Krvavé ulice

Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

• Webb

Sakra!!! Co jsem komu udělal!(20.7.2009)

• honajz

Policajtská reality show ze zatopené Lousiany. Současným kameramanlm by možná někdo už mohl prozradit pár slov o úžasném vynálezu, kterému se říká stativ. Akce naprosto nepřehledné. Jinak bych opakoval komentář ecceHOMMO, napsal to nejvýstižněji. Jedna hvězda za pár mých oblíbených herců.(27.6.2010)

• SallyZen

To bylo hodně špatné Především od Kilmera bych nečekal tak špatný výkon. 1* dávám za jeho kolegu 50 centa, který byl to nejlepší na celém filmu!(3.4.2011)

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit..(19.10.2010)

• sochoking

Mexikáni, šikmáci, Val Kilmer v denimovej košielke... To už tam zrovna mohol hrať Dalibor Janda! Toto bol jeden stupídny lúzerský film kde pri počúvaní dialogov medzi Sharon Stone a ostatnými aktérmi som mal pocit, akoby som sledoval nejakú lacnú telenovelu!(6.8.2009)