Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  **

  Jeden z nejslabších filmů Jodie F a zároveň jeden z nejlepších Mela G:-))(30.10.2007)

 • troufalka
  *****

  Na westerny moc nejsem, ale tohle mě fakt bavilo. Dokonce i podruhé! Palec nahoru!(3.9.2013)

 • Davies182
  ****

  Moc hezký akčně romanticko dobrodružně vtipný film o jednom moc sympatickém zlodějíčkovi z divokého západu.(9.1.2008)

 • Radyo
  *****

  Nečekal jsem nic a dostal jsem snad vše. Tahle westernová komedie je prostě super. Málokdy se člověk zasměje chlapovi, jehož se někdo pokouší oběsit, ale tady to kupodivu jde. Skvělá byla i finta na ruského lovce a jeho lov na "indiána". Nebo "přepadení nepřátelskými" indiány. Spousta výborných gagů a vtipů, skvělí herci a nápaditá režie, prostě tenhle film stojí za to.(17.9.2002)

 • Jossie
  *****

  Pokaždé, když Mavericka vidím, líbí se mi víc a víc a to i přesto, že nemám ráda karetní filmy. Maverickovo věčné úsilí získat nějaké peníze, jeho věčné pošťuchování s mazanou Annabelle a hlavně úžasné scény s přítelem indiánem a vynikající závěr. Vždycky se výborně bavím. Mel Gibson je pro roli Mavericka stvořen a Jodie Foster je jako Annabelle okouzlující. Všichni ostatní podávají výborné herecké výkony, nemám tomuhle chytrému a zábavnému filmu co vytknout.(13.2.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace