Zemřít je snadné

Command Performance

Veterán

Akční / Drama / Thriller

USA, 2009, 93 min

Začátek filmu jde v dobrém tempu je to napínavé, dobré záběry, sebevražda ruského důstaojníka a pak Dolph na motorce,následuje zkouška kapeli ve, které je Dolph bubeníkem nehrajou špatně.Objeví se tam pár zpěváků a zpěvaček a pak tam najednou vtrhne comando pozabíjí strážné, Dolph si zatím pokuřuje na záchodě a pak se to celkem utne.Až sem je to zábavné a pak jako když utne.Následuje nuda a nuda.Sem tam nějaká akce a konec to vynahradí jako v Dolphově Ochránci.60%(9.10.2009)

Nezdálo se mi, že by ten film byl nák špatný.(5.12.2009)

Tak jako ve všechny ikony akčních filmů,i Dolph natočil tenhle film ve východní Evropě.Navíc se tady snažil oživit náčrt akčního hrdiny ve stísněnejch prostorách proti hordě zabijáků.Oproti jinejm jeho filmům je tenhle až na vyjímky docela koukatelnej.Jinak je Dolph hodně těžkopádnej,a v prvních dvaceti minutách filmu,kdy bylo ještě před koncertem,a on ze sebe ždímal jakoby rockovou hvězdu,bylo krásně vidět,jak děsnej (ne)herec to je.Ale jinak sem to přežil bez úhony,takže v poho.50%.(5.3.2011)

Povedený akční béčko, ve kterém si zas jednou zahrál Dolph povedenou roli. Film zbytečně neplýtvá časem a je to jedna velká akce. Za mě 80% :)(30.12.2015)

• Tuax

Hm, Dolph Lundgren si vymyslel příběh i se sám motal do scénáře a podle toho to dopadlo. Je v tom příliš mnoho z jeho horších filmů, béčkovost, céčkovost a ještě si to pro jistotu zrežíroval. Což o to některé scény i mají něco do sebe, jenže jako celek to působí hodně lacině a hlavně akce která v tomhle měla být stěžejní dosti selhává svou jednoduchostí a nic moc choreografií. Finální bitka tak působí vic komicky než jako bezva podívaná na gradující závěr. Dialogy i jednání postav jsou špatné, aspoň mě se tedy nelíbily ani trochu. A natahování filmu zybtečnými prostřiohy a nic neříkajícími scénami třeba se schody, nebo mezihra se zraněným klukem, kterého tam snad pak i zapoměli, aspoň to ta vyznělo. Dalo se na to dívat, ale je to slabota na úrovni filmu J C Van Damma. 4/10(18.4.2013)