Krvavé ulice

Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

• Herr_Flick

Podle obsazení to možná vypadá na slušnou podívanou. Omyl. Tohle byla po všech stránkách katastrofa a ani ta početná skupina polonahých slečen tohle nezachrání.(3.11.2011)

• mysiak

Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu...(31.3.2010)

• bourec

40%(29.3.2010)

• Webb

Sakra!!! Co jsem komu udělal!(20.7.2009)

• Tommassi3

Svou přirozeností to připomíná výtečný americký seriál Policejní odznak.. Kilmer i "50 Cent" si odehrají svůj standart, Sharon Stone působí velmi přirozeně, potěší účast dlouho neviděného Michaela Biehna, zasazení příběhu do období po hurikánu Kathrina zesiluje dojem bezvýchodnosti.. Bohužel kvalita filmu padá s naprosto trapnými pseudointelektuálními dialogy jakoby plnými poselství a místy i značně přepáleným dějem..(13.5.2013)