Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  *****

  Oscar 1 nominace: Kostýmy(4.3.2004)

 • B!shop
  *****

  Naprosto perfektni komedialni western s originalnim pribehem, kterej je prvnich asi 80 minut narvanej dokonalejma scenkama a hlaskama, ktery si hlavne Mel Gibson viditelne uziva a je to jedna z jeho nej roli. Taky mu zdatne sekunduje roztomila Jodie Foster a potesi i James Garner. Jakmile se ale dej presune na palubu a zacne pokerovej turnaj, vtipku ubyde a je to spis napinavy a konec je lehce natahovanej. Ale celkove si to 5* zaslouzi.(22.12.2008)

 • Matty
  ****

  Mel Gibson po svém vydrbe i s Indiány. Mnohem víc než roli pouhého sexy roští si po jeho boku střihla okouzlující Jodie Foster. Perfektní obsazení a vtipy, které nestárnou stejně jako Divoký západ neztrácí ze své přitažlivosti. Richard Donner uměl. 80% Zajímavé komentáře: Melies, tron(28.3.2005)

 • sud
  ****

  Myslíte si, že scény s mužem, který sedí na koni a kolem krku má oprátku, nemohou být vtipné? Domníváte se snad, že sledování partie pokera nemůže být záživné a vzrušující? Nebo si dokonce myslíte, že se Mel Gibson a Jodie Fosterová (a s nimi James Garner) k sobě nehodí? Podívejte se na "Mavericka" a změníte názor. 80%.(21.8.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  V Maverickovi je obsažen snad nejhezčí a nejhřejivější odkaz na jiný film či zaběhnutou filmovou sérii. Hudební motiv Smrtonosné zbraně, přijíždějící Danny Glover jako bankovní lupič, dlouze vyměněné pohledy s Melem Gibsonem a hláška I'm too old for this shit. A ve stejném duchu se nese i zbytek filmu - narážky či parodující scény, bezchybné minimalistické komediální herectví, zábavné akční scény, jisté vedení režiséra... Na plné hodnocení to nebude, nad dalším případným zhlédnutím však váhat nebudu.(3.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace