Bitch Slap

Kurevská nakládačka

Bitch Slap

Správna sexi trojka

Akční / Komedie / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2009, 106 min (Director's cut: 109 min)

• Hal_Moore

Kozy, zadky, sténání, Herkules, Iolaos, Xena, Gabriela, prstění, lízání, kousání... To si pro příště pustím raději opravdové porno (a klidně bez Herkula a spol.). Bitch Slap je tak neuvěřitelně braková záležitost, že opravdu připomíná pornofilmy s "příběhem", které si můžou dovolit trošičku vyšší rozpočet na nějaké ty "efekty". Tohle se dalo dodívat jen díky postavě Trixie. Nevidím důvod film proklamovat jako testosteronovou jízdu, když odhalený dekolt je vidět jen jednou jedinkrát a lesbická scéna je s oblečenýma děvkama. Až mi příště někdo řekne, že zrovna viděl Bitch Slap, tak odvětím, že já koukal zrovna na porno, a užil jsem si neskonale více zábavy.(26.8.2010)

• choze

Stylově zfilmovaný hanbatý kalendář z autodílny s přidanou hodnotou gejzírů krve a objemným přívažkem nudného žvanění. Akční? Trochu. Dějové a vtipné? Vůbec. Sexy a i přes komiksovou nadsazenost nepříjemně úchylné? Hodně. Dvě hvězdy hlavně za famózní psychotickou děvku Americu Olivo.(16.4.2010)

• AngelAngie

Vůbec nevadí, že co záběr, to prsa napěchovaná v nějakém topíku nebo zadek z pořádně uplých džínách nebo šatech... ten film tak byl nastaven od samotného námětu, tak se prostě nikdo divit nemůže... co mi ale drásalo srdce? To provedení... ten film by si zasloužil pořádný efekty a pořádnou kameru, aby to bylo aspoň sexy a koukatelný... takhle je to film ala velikost poprsí představitek... B? C? D? Uff...(16.12.2009)

Když jsem tento film sháněl, těšil jsem se na něco ve stylu Faster, Pussycat! Kill! Kill!. A úvodní titulky mě v tom ještě víc utvrdily. O to větší bylo mé zklamání, že film nedosahoval zábavnosti svých předloh a místy připomínal spíš trapnou parodii. Na druhou stranu (jako chlap) musím ocenit přednosti (i zadnosti) hlavních hrdinek, kterým byla věnována značná část normálních a všech zpomalených záběrů. Takže na závěr bych to shrnul: pokud máte rádi pěkné nadržené lesbičky, velké výstřihy a jejich polívání vodou, pěstní souboje mezi ženami (které mají i po dlouhých rvačkách výbornou kondici i vzhled), chcete vidět ve vedlejších rolích herce ze seriálů Xena a Herkules a nevadí Vám laciné filmové triky, tak přesuňte své zásoby krve z hlavy do střední části těla a směle do toho!(22.7.2011)

• Tuxedo

Snad kdyby měl film o půl hodinu své takřka dvouhodinové délky méně, ubral z předimenzovaného dějového chaosu i zbytečné flashbackové struktury a slevil ze své ultralaciné stylizace, která má nahradit nepřítomnost vypointovaného humoru, hlášek a zábavného násilí (i tady však povětšinou shází nápady a využití), napařil bych tomu o * víc. Minimálně za to horkokrevné snímání těl tria pohledných hereček-přehrávaček v dějových přestávkách (nelze se ubránit srovnání s "pauzami" v pornopřepisech filmových děl) by si ji Jacobson a spol. zasloužil. P.S. pro jistou fanouškovskou základnu: Kevin Sorbo má prostor dvě minuty, Lucy Lawless/Reneé O´Connor minutu, Zoe Bell dvě vteřiny.(6.1.2010)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)

• - Ve filmu si, mimo jiné zahráli Lucy Lawless (matka představená), Renée O'Connor (sestra Batril), Kevin Sorbo (Mr. Phoenix) a Michael Hurst (Gage) - herci a protagonisti snímků Xena (od r. 1995) a Herkules (od r. 1995). (Terva)

• - Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazve ho "naginata". Naginata je oštěp, samurajský meč se nazývá "katana". Přesto nejde o chybu, protože v jedné scéně je tento meč použit skoro jako oštěp. (Terva)