poster

Mí přátelé, mé lásky

 • Francie

  Mes amis, mes amours

 • anglický

  London mon amour

Komedie / Romantický

Francie, 2008, 95 min

 • cherita
  **

  Film mnohem méně vtipný, než být mohl, a mnohem více romantický, než být měl, navíc s docela nesympatickými postavami (Mathiasovy ženy -exmanželka a přítelkyně- jsou na zabití obě). Příběh se sice odehrává v Anglii, ale britského na téhle komedii není zhola nic. Tu jednu londýnskou ulici si filmaři mohli klidně vytvořit doma ve Francii a ušetřit si tak zbytečnou cestu přes Kanál. Nikdo by to nepoznal.(24.3.2010)

 • honajz
  **

  Tyhlety rodinné filmy :-( Jak něco dělají příbuzní, a nejsou to zrovna Coenové, nedopadá to nejlíp. Ona už knižní předloha není nic moc, i když je minimálně ve Francii strašně populární. Ale děj pořádný nemá, je to slepenec historek bez ladu a skladu, který se jen těžko propracovává k čemusi jako finále, které žádným pořádným finále ani není. Podobně je natočený i film. Tam, kde by se dalo využít té navenek směšné situace, kdy dva heterosexuální pánové musejí žít pospolu pod jednou střechou se svými dětmi, neb je opustily partnerky, chybí jakýkoliv vtip, jakýkoliv náznak gagu. Příběh se sice odehrává v Londýně, ale z něho vidíme strašně málo, a Britové tu skoro vůbec nejsou. Navíc z toho hrozně čiší, jak tvůrci opisovali z filmu Notting Hill - nejen knihkupectvím, ale i ztřeštěnou postavou prodavače knih. Jenže Hugh Grant byl mnohokrát lepší.(27.1.2009)

 • rt12
  ****

  Filmy s Vincentem Lindonem mám ráda, protože jsou většinou ,,jiné". Ani tento snímek nezklamal.(26.5.2014)

 • DeLaMorte
  **

  Zcela ničím nevyčnívající standartní romantická komedie,na kterou se celkem dobře dívá ovšem po sobě nezanechává nic.(17.3.2010)

 • Jeremiah
  ****

  Život je obtížný a je vždy důležité jak se s ním dokážete vyrovnat a třeba i poprat. K tomu, aby jste byli šťastní potřebujete mít dobré přátele, mít pro koho a pro co žít. Pokud máte alespoň jeden z těchto atributů k dispozici, nemusíte se obávat budoucnosti. Jsem rád, že jsem na tento film narazil, protože ten hektický a silně komerční způsob života, který na člověka útočí z velké většiny filmů americké provenience je pro moji osobu dosti deprimující, až ubíjející. Takže - z důvodu poklidně plynoucího děje, přátelské atmosféry a vůbec kvůli všemu ... 4 * .(27.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace