poster

Bitch Slap

 • Česko

  Kurevská nakládačka

 • USA

  Bitch Slap

 • Slovensko

  Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  **

  Snad kdyby měl film o půl hodinu své takřka dvouhodinové délky méně, ubral z předimenzovaného dějového chaosu i zbytečné flashbackové struktury a slevil ze své ultralaciné stylizace, která má nahradit nepřítomnost vypointovaného humoru, hlášek a zábavného násilí (i tady však povětšinou shází nápady a využití), napařil bych tomu o * víc. Minimálně za to horkokrevné snímání těl tria pohledných hereček-přehrávaček v dějových přestávkách (nelze se ubránit srovnání s "pauzami" v pornopřepisech filmových děl) by si ji Jacobson a spol. zasloužil. P.S. pro jistou fanouškovskou základnu: Kevin Sorbo má prostor dvě minuty, Lucy Lawless/Reneé O´Connor minutu, Zoe Bell dvě vteřiny.(6.1.2010)

 • choze
  **

  Stylově zfilmovaný hanbatý kalendář z autodílny s přidanou hodnotou gejzírů krve a objemným přívažkem nudného žvanění. Akční? Trochu. Dějové a vtipné? Vůbec. Sexy a i přes komiksovou nadsazenost nepříjemně úchylné? Hodně. Dvě hvězdy hlavně za famózní psychotickou děvku Americu Olivo.(16.4.2010)

 • klerik
  ***

  Mám rád tento druh (GRINDHOUSE) filmov. Všetko je šialené a sexy, len škoda, že to celé vyznie ako blábol - tri ženy na púšti scenáristicky fungujú len občas a druhý ženský súboj už otravuje a neponúka nič nové. ZOMBIE STRIPPERS ale aj SPIRIT sa mi páčili viac...(13.11.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Proč tři polonahé slečny kopou na poušti jámu? Protože hledají poklad! Proč přitom lejí vodu na svá trička? Protože je jim horko! Proč si zasouvají jazyky do úst a propleskávají se pěstmi, když strážci zákona i gangsteři mohou být za rohem? Aby si cílový divák nemrava užil trochu vzrušení, trochu boje a nepřemýšlel o tom, jestli někdy viděl větší kravinu. Přesto si myslím, že by každý chlap, který k filmu dobrovolně usedl, měl za tohle pokoukání zaplatit alespoň minimální cenu - hvězdu za slečnu. Pokud dá méně, pak mám podezření, že ho v mládí týrala matka, má radši chlupaté hrudníky nebo žije v bludu, že tímto úkonem dává najevo svou intelektuální převahu. Tady se zkrátka k myšlení musí používat jiný orgán než mozek.(24.1.2012)

 • HAL
  ****

  V postGrindhouseovské záplavě nových laciných béčech snažících se vypadat jako stará laciná béčka patří Bitch Slap jasně k tomu nejzábavnějímu (a také nejpřímočařejšímu, nejujetějšímu, nejnadrženějšímu atd.). Na rozdíl od ostatních totiž jeho autoři pochopili, že dát si za cíl natočit ujetou krávovinu a pak se při její tvorbě zastavit na stavidlech dobrého vkusu a mainstreamové přízemnosti není úplně ideální cesta, a tak se absolutně urvali ze řetězu a chrlí na plátno nejen záplavu standartních (tedy standartně prezentovaných, nikoli standartně velkých) prsou a sem tam šplíchance krve, ale dělají si z filmů srandu hlavně co do stylu narace (vyprávění ve flashbacích jasně evokuje Občana Kanea), samotného příběhu (gangsterská Bondovka zkombinované s pornem, to celé na LSD), cameo roličkami a narážkami (agent Herkules, jeptiška Xena) i šílenostmi které se ve filmu dějí (pro změnu vykrádající anime a hentai filmy... jen ty chapadlovité monstra tu chybí). A k tomu samozřejmě, v hlavních rolích dokonale lascivní KOZY a ZADKY, v ideálním případě v mokrém/miniaturním/roztrhaném oblečení. Testosteron stříká na všechny strany, hardcore feministkám implodují lebky a všichni s nadhledem a lehce švihlým smyslem pro humor se skvěle baví. 7/10(15.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace