Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Na začátku se to začalo jevit, že to bude pouhá přehlídka těl bez náznaku děje. Ovšem velmi brzy po tomto dojmu na mě vlítnul jiný dojem. Samotné skoky v čase měly logiku, nepostrádaly vtipnost ani svižnost. Akce zde bylo víc než dost. Takže tomu odpusťme nelogický děj. Zbavovalo mě smyslu, jak "kopaly" lopatou a kroutily se u toho, nakrucovaly :-D Přitom nic nevykopaly :-D Ale my jim odpustíme i toto, když pro nás připravily svá krásná a dokonalá těla, na které se moc krásně dívalo.(1.3.2012)

We´re all bitches in the end! Dvacet výstřihů za minutu, ale soft porno to není. Kozy. Extravagantní punkáč se mlátí pěstí do rozkroku aby nedostal erekci, ale Judd Apatow to taky není. Kozy. Hraje tam Kevin Sorbo a Lucy Lawless se svými seriálovými pobočníky, ale Xena ani Herkules to také není. Kozy. Efekty hrozné, akce rozhodně nejšílenější za rok 2009, ale Uwe Boll to netočil. Kozy. Jo, a zmínil jsem se o trojici nadržených sexy kun*iček, které se tu mlátí hlava nehlava, nadávají si do vylí*aných pi*ek, o*oustaných pr*elí, a polévají se vodou ala miss mokré tričko? Ale pozor, ani nový díl věhlasného porna Island Fever to není! Tak co je to? Jmenuje se to Bitch Slap, jsou tam samé kozy, Tarantino s Rodriguezem to musí milovat, a rozhodně je to nejvíce ujetá akce roku!!! Poctivá řezničina ala gore 80´s. Škoda, že mi podobný žánr moc neříká, a "jen" jsem se průměrně bavil. BTW to kompletní osazenstvo slavného dua fantasy seriálů o princezně bojovnici a synovi vládce bohů ale vážně potěšilo :-).(31.1.2010)

Když jsem tento film sháněl, těšil jsem se na něco ve stylu Faster, Pussycat! Kill! Kill!. A úvodní titulky mě v tom ještě víc utvrdily. O to větší bylo mé zklamání, že film nedosahoval zábavnosti svých předloh a místy připomínal spíš trapnou parodii. Na druhou stranu (jako chlap) musím ocenit přednosti (i zadnosti) hlavních hrdinek, kterým byla věnována značná část normálních a všech zpomalených záběrů. Takže na závěr bych to shrnul: pokud máte rádi pěkné nadržené lesbičky, velké výstřihy a jejich polívání vodou, pěstní souboje mezi ženami (které mají i po dlouhých rvačkách výbornou kondici i vzhled), chcete vidět ve vedlejších rolích herce ze seriálů Xena a Herkules a nevadí Vám laciné filmové triky, tak přesuňte své zásoby krve z hlavy do střední části těla a směle do toho!(22.7.2011)

• Rocky62

Asi jsem v nedávné době nějak zhřešil, jinak si nedovedu vysvětlit proč jsem se stal obětí jedné z největších (promiňte) chujáren všech dob. Nemám nějak extra velké výhrady vůči podobným brutálním masakrům. Např. From Dusk Till Dawn shledávám za kvalitní podívanou, ale Kurevská nakládačka neobsahuje absolutně žádnou ingredienci správného cool masakru. Dialogů by se lépe zhostili neandrtálci s těžce poškozenou slabomyslností a samotný příběh vymyslel analfabetický šimpanz. Tenhle film si zkrátka hraje na něco, na co opravdu není, hluboké dekolty mu fakt nedodávají na šťávě a ústřední trio krav by se mělo taky léčit. Z jejich "drsného" chování, které je nadmíru trapné mi bylo do pláče. S tímhle tématem jsem nadobro skončil. 0,5%(12.7.2011)

V postGrindhouseovské záplavě nových laciných béčech snažících se vypadat jako stará laciná béčka patří Bitch Slap jasně k tomu nejzábavnějímu (a také nejpřímočařejšímu, nejujetějšímu, nejnadrženějšímu atd.). Na rozdíl od ostatních totiž jeho autoři pochopili, že dát si za cíl natočit ujetou krávovinu a pak se při její tvorbě zastavit na stavidlech dobrého vkusu a mainstreamové přízemnosti není úplně ideální cesta, a tak se absolutně urvali ze řetězu a chrlí na plátno nejen záplavu standartních (tedy standartně prezentovaných, nikoli standartně velkých) prsou a sem tam šplíchance krve, ale dělají si z filmů srandu hlavně co do stylu narace (vyprávění ve flashbacích jasně evokuje Občana Kanea), samotného příběhu (gangsterská Bondovka zkombinované s pornem, to celé na LSD), cameo roličkami a narážkami (agent Herkules, jeptiška Xena) i šílenostmi které se ve filmu dějí (pro změnu vykrádající anime a hentai filmy... jen ty chapadlovité monstra tu chybí). A k tomu samozřejmě, v hlavních rolích dokonale lascivní KOZY a ZADKY, v ideálním případě v mokrém/miniaturním/roztrhaném oblečení. Testosteron stříká na všechny strany, hardcore feministkám implodují lebky a všichni s nadhledem a lehce švihlým smyslem pro humor se skvěle baví. 7/10(15.6.2010)