Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Chtělo by se říct že podobný typ filmu tady dlouho chyběl ... bohužel myslím že ani nechyběl, film je hrozná capina. Musím ale uznat že po počátečním rozčarování, kdy jsem opravdu to chtěl několikrát vypnout a jen silou vůle jsem odolával, sem nakonec na filmu zpozoroval několik celkem povedených scén. PS: Nedá mi to spát, Bitch Slap je tak strašně blbé, až je to celkem dobré. Čert to vem, přidávám hvězdu.(19.11.2010)

Nuda, napůl odehraná před renderovaným pozadím a napůl v jediném reálném setu na poušti, kde si holky dávají do tlamy a krev cáká.(18.4.2010)

• castor

Už filmový plakát dává tušit, že tahle záležitost si říká o velkou obrazovku. Když ale po pár minutách pohled na luxusní silikonová těla přestane účinkovat, musí nastoupit nějaký příběh nebo alespoň něco, čeho by se měl divák chytit. V luxusních kostýmcích napěchovaná prsa totiž vystřídají rádoby chytré podrazy na druhou, všichni se začnou mlátit, kolem to bouchá a ten úvodní sexy náboj je v tu ránu pryč. Ruku na srdce, mít Bitch Slap třicet minut, tak ty permanentní záběry na prsa, dlouhé nody a zadky ještě můžou bavit, ale takhle?(10.5.2012)

• AngelAngie

Vůbec nevadí, že co záběr, to prsa napěchovaná v nějakém topíku nebo zadek z pořádně uplých džínách nebo šatech... ten film tak byl nastaven od samotného námětu, tak se prostě nikdo divit nemůže... co mi ale drásalo srdce? To provedení... ten film by si zasloužil pořádný efekty a pořádnou kameru, aby to bylo aspoň sexy a koukatelný... takhle je to film ala velikost poprsí představitek... B? C? D? Uff...(16.12.2009)

Tuzemský názov konečne priamoúmerne zodpovedá obsahu. "Kurevská nakládačka" fakt kurevsky naložená je a predložím k tomu aj pár pováženia hodných argumentov._______1. Tri ehm sympatické slečinky-lesbičky, ktorých proporcie rozkývu aj obete frigidity a ich spomalené štúdie patria zatiaľ medzi tie najviac nadržané. Týmto dámam na vstup do chlapského teritória netreba bazén s bahnom, stačí im fľak kalifornského prašanu, rozbitá hubu plná vulgarizmov a buď metodika silových chvatov alebo "stokilové" kanóny. Scéna oblievania sa s kýblami vody je naozaj famóznou provokáciou a podvratným ťahom zároveň, uživateľ JFL to vo svojom komentári trefne približuje._______2. Zdánlivo krehké ženy tu preberajú tzv. "nutkanie boja" od odjakživa tvrdo sa tváriacich mužov. Tým, ako "nežne" i naivne substitujú zlozvyky pohlavia male pridávajú k svojmu bezpredmetnému preťahovaniu sa o diamanty aj antifeministický rozmer. Slovom, význačný posun prejavu female osobnosti so sebareflektívnym usmernením._______3. Chutné camea (Sorbo-Herkules, Lawless-Xena, O'Connor-Gabriella) a priliehavé titulkové exhibície._______4. Na rozdiel od iných pokusov priblížiť staré vykopávky (napr. až moc parodizujúci "Black Dynamite") sa Jacobsonovi cez svojbytnú pastiš celkom darí poukázať na onu prostoduchosť/ráznosť tak typickú pre tieto úfrky (zdroj: "Faster Pussycat Kill! KIll!"). Škoda tých papundeklových vracačiek, pominutelných point či už vyprahnutých rozdelovačiek, mohol to byť zároveň aj plnokrvný girlsploitation. Neva, ako príspevok do subžánru girls with the gun je to jedna veľká paráda.(19.3.2011)