Zemřít je snadné

Command Performance

Veterán

Akční / Drama / Thriller

USA, 2009, 93 min

Je Command Performance alespoň obstojný film? Ne. Bavil mě? Ohromně. (Nejsem si úplně jistá, proč vlastně - asi mám prostě slabost pro Lundgrena...)(8.1.2012)

Povedený akční béčko, ve kterém si zas jednou zahrál Dolph povedenou roli. Film zbytečně neplýtvá časem a je to jedna velká akce. Za mě 80% :)(30.12.2015)

• Smok

Dolfo sa pokúsil dať nový rozmer vete "Ja nič, ja muzikant" - moc mu to ale nevyšlo.(12.4.2011)

• jojinecko

1,5*/5 Dolph Lundgren opäť dáva pojmu drsnosť nový rozmer... Ako bubeník rock´n´rollovej kapely drsne bubnuje, drsne sa tvári, drsne likviduje teroristov, má drsné pózy, jednu ultra drsnú hlášku ("dying is easy, but rock´n´roll is hard":)))...Nie je tu veľa na pozeranie, nejedná sa ani o dementno- zábavnú záležitosť (teda najmä tá zábavná zložka absentuje). Ako najväčšie (aj keď bezvýznamné) plusy vidím to, že sa to dá dopozerať a že je to po režijnej stránke o niečo lepšie ako doteraz všetky filmy režírované Dolphom (by the way všetko pekné shity:)...(9.1.2010)

• 666teen

Strýček Dolphi zkouší místo Die Hard být Rock Hard, což mu nevěří ani retardovaný vozembouch. Výsledkem jeho snažení je Film Týdne pro libovolnou mongolskou televizi.(26.3.2013)

• - Po filmech Inkvizitor (2005), Diamantoví psi (2007) a Přímý kontakt (2009) se jedná již o čtvrtou spolupráci hereckého dua Dolph Lundgren (Joe) a Raicho Vasilev (Anton). (mzss1)

• - Starší dceru ruského prezidenta Annu ve filmu ztvárnila Ida Lundgren, dcera Dolpha Lundgrena. (korbitch22)

• - Dolph Lundgren je stejně jako ve filmu i ve skutečném životě profesionální bubeník. (slatkac)