Krvavé ulice

USA, 2009, 95 min

• bourec

40%(29.3.2010)

• Ded@M@tes

Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

• mysiak

Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu...(31.3.2010)

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit..(19.10.2010)

• honajz

Policajtská reality show ze zatopené Lousiany. Současným kameramanlm by možná někdo už mohl prozradit pár slov o úžasném vynálezu, kterému se říká stativ. Akce naprosto nepřehledné. Jinak bych opakoval komentář ecceHOMMO, napsal to nejvýstižněji. Jedna hvězda za pár mých oblíbených herců.(27.6.2010)