poster

Na hraně temnoty

 • USA

  Edge of Darkness

 • Slovensko

  Na hrane temnoty

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA / Velká Británie, 2010, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  ***

  U posledního záběru jsem měl slzy v očích. Což znamená, že už mě dojme každá kravina a měl bych zvážit návštěvu odborníka.(9.3.2010)

 • Davies182
  ****

  Ani na minutu jsem se nenudil, a díky tomu přičítám Gibsonovu filmovému návratu velké plus. Podobné snímky si totiž přímo koledují o několik scén, které se divákovi nemusí zajídat a může mít při sledování pocit, že by to nejraději zalomil v posteli s nadýchaným polštářem... a pak se probudil s bouchačkou tlačící na vlastní spánek a Melovým rozzuřeným pohledem vedle sebe!!! Co mě překvapilo, že jsem dle trailerů čekal naprosto odlišný příběh. Místo krvelačné revengy je totiž Na hraně temnoty velmi podobný jednomu specifickému konspiračnímu filmu s Georgem Clooneym z poslední doby... A i když to není tak dobré a na konci tak úderné, stejně se na "návrat" jedné z největších hereckých hollywoodských hvězd dívá bezvadně. Rejžovi doporučím přidat jednu přestřelku a ubrat Cravenovy halušky s dcerou - just for the next time, you know.(20.2.2010)

 • ORIN
  ***

  dead = dad(18.2.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako člověk mající dceru, o kterou by teoreticky mohl přijít, a pistoli, kterou by teoreticky mohl použít, jsem si tento instruktážní snímek vyloženě vychutnal. Mel si totiž krásně užíval svého taťku, který zapomíná na ctihodnost své profese i případné dobré vychování a jde si za svým bez ohledu na následky. Mám zkrátka rád, když se nehledí na počet nepřátel, jejich finanční zázemí a politické krytí. A tady jde do hry mrtvý chlápek, který nemá co ztratit a pro mne byl velkou inspirací.(14.11.2013)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,066 // Otvárací Víkend USA: $17,214,384 //(29.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace