrakej a Blbej.(3.1.2008)

 • Skejpr
  ****

  Výrazná komediální složka, která bohužel možná až příliš spoléhá na živel Chrise Rocka. Scéna s rajským plynem je ale neuvěřitelná.. :)(15.8.2009)

 • Kulmon
  ***

  Naprosto zbytečný díl, který kazí jinak výtečnou předchozí trilogii. Díl bez vtipu, bez pořádné akce, napětí či dobrých hlášek. Jako by se i charisma ústřední dvojky vytratilo. Takže sotva ty tři hvězdy.(27.4.2010)

 • Tyler
  ****

  Proč to neříct hned na začátek? "Smrtonosná zbraň 4" víc než důstojně ukončila nejlepší sérii akčních buddy-movies a kdykoliv se na ni rád podívám znovu...Martin už nám sice taky zestárnul, ale pořád s Rogerem tvoří jedinečnou dvojku, se kterou se můžeme skvěle pobavit. A když jim k tomu sekunduje Chris Rock, kvalitní akce, těhule Rene Russo a neskutečně charizmatický Jet-Li, není proč s vysokým hodnocením otálet! Je ale ještě jedna věc, která si zaslouží zmínku - závěrečné titulky. Během jejich sledování si pokaždé uvědomím, že za čtveřicí případů dua Riggs-Murtaugh stojí skutečná parta přátel, která svoje filmy točila s radostí a láskou. Málokdy je něco takového nejen vidět, ale i cítit - proto mívám u "rodinného alba" trochu dojatý úsměv na rtech...(25.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace