Krvavé ulice

Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

• Webb

Sakra!!! Co jsem komu udělal!(20.7.2009)

• Ded@M@tes

Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

• SallyZen

To bylo hodně špatné Především od Kilmera bych nečekal tak špatný výkon. 1* dávám za jeho kolegu 50 centa, který byl to nejlepší na celém filmu!(3.4.2011)

• Tommassi3

Svou přirozeností to připomíná výtečný americký seriál Policejní odznak.. Kilmer i "50 Cent" si odehrají svůj standart, Sharon Stone působí velmi přirozeně, potěší účast dlouho neviděného Michaela Biehna, zasazení příběhu do období po hurikánu Kathrina zesiluje dojem bezvýchodnosti.. Bohužel kvalita filmu padá s naprosto trapnými pseudointelektuálními dialogy jakoby plnými poselství a místy i značně přepáleným dějem..(13.5.2013)

• honajz

Policajtská reality show ze zatopené Lousiany. Současným kameramanlm by možná někdo už mohl prozradit pár slov o úžasném vynálezu, kterému se říká stativ. Akce naprosto nepřehledné. Jinak bych opakoval komentář ecceHOMMO, napsal to nejvýstižněji. Jedna hvězda za pár mých oblíbených herců.(27.6.2010)