poster

Zábavný park

 • USA

  Adventureland

 • Slovensko

  Zábavný park

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  **

  Absolútne nevýrazný film. Dráma a komédia v jednom. Z každého trošku a všetko priemerne.(17.8.2011)

 • lesumir
  ***

  Jesse Eisenberg je nechutnej fakáč,kterej celej film potápí celkem rychle dolů. Slibné obsazení Stewart, Reynolds, Levieva tím pádem jde do kytek a vzniká nudná komedie. Výhodou je, že nemá ten fekální balast, kterým se podobné filmy dopnují, ale tohle je fakt nuda. A soundtrack, kterej by měl pomoct něco vykreslit, stál úplně za hovno.(26.9.2009)

 • Renton
  **

  Scénář: Greg Mottola .. Upřímná nuda. Zatímco Superbad stálo na realistickém základu - pubertálního dobrodružství několika mladistvých loserů - zde jsem příběhu a postavě, kterou táhne Jesse Eisenberg, vůbec nevěřil. Mottola ho ustavičně staví do situací a nutí vést rozhovory, kterým vůbec nevěřím. Navíc, osekal prakticky veškerý humor a vysadil jakékoliv svižnější tempo režie a celé je to hrozně ohrané. Jako ty písničky - přesto body bere především za použité 80's hity, které mají na starost nostalgickou atmosféru. ___ Kdyby momentálně hvězdička Kristen Stewart tak nestoupala na oblibě, měl by snímek samotný místních hvězdiček o mnoho méně, honiči.(17.8.2009)

 • castor
  ****

  Příznivci hrubšího humoru a dramat s trably dospívání budou zřejmě spokojení. Tvůrci totiž na dvě slabé hodinky zatáhnou do světa velmi příjemně nostalgického a hlavně inteligentního. Navíc dokazují, že rány do slabin nemusí vždycky znamenat další odvar teenagerovské série Prci, prci.. Citlivý pohled na dospívající zasadil režisér Greg Mottola do osmdesátých let. Stydlivý hlavní hrdina James je donucen pracovat v zábavním parku, hýbatelem bizarních událostí v zajímavě poskládané sociální sebrance dalších looserů je Em, krásná kolegyně, která je uvězněná ve světě rodinné nepohody, nejisté budoucnosti a tajných dýchánků s kolegou z práce. Romantickou linii vkusně doplňuje klasická taškařice, která neurazí ani neustálým hulením trávy. Protože Zábavný park potěší o to víc právě ty, kteří v osmdesátých a částečně devadesátých letech dospívali, poznávali nebo ztrapňovali sebe i druhé.. Skvělý soundtrack.(18.8.2011)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Pokud máte rádi Americké graffiti nebo Omámení a zmatení, není co řešit. Adventureland má všechno, co od podobných filmů čekáte - vyvážený mix humoru a sentimentu, sympatické obsazení a příjemný soundtrack. Doufám, že do kin se blížící film 500 letních dní se ponese v podobném duchu. Maximální spokojenost.(5.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace