Regina a Devon se vracejí do rodinného domu v Utahu. Chtějí se postavit vzpomínkám z brutálního útoku a zanechat tak minulost za sebou. Bohužel, když dorazí do města, probudí se v nich zloba a chuť k zabijení všech, kdo byl spojen s tou dávnou událostí. Pozdě si uvědomí, že minulost již měla být dávno zapomenuta.... (LIVINGDEAD)

beso74

Minimálne prvých 45 minút tohto slasheru je totálne o ničom, potom som si na to už zvykol... Jedná hviezdička za snahu. ()

Dellamorte

Sympatický nábeh , akurátna réžia štýlovo nasadený cast. Horror by som vynechala, ale budiž. Centrál duo som si obľubila na prvý pohľad a aj nelogićnosti chovania sa zúčastnených Ma obiślo - , držala som im palce. OK ()

George Stobbart

Súrodenci Regina a Devon spolu s niekoľkými priateľmi cestujú do rodného Red Canyonu, kde sa pred rokmi stali účastníkmi nepríjemnej udalosti, z ktorej je Regina ešte stále traumatizovaná. Majú v pláne predať majetky a minulosť nechať za sebou, no počas ich pobytu sa začnú diať pochybné veci a ich životy sú znovu v ohrození. Nech už to znie akokoľvek (ne)zaujímavo, musím povedať, že z prevažnej väčšiny bol tento horor slabý, nevýrazný a zbytočne ubitý aj chabou, miestami až amatérskou audiovizuálnou stránkou. Ani postavy sa nedali zahanbiť a naozaj som už dlhšie v horore nenarazil na tak neskutočne otravných, iritujúcich a dementne sa správajúcich ľudí. Hlavnú hrdinku si zahrala Christine Lakin (pamätáte si ešte Frankovu dcéru Al z "Krok za krokom"?:) a jej brata hrá chlapík, ktorý vyzerá ako Štefan Hríb (kto niekedy videl TV reláciu "Lampa", tak vie čo myslím). V záverečnej tretine sa ale film trochu zlepší, dostaví sa aj pár napínavých scén a viacero slušných nápadov, ktoré sa však iba nevyužite zaseknú v otrepanom hororovom klišé a tak väčšina z nich vyznie do prázdna, rovnako ako nevýrazný koniec, hoci pointa zlá nebola. ()

Shanen29

Nevýrazná a špatně odvedená práce jak na castingu,kameře,tak režisérsky.Tikal jsem očima a jezdil po stropě a čekal na něco,co by mě alespon trochu zaujalo.NIC.Přitom název filmu chtěl hodně krve. ()

ricci.s

Názov filmu predurčuje, že by sa mohol odohrávať v peknom prostredí, ale nedajte sa zviesť, žiadne som tam nevidel. Je to dlhé, rozťahané, nezáživné a nudné. Možno by sa tam našlo nejaké to minimum scén, ktoré by za niečo stáli, ale aj tie pochovala nevhodná kamera. Jedná sa len o tuctový brakový horor, ktorý môžete pozerať len na vlastné riziko, ale pochybujem, že si niekto bude na ďalší deň ešte pamätať, o čom to vlastne bolo. ()