poster

Stvoření

 • Francie

  Humains

Akční / Dobrodružný / Horor / Thriller

Francie / Švýcarsko / Lucembursko, 2009, 83 min

Předloha:

Silvan Boris Schmid (povídka)

Scénář:

Silvan Boris Schmid

Hudba:

Gast Waltzing

Scénografie:

Christina Schaffer

Kostýmy:

Uli Simon
(další profese)
 • sarkas21
  odpad!

  neskutečna krawina.myslím že škoda peněz na takowýhle film.a jak říka THE MARKER nemůžu se dočkat jak nowa stoho udelá Megafilm.........!!!!!!!§TRAPAZ(10.7.2011)

 • SeBig
  ***

  Tak v tomhle filmu bylo vidět uplný hovno.(14.9.2016)

 • juta
  ***

  Né příliš zajimavý počin, který má zvláštní a né příliš povedený konec, no takový, který většina diváků odsoudí, ale musí se uznat, že téma to nebylo špatné, jen nebylo dotaženo. Horší průměr.(27.6.2015)

 • schizmo
  *

  Výraz "televizní film" by měl být zásadním zaklínadlem pro fanouška dobrého biáku - podobně jako je pro milovníka kvalitní hudby škatulka "agro metal" :D. A tímhle by se dalo tohle view uzavřít. Ale ono to tak jednoduché není. >SPOILER< Pokud se rozhodnete natočit horor o přeživších neandrtálcích kdesi uprostřed švýcarských alp, kteří jsou navíc drženi v umělém rozmnožovacím režimu rodinkou úchylných horalů, můžete čekat, že takový velkorysý podnikatelský záměr nezůstane nepotrestán :D. Otřesná produkce hodně podobná pedofilnímu seriálu Doktor z hor, podobně neumětelské obsazení nebo pochopitelně celá řada toho nejohavnějšího klišé a plejáda nejapných wtf momentů. Suma sumárum, i jako studentskej film by to bylo špatný!(10.12.2013)

 • klerik
  **

  Nevýrazný, často nudný horor o tom, že vo švajčiarskych lesoch žijú krvilačné obludy... Trilógia PACH KRVI je lepšou variantou... Znesiteľné len ako príspevok medzi prírodno-cestopisné vyvrazďovačky. Málo krvi, málo gore efektov, nulová nahota...(17.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace