Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Neznám koně, který by mne s radostí nevyhodil ze sedla, při pohledu do hlavně nabitého revolveru spontánně vyprazdňuji močový měchýř a při vychytralém pokerovém blafování mne odhalí i nevidomý začátečník. Přesto jsem ukrutný chlapák, takže miluji dobrodružství, chlapské hláškování a rád roztahuji ochranná křídla nad hlavami slabšího pohlaví. Ve filmu mi to jde o něco lépe než v životě a tak přiznávám, že Maverick je snímek natočený pro mé potěšení.(10.10.2011)

 • KevSpa
  ****

  Richard Donner a akční komedie, to šlo vždycky dohromady a v tomto případě se skutečně odvázal. Vtipné situace a hlášky ve filmu, který je téměř parodií na western. Je něco sladšího, než šibalský úsměv Mela Gibsona?(30.5.2002)

 • 3DD!3
  *****

  Vynikající komedie se skvělým Melem Gibsonem v hlavní roli. Donner vrství jednu humornou scénu za druhou a ani neztrácí kontrolu nad příběhem. Smějete se dokonce i když Maverick visí z útesu nebo když má na hlavě oprátku. Prostě švanda. Určitě nejlepší komedie z prostředí divokého západu. P.S. Jodie Fosterová je tady neodolatelná.(19.1.2007)

 • Tosim
  *****

  Jenom si vzpomenu na ty nejistě pátravé pohledy zloděje Dannyho Glovera a oloupeného Mavericka a mám nekontrolovatelný záchvat smíchu...(19.10.2002)

 • T2
  *****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $101,631,272Tržby Celosvetovo $183,031,272║ Richard Donner si majstrovsky počínal vo westernovom žánry, moc tu spraví aj výborné herecké obsadenie. Kráľovsky zábavné! /100%/(18.5.2005)

 • - Role Jamese Garnera byla nejprve nabídnuta Paulu Newmanovi, ten ji ale odmítl. (džanik)

 • - Skalní útvar za Maverickem, když hraje stíhaného "nemocného indiána", je známý Half Dome v Yosemitském národním parku v Kalifornii. (džanik)

 • - Parník "Lauren Belle" je pojmenován podle Lauren Shuler Donnerové, ženy režiséra Richarda Donnera, která si ve filmu zahrála služku v lázni. Ve filmu je také oslovena jako “Paní D“. (džanik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace