poster

Nejlepší z Brooklynu

 • USA

  Brooklyn's Finest

 • Slovensko

  Najlepší z Brooklynu

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ****

  Prepracovaná stavba príbehu, herecké výkony hlavne Ethana Hawkeho a temná hudba Marcela Zarvosa sú ozdobou tohto policajného príbehu ušitého v treťom tisícročí.(13.8.2010)

 • 3DD!3
  ****

  Brooklynská mozaika plná skvělých herců. Hawk znovu nezklamal, stejně tak Don Cheandle, Snipes svým výkonem překvapil - dejte mu někdo pořádnou šanci pořád na to má - no a Richard Gere? Nevím co ho vedlo k tomu, aby vzal takovouhle roli, ale byl vážně vynikající. Příběhově se jedná více méně o standart (jako by vypadl ze světa GTA IV), který se snaží místy působit zbytečně moc drsně. Zoufalství a beznaděj se mu však daří zachytit dokonale.(11.7.2010)

 • iamek
  **

  Celý film jen banda drsných černochů nadává a nadává a pořád dokola opakují jen slovo fuck. Od Fuqua a hlavně hereckého obsazení jsem čekal drsnou kriminálku z prosředí drog. Obrovské zklamání.(15.8.2010)

 • lesumir
  ****

  Prvních deset minut jsem viděl čtyřikrát, protože jsme vzdycky usnul. A prvních deset minut stojí naprosto za hovno a já faaakt nevěděl, co vo gou. Nic není nastíněno, jen spousta šaškujících postav. Ale potom se to solidně rozjede a není z toho druhej Training Day, ale přesto je to dobrej film!(10.7.2010)

 • flanker.27
  ****

  Pamatujte, že v Brooklynu, tam se vás na nic neptaj. Na poučky ze školy a teorii zapomeňte, tohle je svět s vlastní morálkou a hodnotama. Můžete to ignorovat a doklepat to nějak do penze, nebo se snažit a skončit s koulí v hlavě. A nebo toho možná zkusíte využít pro sebe. Pro mě lepší než přeceněnej Training Day, z prostředí světa plnýho gangsta niggů s bouchačkama, vytahanejma trikama a zlatejma řetězama jak kmenový náčelníci jde husí kůže, násilí se ve filmu nekoncentruje do pár akčních scén, ale je v podstatě všudypřítomný a herci jsou perfektní (snad poprvý mi byl sympatickej Richard Gere). škoda konce, kterej byl trochu moc překombinovanej, ale jinak hodně nepřikrášlená sonda do světa, ve kterym nikdy nechci žít.(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace