poster

Stvoření

 • Francie

  Humains

Akční / Dobrodružný / Horor / Thriller

Francie / Švýcarsko / Lucembursko, 2009, 83 min

Předloha:

Silvan Boris Schmid (povídka)

Scénář:

Silvan Boris Schmid

Hudba:

Gast Waltzing
 • Ruut
  odpad!

  Neandrtalci ve švýcarských horách ? Pád autem z 30m skály a bez škrábánců? Manžel ztratí svou drahou polovičku na útěku v temném lese a skoro ji pak ani nechce hledat? Paráda. Nebýt tohoto, myslím si že frantíci mají monopol na geniální horory ... no nemají.(23.4.2010)

 • Hadža
  *

  Tak ,z jak jsem uvidel toho Francouzkeho krasavce,tak jsem vedel ,ze neco neni v poradku.A taky nebylo,az na krasne scenerie Alp,takze pokud se chcete trochu pokochat krajinou,tak proc ne,ale vic tu necekejte!(3.4.2011)

 • SOLOM.
  **

  Poslední dobou mám fakt pech na výběr filmů. Nevybírám si je nějak systematicky, ale prostě tahám jedno DVD ze svých pořadačů za druhým a zrovna na tomhle se dá všech pět filmů označit za opravdové „klenoty“ hororového žánru. Říkal jsem si: francouzská distribuce, to by nemuselo být zas až tak špatné, leč jsem si dopředu nic o filmu nepřečetl (většinou si pročítání komentářů a recenzí nechávám až na potom). Tak jsem se s chutí pustil do krásného prostředí Alp, které mě vždy fascinuje a přestože na mě postavy moc velký dojem neudělaly, dal jsem tomu šanci. Již po digi pádu do rokle mi však bylo naprosto jasné, jaká uhodila. Další laciný brak (tohle snad už ani není béčko, ale spíš céčko), první půlhodina neskutečně nudila, co se příběhu týče (ono se tam vlastně ani nic zajímavého nedělo) a tak když se konečně přeživší vydali na špacír podél řeky, očekával jsem zlepšení. To měli přinést „záhadní“ pronásledovatelé, kteří se zanedlouho objevili na scéně a já se musel pousmát již podruhé. Novodobí neandrtálci vypadali hrozně a to jsem ještě netušil, jak vlastně vyvrcholí tahle evropská „pohádka“. Pořád jsem marně doufal, že se to pohne nějak kupředu, nastane nějaký pořádný masakr ala Pach krve, ale byl jsem moc pošetilý...30%(27.2.2014)

 • Tommassi3
  **

  "Co jsou zač ??" - "Já myslela, že ve Švýcarsku jsou jen bankéři, kurva !!" ;)(15.3.2014)

 • sarkas21
  odpad!

  neskutečna krawina.myslím že škoda peněz na takowýhle film.a jak říka THE MARKER nemůžu se dočkat jak nowa stoho udelá Megafilm.........!!!!!!!§TRAPAZ(10.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace