Krvavé ulice

USA, 2009, 95 min

• bourec

40%(29.3.2010)

• Herr_Flick

Podle obsazení to možná vypadá na slušnou podívanou. Omyl. Tohle byla po všech stránkách katastrofa a ani ta početná skupina polonahých slečen tohle nezachrání.(3.11.2011)

• honajz

Policajtská reality show ze zatopené Lousiany. Současným kameramanlm by možná někdo už mohl prozradit pár slov o úžasném vynálezu, kterému se říká stativ. Akce naprosto nepřehledné. Jinak bych opakoval komentář ecceHOMMO, napsal to nejvýstižněji. Jedna hvězda za pár mých oblíbených herců.(27.6.2010)

• Webb

Sakra!!! Co jsem komu udělal!(20.7.2009)

• Terva

Koukám na to asi půl hodiny a hlava mi to nebere. Žádná pořádná hudba, nepovedená rozklepaná kamera a naprosto stupidní dialog. CITÁT - Zasraný právníci. Zasraný policajti. Koukám na to asi hodinu a stále nechápu. Moc černochů kolem, ženy jsou jen děvky, zločinci vyhrávají a já stále nechápu, kdo je větší zločinec, zda právníci, FBI, policajti nebo ti lidé z ulice. A kameraman se opravdu za svým nástrojem chová jak sjetej Santa Klaus o vánocích. Hip - hop vyhrává na celé město. Koukám na to asi hodinu a půl, ale nic se nezměnilo. Z nudy se pokusím to dokoukat, málem jsem i usnul. 90% snímku se odehrává ve tmě nebo pološeru a světlé stránky příběhu osvětlují jen výstřely pistolí a sprostá slova.(19.2.2011)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)

• - Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)