Zemřít je snadné

Veterán

Akční / Drama / Thriller

USA, 2009, 93 min

• 666teen

Strýček Dolphi zkouší místo Die Hard být Rock Hard, což mu nevěří ani retardovaný vozembouch. Výsledkem jeho snažení je Film Týdne pro libovolnou mongolskou televizi.(26.3.2013)

• brutale

Vyschnutý bubeník Lungren behá obnažený a ukazuje krásu tela v podaní vysušenej slivky. Niekto fakt nevie kedy dosť...(26.3.2013)

• Smok

Dolfo sa pokúsil dať nový rozmer vete "Ja nič, ja muzikant" - moc mu to ale nevyšlo.(12.4.2011)

Pěkná řezba, se skvělým /rockovým soundtrackem a docela často hláškujícím Lundgrenem. Akce je tu tak akorát, spíš se jedná o několika sekundové střety, jinak tu jsou tak 3-4 velké akční scény. Když Lundgren někomu rozbijí hlavu úderama, vynoří se mi úsměv na tváři. Jsou tu však 2 nevýhody. Ta první je kamera, není úplně strašná, ale občas se třese, není přehled a to je velké mínus, ale nemotala se mi palice, takže oukej. Pak další věc, že se film odehrává často ve tmě, respektive akce, což platí totéž, jak o kameře - minimální přehlednost. Ale herci super, Lundgren jednička s hvězdou, jeho parťák taky, záporáci/ hodně povedený, měl jsem chuť je sám zabít, takže svojí roli zvládají též na jedničku. Kdyby byl vyšší rozpočet, nevadilo by 120 minut s větším obsahem akčních scén + lepší kamery, jinak jsem spokojený, nenudil jsem se. 8/10 || "Zemřít je snadné, ale rock n' roll je tvrdej!"(8.6.2013)

PRIMA - Rize průměrný akční film, který je slabý jako čajíček. Bohužel akce, napětí, obsazení, příběh i scénář jsou naprosto o ničem. Na druhou stranu... 3 hvězdičky se mi zdají příliš, 2 zase málo. Ponechám tedy více, ale jenom za snahu Dolpha, který si vzal na triko jak hlavní roli, tak i scénář a režii. Už ale do filmu víckrát znovu nepůjdu. 50%(21.9.2014)