poster

Neřízená střela

 • Velká Británie

  Wild Target

 • Francie

  Petits meurtres à l'Anglaise

 • Slovensko

  Neriadená strela

Akční / Komedie / Drama / Krimi

Velká Británie / Francie, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ****

  Príjemná komédia. Skvelý Bill Nighy a krásna Emily Blunt. Len toho otravného Grinta by som vynechal zo zostavy. 7+/10(1.2.2011)

 • Pethushka
  ****

  Nejsem zrovna fanynka filmů na kterých se podílela Francie, ale s tímhle jsem docela spokojená. Úchvatná Emily Blunt je po téhle roli ještě mnohem úchvatnější. Každé slovo i pohyb přináší s takovou milou lehkostí a nadhledem. Pochválit musím také její kostýmy. Potěšilo mě i obsazení Ruperta Grinta, kterého jsem mimo Harryho Pottera hrát neviděla. Spousta zábavných scén a velká dávka originality mě nakonec donutily dát (ne úplně čisté) 4*. Pěkný film.(31.7.2011)

 • Beckett51
  *****

  Skvělé! 90%(26.11.2010)

 • Malarkey
  *****

  Výborná komedie, výborná! Naposled jsem se takhle bavil když jsem viděl Soumrak mrtvých a to je už hodně let nazpátek. Během celého filmu mi přišlo, jako kdyby se do filmu nedodstala francouzština jen ve formě učení jednoho herce z filmu, ale celou atmosférou. Ten film totiž vyzní šíleně francouzsky a nevím, zdali by se to angličanům líbilo. Je totiž plný bláznivých, střeštěných a přirozeně zábavných scén, které dokážou potěšit a kupodivu se to nezastaví do samotného konce. Herci jsou také třída, těm se vytknout nedá už vůbec nic. Úžasný Bill Nighy, nádherná Emily Blunt a mým mládím prolezlý Rupert Grint z Harryho Pottera. Do toho pár dalších známých herců, kteří utváří parádní atmosféru tohoto filmu a fakt, že jsem se opravdu parádně bavil. Wild Target je tak komedií, kde jsem se smál od začátku do konce a to scénář nemusel obsahovat ani jednu nechutnou natož pak nemožnou scénu, která chtě nechtě musí pobavit. Prostě přirozený průběh, pár dobrých herců a atmosféra jak z Francise Vebera vystřihnuta. Co víc chtít...(17.10.2010)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.9/10] | me: Solidná britsky zábavná a kvalitne suchá komédia... That was unbelievably irresponsible! Staggeringly immature!(16.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace