poster

Bitch Slap

 • Česko

  Kurevská nakládačka

 • USA

  Bitch Slap

 • Slovensko

  Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Stylově zfilmovaný hanbatý kalendář z autodílny s přidanou hodnotou gejzírů krve a objemným přívažkem nudného žvanění. Akční? Trochu. Dějové a vtipné? Vůbec. Sexy a i přes komiksovou nadsazenost nepříjemně úchylné? Hodně. Dvě hvězdy hlavně za famózní psychotickou děvku Americu Olivo.(16.4.2010)

 • hirnlego
  ****

  Herkules + Xena = VSL(7.8.2010)

 • B!shop
  *****

  Ultimatni jizda, Jacobson je naprostej krutak. Sto minut o tom, jak tri devky hledaj neco v pousti a sem tam se s nekym porvou je totiz neskutecnej giga masakr. Vetsinu zaberu vyplnujou kozy nebo zadky narvany v tesnejch hadrikach, to samozrejme v super detailnich spomalovackach, do toho sem tam pekne krvavy bitky a prestrelky, hyper drsna hudba a diky hromade stylovejm flashbackum se predstavi kompletni osazenstvo Xeny i Herkula a je skoda, ze vetsi prostor dostane jenom Michael Hurst. Cely to je natoceny jak neco mezi lacinou, trikove nic moc uchylarnou a super nabusenejma ultra cool zaberama a pribeh dokonce predlozi i par zvratu. Proste sto minut koz, zadku, krvavejch bitek a ultimatnich hlasek o pickach a kozach a ja se bavil jako uz dlouho ne.(4.1.2010)

 • RedAK
  *****

  Doposud si plně neuvědomuji, co že se to vlastně stalo, ale bylo to lepší než bandaska lysohlávek zapitá flašou absintu!(13.2.2014)

 • Slasher
  ****

  3 akční kundičky kopou v poušti poklad, masej se, lízaj se, mačkaj se a špulej kozy, vychcávaj jedna s druhou, přehrávaj, koušou si bobry. Do toho maximálně dementní příběh s desítkou debilních zvratů, a stejně tak blbý počítačový triky (což je ale stejnak ukradený). Chvilku trvalo než jsem se konečně chytnul a odhadnul co to sakra ve skutečnosti je, dál už jen dobrá 'vypněte-mozky' retro zábava.(28.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace