Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Velmi zábavná komedie z divokého západu o hráčích pokeru, kteří slovo "fér" vůbec nepochopili. Dvojice Gibson / Foster je naprosto neodolatelná.(7.7.2006)

 • 3DD!3
  *****

  Vynikající komedie se skvělým Melem Gibsonem v hlavní roli. Donner vrství jednu humornou scénu za druhou a ani neztrácí kontrolu nad příběhem. Smějete se dokonce i když Maverick visí z útesu nebo když má na hlavě oprátku. Prostě švanda. Určitě nejlepší komedie z prostředí divokého západu. P.S. Jodie Fosterová je tady neodolatelná.(19.1.2007)

 • Gemini
  *****

  Takže - zbožňuju Jodie Foster a ona je v týhle komedii prostě rozkošná. Gibson je jako komik taky fajn (od dob Riggse až po Po Čem Ženy Touží) a o Jamesech Garnerovi a Coburnovi by bylo škoda mluvit, oba jsou westerny ostřílení matadoři, a obzvláště James Garner ví jak s tímto žánrem zacházet s humorem - takže podpořím svého šerifa a dám 90%.(12.2.2003)

 • TeeAge
  ****

  Výborná komédia na nedeľňajšie podvečery. Gibsnovy aj tento žáner sedí ako aj jeho oblek.(15.4.2010)

 • mandes
  *****

  rozpocet-? trzby cvelosvetovo -$183,031,272(23.9.2006)

 • - 25 tisíc dolarů, nutných pro účast v tehdejším pokerovém turnaji, odpovídalo v roce 2004 cca 600 tisícům dolarů. (džanik)

 • - Kaskadér Mic Rodgers (Gibsonův dablér) se ocitne pod dostavníkem, proklouzne mezi jeho koly a vynoří se za jeho zádí. Jde o přímý odkaz na podobný kousek, který předvedl Yakima Canutt ve slavném Fordově westernu Přepadení (1939). Pomocný režisér filmu a bývalý kaskadér, Terry Leonard, předvedl shodou okolností to samé v automobilové honičce v Dobyvatelích ztracené archy (1981). (džanik)

 • - Camea zde mají také slavní country zpěváci: Carlene Carter (servírka na lodi), Hal Ketchum (bankovní lupič), Clint Black (hráč, kterého hodí za podvádění přes palubu), Waylon Jennings a Kathy Mattea (dvě ozbrojené osoby na lodi). (džanik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace