Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

• BadoXXII

Krásne ženy! + Herkules a Jolaus. Inak veľmi dementné. Chcelo by to ešte viac záberov na tie zvodné ženské telá.(17.4.2010)

Tak nebudu suchar a ohodnotím to tady taky. Kurevská nakládačka se totiž fakt hrozně blbě hodnotí. Film se nedá brát subjektivně a ani objektivně. Subjektivně je to totiž sračka a objektivně je to taky sračka. Jenže pořád to má něco do sebe. Jedná se vlastně o takovej příběh nepříběh uprostřed pouště, kde jsou tři kurvy, který se pořád polejvaj vodou (no spíš volejem), občas někam majznou krumpáčem, ukážou kozy, prdel, boky (jak se jim tam při každým majznutí všecko klepe) nebo jim z prdele vystřelí jiskry a oni vodlítnou kamsi do prdele. Vlastně se to hodnotit ani nedá. Je to jenom taková sebranka úchyláků, kteří si dělají prdel z akčních filmů a hlavně toho, co chlapy tak rajcuje. A podávaj to uplně brutální ironickou formou, že víc ironicky už to ani nejde.(28.5.2012)

V postGrindhouseovské záplavě nových laciných béčech snažících se vypadat jako stará laciná béčka patří Bitch Slap jasně k tomu nejzábavnějímu (a také nejpřímočařejšímu, nejujetějšímu, nejnadrženějšímu atd.). Na rozdíl od ostatních totiž jeho autoři pochopili, že dát si za cíl natočit ujetou krávovinu a pak se při její tvorbě zastavit na stavidlech dobrého vkusu a mainstreamové přízemnosti není úplně ideální cesta, a tak se absolutně urvali ze řetězu a chrlí na plátno nejen záplavu standartních (tedy standartně prezentovaných, nikoli standartně velkých) prsou a sem tam šplíchance krve, ale dělají si z filmů srandu hlavně co do stylu narace (vyprávění ve flashbacích jasně evokuje Občana Kanea), samotného příběhu (gangsterská Bondovka zkombinované s pornem, to celé na LSD), cameo roličkami a narážkami (agent Herkules, jeptiška Xena) i šílenostmi které se ve filmu dějí (pro změnu vykrádající anime a hentai filmy... jen ty chapadlovité monstra tu chybí). A k tomu samozřejmě, v hlavních rolích dokonale lascivní KOZY a ZADKY, v ideálním případě v mokrém/miniaturním/roztrhaném oblečení. Testosteron stříká na všechny strany, hardcore feministkám implodují lebky a všichni s nadhledem a lehce švihlým smyslem pro humor se skvěle baví. 7/10(15.6.2010)

• castor

Už filmový plakát dává tušit, že tahle záležitost si říká o velkou obrazovku. Když ale po pár minutách pohled na luxusní silikonová těla přestane účinkovat, musí nastoupit nějaký příběh nebo alespoň něco, čeho by se měl divák chytit. V luxusních kostýmcích napěchovaná prsa totiž vystřídají rádoby chytré podrazy na druhou, všichni se začnou mlátit, kolem to bouchá a ten úvodní sexy náboj je v tu ránu pryč. Ruku na srdce, mít Bitch Slap třicet minut, tak ty permanentní záběry na prsa, dlouhé nody a zadky ještě můžou bavit, ale takhle?(10.5.2012)

Objektivně? Tak 1-2 hvězdy, víc ne, protože to je děsná sračka bez příběhu, s neskutečně stupidníma dialogama a o zvratech ani nemluvě, navíc hudba celkem děsná a herecký výkony vesměs neexistujou a tohle hodnocení platí, i když vezmu, že to je celý natočený s velkou nadsázkou a vlastně bych i řek, že to je takhle sračkoidně natočený schválně, jenže ta stupidita vlastně začne pořádně bavit až někdy ke konci, což je docela pozdě. Jenomže, jak já mám dát špatný hodnocení filmu, kde se sešli a reinkarnovali seriálový legendy Herkul jako tajnej agent, Iolaus, jako starej prasák s tygříma spodkama a Xena a ta její pomocnice s tyčí jako jeptišky a to i přesto, že tu jsou více méně asi jen 40 vteřin každej, až na Iolaa? A jak já si to můžu dovolit špatně hodnotit, když je tu víc záběrů na kozy a perfektní těla hlavní trojky žen než na obličeje? To prostě nejde, bych pak nemohl s čistým svědomím vylézt na veřejnost a podívat se Ricku Jacobsonovi do očí.(5.1.2010)

• - Rawhide si ve filmu zahrála Zöe Bell, která měla také na starost koordinaci kaskadérů a kaskadérek. (Terva)

• - Camero (America Olivo) má celý film špinavě blond vlasy, jen v závěru filmu, kdy chce všechno podpálit, má vlasy černé. Tento záběr se totiž točil až o dva měsíce po dokončení původního natáčení. Herečka v té době už měla jinou barvu vlasů, protože natáčela jiný snímek. (Terva)

• - Ve filmu se objeví cela číslo 2187, která odkazuje na film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977), kde byla Princezna Leia (Carrie Fisher) vězněna v cele se stejným číslem. (Dreadd)