Zábavný park

Zábavný park

Adventureland

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2009, 107 min

Prázdninový příběh, který se mohl přihodit každému z nás.(27.11.2010)

Mě to prostě nějak nenadchlo :-((6.2.2010)

Kristen Stewart jako Em byla tou nejúžasnější letní láskou, co se kdy vyskytly na stříbrném plátně.(31.1.2010)

Tak pěkně se to rozjíždělo, že jsem si ještě tak v půlce filmu myslel, že tomu dám pět hvězd a označím to za jednu z nejlepších komedií poslední doby. Bohužel v poslední třetině Adventureland sklouzává do vod klišovité romantiky, jakou můžeme vidět u každé druhé novodobé (romantické) komedie. Eisenberg i Kristen jsou nicméně skvělí a ta pověstná chemie mezi nimi vskutku funguje. Zvláštní míru pozornosti si zaslouží Bill Hader v podobně ujeté roli jako v Superbad.(5.8.2009)

Exactly my cup of tea. Without any doubts. "Get out of my doorway, motherfucker! Give me a reason! Just give me a fucking reason! You don't know what I'm capable of!" Jedna hlaska za druhou, uzasna hudba, uzasna atmosfera, charizmaticki herci a krasny pribeh takmer lasky :)(5.8.2009)

• - Kristen Stewart (Em) má na pravé ruce stejný náramek jako ve filmu Na území žen z roku 2007, ve kterém hrála Lucy. (Kyushu)

• - Greg Mottola je zároveň autorom čiastočne autobiografického scenára. (Svadbos)

• - Skutečný Adventureland se nachází ve Farmingdale v New Yorku na Long Islandu. (HellFire)