Cvokař

Shrink

Cvokár

USA, 2009, 104 min

...a nakonec všechno dobře dopadlo, všichni se objali, nakoupili hromadu štěňat a žili šťastně dalších tisíc úplně normálních, ustaraných, dokonale nedokonalých let. A Spacey už konečně začal hrát. 63%(14.3.2010)

• nunka

Film ťažiaci z atraktivity povolania a riešiaci kto je väčší pacient. Jediné, čo sa mu darí je tváriť sa. Hyperpasívnym tempom sú ponúknuté útržkovité výrezky zo života zhuleného Spaceyho, nadržaného Williamsa, depkoidnej Jemmy, obsedantno-kompulzívného génia...ktorích nakoniec spojí predsa len niečo spoločné....kto by to čakal...Shrink je zúfalo nudný, vlečúci sa slimačím tempom, popisný a neanalytický a brutál americký, rozčulujúci.(19.10.2009)

• lesumir

Tohle je jako co? Mozaika příběhů, nad kterými se má člověk zamyslet? Studie duše? Nějaká sonda do života? Ne, ani jedno. Je to velké nic, které se možná snaží navázat na Spaceyho krizi v Americké kráse, ale nedaří se to.(17.10.2009)

Asi jsem se přesně trefil do nálady, protože to sedlo jak prdel na hrnec ! Maximální spokojenost, prostě nemám co vytknout a zhulenej Kevin Spacey neměl chybu :)(21.9.2011)

Kevin Spacey je non-stop na sračky, Saffron Burrows to jako vždy sluší a Robin Williams všechny bez jakýchkoliv problémů převálcuje na celé čáře. Originální téma zpracováno typickou "hollywood" filmařinou.(4.10.2009)

• Jack Huston