poster

Zemřít je snadné

 • USA

  Command Performance

 • Slovensko

  Veterán

Akční / Drama / Thriller

USA, 2009, 93 min

 • brutale
  odpad!

  Vyschnutý bubeník Lungren behá obnažený a ukazuje krásu tela v podaní vysušenej slivky. Niekto fakt nevie kedy dosť...(26.3.2013)

 • ConanVJ
  ****

  Povedený akční béčko, ve kterém si zas jednou zahrál Dolph povedenou roli. Film zbytečně neplýtvá časem a je to jedna velká akce. Za mě 80% :)(30.12.2015)

 • DDT
  **

  Ivan Drago reinkarnoval jako rockový bubeník. Ale pak vzal do ruky kytaru a rozpoutal masakr.... Zemřít smíchy je tak snadné.(21.9.2014)

 • Tuax
  **

  Hm, Dolph Lundgren si vymyslel příběh i se sám motal do scénáře a podle toho to dopadlo. Je v tom příliš mnoho z jeho horších filmů, béčkovost, céčkovost a ještě si to pro jistotu zrežíroval. Což o to některé scény i mají něco do sebe, jenže jako celek to působí hodně lacině a hlavně akce která v tomhle měla být stěžejní dosti selhává svou jednoduchostí a nic moc choreografií. Finální bitka tak působí vic komicky než jako bezva podívaná na gradující závěr. Dialogy i jednání postav jsou špatné, aspoň mě se tedy nelíbily ani trochu. A natahování filmu zybtečnými prostřiohy a nic neříkajícími scénami třeba se schody, nebo mezihra se zraněným klukem, kterého tam snad pak i zapoměli, aspoň to ta vyznělo. Dalo se na to dívat, ale je to slabota na úrovni filmu J C Van Damma. 4/10(18.4.2013)

 • milka
  *

  Zemří je snadné, ale rock´n´roll je dřina. Aneb jak jeden bubeník postřílel ruský teroristy na koncertě popový zpěvačky. A bohužel to není tak vtipný jak to zní, ani nechtěně. Dolph Lundgren si zde vybral další ze svých mnoha slabých chvil a natočil další akční béčko, ve který tý akce vlastně ani moc není a sám Lundgren toho moc nepředvede. Jasně na bubnech to rozjede slušně a kill kytarou potěší, ale víc se toho od něj nedočkáme. Většinu času zabíraj další nudný postavy typu popová ne tak povrchní zpěvačka, šílenej a příšerně zahranej záporák a hrdinný ruský prezident. Zkrátka průser po všech stránkách, který navíc hodně pomalu utíká. Ještě, že za Dolphem pak přišel Sly s nabídkou do jeho dream teamu, jinak už bych nad ním asi zlomil hůl.(9.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace