poster

Stvoření

 • Francie

  Humains

Akční / Dobrodružný / Horor / Thriller

Francie / Švýcarsko / Lucembursko, 2009, 83 min

Předloha:

Silvan Boris Schmid (povídka)

Scénář:

Silvan Boris Schmid

Hudba:

Gast Waltzing
 • Tuax
  **

  Z počátku to vypadá i nadějně, ale po nehodě už to jde z kopce. Ono ujít kilometry v horách a pořád být na jednom místě, když už jde člověk soutěskou, údolím, to je tedy umění. Totálně nezvládnuté z pohledu jednotlivých míst a načasování. Ona zpětná smyčka, předcházející odehraným událostem má právě z tohoto pohledu nejvíce much. Nehledě na celkovou hloupost příběhu. A to co chvílemi předváděla postava hraná Sarou Foresteir, to mi teda lezlo na nervy. Na druhou stranu docela jsem se u toho nasmál, ale jo on to měl být vlastně horor...(4.4.2011)

 • Faustka
  *

  Tak hluboko klesl Dominique Pinon.. Smutné. -)) Jen pro ty okouzlující přírodní scenérie nepošlu Humains, až do šedi propastného zavržení.(23.7.2010)

 • schizmo
  *

  Výraz "televizní film" by měl být zásadním zaklínadlem pro fanouška dobrého biáku - podobně jako je pro milovníka kvalitní hudby škatulka "agro metal" :D. A tímhle by se dalo tohle view uzavřít. Ale ono to tak jednoduché není. >SPOILER< Pokud se rozhodnete natočit horor o přeživších neandrtálcích kdesi uprostřed švýcarských alp, kteří jsou navíc drženi v umělém rozmnožovacím režimu rodinkou úchylných horalů, můžete čekat, že takový velkorysý podnikatelský záměr nezůstane nepotrestán :D. Otřesná produkce hodně podobná pedofilnímu seriálu Doktor z hor, podobně neumětelské obsazení nebo pochopitelně celá řada toho nejohavnějšího klišé a plejáda nejapných wtf momentů. Suma sumárum, i jako studentskej film by to bylo špatný!(10.12.2013)

 • packa
  odpad!

  Shlédnuto na doporučení jednoho zákazníka, podotýkám velmi rozčarovaného zákazníka. Proboha, jak může jít něco tak strašnýho do distribuce?!? V Bontonu se asi zbláznili...(12.3.2010)

 • iamek
  odpad!

  Tenhle snímek někdo myslel vážně ?(21.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace