Nejlepší z Brooklynu

Brooklyn's Finest

Najlepší z Brooklynu

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 132 min

Prepracovaná stavba príbehu, herecké výkony hlavne Ethana Hawkeho a temná hudba Marcela Zarvosa sú ozdobou tohto policajného príbehu ušitého v treťom tisícročí.(13.8.2010)

Brooklynská mozaika plná skvělých herců. Hawk znovu nezklamal, stejně tak Don Cheandle, Snipes svým výkonem překvapil - dejte mu někdo pořádnou šanci pořád na to má - no a Richard Gere? Nevím co ho vedlo k tomu, aby vzal takovouhle roli, ale byl vážně vynikající. Příběhově se jedná více méně o standart (jako by vypadl ze světa GTA IV), který se snaží místy působit zbytečně moc drsně. Zoufalství a beznaděj se mu však daří zachytit dokonale.(11.7.2010)

• iamek

Celý film jen banda drsných černochů nadává a nadává a pořád dokola opakují jen slovo fuck. Od Fuqua a hlavně hereckého obsazení jsem čekal drsnou kriminálku z prosředí drog. Obrovské zklamání.(15.8.2010)

Prvních deset minut jsem viděl čtyřikrát, protože jsme vzdycky usnul. A prvních deset minut stojí naprosto za hovno a já faaakt nevěděl, co vo gou. Nic není nastíněno, jen spousta šaškujících postav. Ale potom se to solidně rozjede a není z toho druhej Training Day, ale přesto je to dobrej film!(10.7.2010)

Pamatujte, že v Brooklynu, tam se vás na nic neptaj. Na poučky ze školy a teorii zapomeňte, tohle je svět s vlastní morálkou a hodnotama. Můžete to ignorovat a doklepat to nějak do penze, nebo se snažit a skončit s koulí v hlavě. A nebo toho možná zkusíte využít pro sebe. Pro mě lepší než přeceněnej Training Day, z prostředí světa plnýho gangsta niggů s bouchačkama, vytahanejma trikama a zlatejma řetězama jak kmenový náčelníci jde husí kůže, násilí se ve filmu nekoncentruje do pár akčních scén, ale je v podstatě všudypřítomný a herci jsou perfektní (snad poprvý mi byl sympatickej Richard Gere). škoda konce, kterej byl trochu moc překombinovanej, ale jinak hodně nepřikrášlená sonda do světa, ve kterym nikdy nechci žít.(29.5.2010)