Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Ultra laciná šílená ptákovina která, ale prostě chtě nechtě pobaví. Jasný no divák hledající něco serióznějšího nebo prostě jenom standartní úlet tomu může v klidu napálit hvězdu nebo odpad. Dá se to pochopit. Tohle je totiž extra super úlet a cílovou kategorií jsou v tomto případě trash fanatici pro který to bylo natočeno. Tohle opravdu nesedne jenom tak každýmu, takže opatrně s tím. Já se místy bavil fakt dobře, místy to bylo trochu trapný. No žádnej velehit, ale obstojná bezmozková zábava to zase jo.55%(7.4.2014)

Nekompromisní jízda od začátku až do konce. Ale začněme od začátku. Když jsem asi před 4 měsíci náhodou viděl trailer, tak jsem se nemohl přestat smát a zároveň mi bylo jasné, že tohle musím vidět. Protože takhle šílený, přeplácaný a drsně špatný trailer jsem už hodně dlouho neviděl. Hned mi bylo jasné, že tohle nebude jen tak nějaký film. Dnešní projekce mi to potvrdila. Bitch Slap je ultimátní Guilty Pleasure v celé své polo nahotě… _____ Je zvláštní, jak někteří uživatelé zde hodnotí tento snímek. Vždy mě pobaví, když Tarantina prohlásí za Boha jen proto, že vzdává hold béčkovým filmům. Potom někdo natočí ultimátní béčko, které si navíc ze sebe umí dělat prdel (viz. hláška "Před 3.17 měsíci :-)) a tady mu je vyčteno, že to je jen béčko?! No ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je stejná blbost, jako prohlásit o Zelené míli, že je to moc drama a proto se mi to nelíbí. Když jdu do filmu s názvem Bitch Slap a ještě k tomu jsem předtím viděl trailer na něj, tak jak mu můžu vyčítat hloupost?! Mimochodem, když jsem zmínil Tarantina, tak mi nikdo nevymluví, že kdyby tohle natočil ON, tak by to pět minut potom, co by to dokončil, bylo prohlášeno za kult a film by tu měl tak 75 %… Nic, kašlu na negativně hodnotící jedince, já si tuhle šílenou jízdu užil. Navíc cameo Lucy "už nejsem Xena" Lawless a Reneé "už nejsem Xenina přítelkyně Gabriela" O'Connor mě fakt pobavilo. Objektivně za tři, neobjektivně za deset. Jak říkám, tohle je ultimátní GP. P. S. Chlapovi, který tomuhle dá méně, než 3 hvězdy, nevěřím ani "dobrý den".(18.1.2010)

Tak tohle je prostě neuvěřitelná paráda!!! Po excelentní reakci na staré grindhousy/blackpoitaition Black Dynamite zde máme další výbornou reakci a parodii na "girlploitation" (asi tento pojem neexistuje oficiálně, jen jsem si ho vycucal z prstu ...). Prostě perfektní akční, brutální a ujetá jízda kde se předváděj tři holky různých typů, jak psychologických, tak "estetických", přehlídka ženský krásy s ženskou brutalitou, ale i naivitou ... Ten film se absolutně nebere vážně, nic ze sebe nedělá, má výborně trapné trikové efekty, výborně ujetý děj ... výbornou akci a vyústění děje, brutalitu, krev, násilí ... Prostě šíleně zábavná jízda těžkého BÉÉ - kalibru!!(21.1.2010)

Z projektu propagovaného jako prvoplánová braková podívaná se vyklubalo sofistikované dílo, které představuje vrchol filmové kategorie girls with guns, a to především z genderového hlediska. V předchozích filmech byly silné ženy buďto mstící se oběti, které k aktivitě vyprovokovalo na nich spáchané násilí, či sebevědomé ženy s vlastními ambicemi v mužském světě, které ovšem byly na mužích do určité míry závislé kvůli své heterosexuální orientaci či touze po rodině. Tentokrát jsou hrdinkami tři lesby, které navíc nemají ani pomyšlení na jakoukoli podobu rodinného života, který by je přibližoval tradiční společnosti. Film ovšem zachází ještě dál a důmyslně podvrací i samotnou fetišizaci silných žen na plátně (k jejíž historii se obrací v úvodních titulcích). Sekvenci, kde se trojice vnadně oděných hrdinek s vypasovanými dekolty polévá ve zpomalených záběrech kýbly vody, sice na první pohled vypadá jako vrchol přímočarosti, ale při tom je to zásadní scéna filmu. Hrdinky si totiž jsou plně vědomé, jak jejich vodní hrátky vyznívají, ale díky své orientaci si to samy užívají. Zatímco jinde (např. playmate videa či libovolný díl "Pobřežní hlídky") by se takto ženy předváděly publiku a jejich pózování by ve vyprávění nemělo žádnou logiku, či by bylo ozřejměno pohledem muže, tentokrát je díky vzájemnému aktivnímu laškování žen divák odsunut do pozice pasivního přihlížejícího, který je z hrátek vyčleněn. Vrcholem filmu pak jsou závěrečné titulky podložené záběry natřásajících se ženských těl v negližé zarámovaných od krku dolů. Tato objektivizace ženských těl je na samém konci rozmetána tím, že se dívka skloní a tím se do kamery se sadistickým pohledem (zdůrazněným hororvě stylizovanými výpadky filmového materiálu) podívá hlavní manipulátorská postava filmu, která se vyžívá ve vodění druhých za nos. Jako by hypnotizér zatleskal ve chvíli, kdy svou oběť uvedl do krajně trapné situace a nechal ji v plném vědomí vychutnat její potupu. Je krajně absurdní, že řada lidí tento snímek považuje za chlapskou podívanou.(28.8.2010)

• teutates

Umenie vojny podľa "bitches"... rozhodne som sa nenudil, nemôžem si sťažovať ani na prevedenie obrazu (hlavne detailných záberov). Taktiež som si nemohol nevšimnúť tú podobnosť a hudobné pozadie s Xenou a Herkulesom (smiechu som sa v tejto fáze fakt nezdržal) + množstvo známych tvári odtiaľ, hlášok (miestami nemiestnych) no a na záver tzv. full-servis (big tits, dancing, fetish) uuuhaaa 4-5/10 avšak ale inak hrozná kravina.(5.1.2010)