poster

Neřízená střela

 • Velká Británie

  Wild Target

 • Francie

  Petits meurtres à l'Anglaise

 • Slovensko

  Neriadená strela

Akční / Komedie / Drama / Krimi

Velká Británie / Francie, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  ***

  Film jednorázového použitia s totálne suchým anglickým humorom, milou Emily Blunt a komickým Billom Nighym. Wild Target nesie v sebe náboj francúzskych filmov zo 70 až 80tych rokov a kľudne by si v ňom mohol zahrať aj Louise de Funés, keby bol ešte medzi nami. Viac tvorivej invencie by rozhodne neuškodilo.(21.11.2010)

 • Fr
  ****

  Jmenuji se Victor Maynard. Je mi 54 let a pracuji jako nájemný vrah ..... Je to rodinná tradice. Teď má další zakázku. Krásnou Rose. A on spáchá hřích. Zklame klienta.... Téměř dokonalá první půlhodinka v lupičsko zabijácký komedii, říznutý romantikou. A i když později trochu ubere na tempu, je škoda, že takovýchto odlehčených komedií není mezi námi více. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Vymýšlím dárky pro nájemný vrahy. 2.) Poznám, proč je dobré znát svoji váhu. 3.) Mám střeleckej kroužek a nikdo nechce čistit zbraň. PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(8.10.2010)

 • swamp
  *****

  Já se vážně skvěle bavil. Povedený britský humor. Dokonale zásadový nájemný vrah Bill Nighy, sexy (i když občas na facku) Emily Blunt a poťouchlý Rupert Grint utíkají před jiným (horším:)) nájemný vrahem v podání nechutně se zubícího Martina Freemana. Opravdu jedna z nejlepších komedií uplynulého roku, škoda jen, že u nás neběžela v kinech.(5.7.2011)

 • mat.ilda
  **

  Nedbale plynoucí zabijácká romantika s dýchavičným spádem, u kterého je nutno vynaložit zvýšené úsilí a dozabavit se podrobnějším zkoumáním - k mému povyražení posloužily vystylované úlety uvolněné Emily Blunt, ksichty Billa Nighyho, speedové okružní jízdy Londýnem a synchronizování opožděných titulků... a dovolím si tvrdit, že mně nic, co by mohlo změnit mé hodnocení, neuniklo...(17.8.2013)

 • dex2man
  ****

  Může si akční komedie dovolit styl a jistou "noblesu",namísto laciných gagů a fekálního humoru?Wild target je důkazem že může.Stačí k tomu chytrý britský humor,povedená dějová zápletka,která vykouzlí nějakou tu akci a správně kontrastní hlavní postavy a o zábavu je postaráno...(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace