Zábavný park

Adventureland

Zábavný park

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2009, 107 min

Kristen Stewart jako Em byla tou nejúžasnější letní láskou, co se kdy vyskytly na stříbrném plátně.(31.1.2010)

What are you majoring in? - Russian Literature and Slavic Languages. - Oh, wow, that's really interesting. - Yeah. - What career track is that? - Cabbie, hot-dog vendor, marijuana delivery guy.(6.8.2009)

Stanu se menším a ještě menším a ... pak někoho svou laskavou nenápadností a citem pro akcenty, které si prožil jeden každý z nás, pohladím. Zábavný park je o větších dětech, co se ke starostem dovedou už docela dospěle postavit a na programu dne neni jen, že holky a kluci to chtěj taky .... Stejně neagresivní jako příběh je i obsazení, Kristen hraje pořád stejnou holku, ale je v tom jak ryba ve vodě, to se musí nechat.(3.10.2009)

• Renton

Scénář: Greg Mottola .. Upřímná nuda. Zatímco Superbad stálo na realistickém základu - pubertálního dobrodružství několika mladistvých loserů - zde jsem příběhu a postavě, kterou táhne Jesse Eisenberg, vůbec nevěřil. Mottola ho ustavičně staví do situací a nutí vést rozhovory, kterým vůbec nevěřím. Navíc, osekal prakticky veškerý humor a vysadil jakékoliv svižnější tempo režie a celé je to hrozně ohrané. Jako ty písničky - přesto body bere především za použité 80's hity, které mají na starost nostalgickou atmosféru. ___ Kdyby momentálně hvězdička Kristen Stewart tak nestoupala na oblibě, měl by snímek samotný místních hvězdiček o mnoho méně, honiči.(17.8.2009)

Hodně lidí vám řekne, že je to o hovně a budou mít celkem pravdu, protože tohle jsme už viděli x-krát a navíc se to táhne jako med. Mě to ale svou melancholickou atmosférou letních lásek a příjemným obsazením dokázalo spravit náladu po mimořádně zkurveném dni.(25.10.2009)