Zvláštní agent David Hasselhoff je povolán do služby, aby zlikvidoval teroristickou skupinu Hydra, která má v plánu zničit Manhattan nebezpečným virem... (oficiální text distributora)

Cival odpad!

Děs, běs. Všechno špatně. David Hajzlhof měl být se svými hereckými schopnostmi už tak před deseti lety terminován:-) ()

Lima odpad!

Hasselhoff jako jednooký drsný agent chce zachránit svět.... Mám vůbec pokračovat? Odpad všech odpadů. Humus všech humusů. Prostě Hasselhoff, tak jak ho známe a (ne)máme rádi. ()

xxmartinxx odpad!

Tohle chtělo sakra hodně odvahy. Nebo se někdo zbláznil? Plavčík s páskou pes oko zachraňuje svět. Mě by ale spíš zajímalo, kdo svět zachrání před ním? ()

choze odpad!

Ubohý televizák z pro marvelovské filmové adaptace temných předspider-manovských časů (televizní Hulk, Spidey a F4, Pyunův KAPITÁN AMERIKA). Hasselhoff neúspěšně se pokoušející hrát titulního drsňáka a jeho sexy parťačka představují jedinou zábavu, kterou vám tahle slaboduše napsaná, odehraná a zrežírovaná slátanina poskytne. A to má scénář na svědomí David S. Goyer, který ve stejném roce napsal i prvního BLADEA a později makal s Nolanem na Batmanovi. ()

D.Moore

Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze. ()

Wacoslav1

Neviděl jsem to v mládí. Dostal jsem se k tomuhle filmu až nedávno náhodou. Šílená srajda, ale zároveň nehorázný guilty pleasure. Co naplat můj zvrácený vkus byl potěšen...75% ()

Phobia

Hvězdičku, bo jsem se nasmála, div jsem si nenacvrnkala do textilu. David Hajzlhofno ve své nejlepší roli, k tomu spousta černé kůže a bujně obdařených žen! Skoro i lituju, že jsem viděla akorát nesouvislé kousky - jako parodie to je fakt kvalitní kousek, u kterého zamáčknete nejednu slzu a notně posílíte abdomen! 25% ()

Nin

Poměrně pohodová kravinka, která svojí hloupostí a jednoduchostí dokáže pobavit. David Hasselhoff se snaží být drsný, ale je celkově jen tak nějak zajímavě vtipnej. Na Nicka Furyho si spíš hraje, než že by ho opravdu hrál; tu komiksovou postavu nepřipomíná vůbec. Připomíná to spíš takový Davidův cosplay :) A jinak všechno, co byste tak čekali - Stupidní příběh, klišoidní charaktery, stokrát omletý dialogy, pár logických nesmyslů a sem tam hrozní herci. V tomhle nehraje prim David, ale ta naprosto strašná blonďatá kozatá záporačka, která neuvěřitelně přehrává a celkově svými kostýmky a talentem připomíná herečku z pornofilmu. Všechno špatně a přesto to pobaví. Já se bavil a smál :) (3/10) ()

dr.horrible

Rozkošný hasselhoffovský odpádek. Tv komiksovka zo starej školy, kde sa záporáci smejú hrozivým smiechom a na konci utečú do stredu zeme. Fakt som si to užil. Tak suché (a nevtipné) hlášky nedáva ani Texas Walker Ranger. By the way keď by sme sa tento výtvor mali brať vážne, aspoň by sa ukázalo, čo je David S. Goyer zač. A kam presne patrí. ()

SeBig

Když jsem to viděl dřív v TV, viděl jsem tedy jen kousky, byl jsem z toho odvařenej, teď po opětovném shlédnutí, vím, je to totálni sračka, ale aspoň zábavná. Navíc filmum kde hraje Hasselhoff nekompromisní drsnáky, dávám vždy jednu a víc. ()

M.Macho

Musím přiznat, že tam bylo pár okamžiků, kdy jsem se od srdce zasmál,protože celé to připomínalo nějakou počítačovou hru s vypůjčenými, veselými kostýmy, které míchaly extatické sadomaso s hydrocistickým neoklasicismem a v té době zřejmě velmi hightech architekturou velkých strojů a asi dalších záhadných - dost nelogických hádanek. Nejde ani tak o výrazy hrdinského šklebu a patosu natolik prkenného Hasselhofa - jako skupinu, kterou mám zafixovanou jako sice vedlejší, ale dost důležité postavy z Hvězdné brány. Na ně se dalo koukat. PS: Kdo by tušil, že Hydra - ta uštěpačná organizace má svého šéfa v Praze. ()

liquido26

Sledovat dobré filmy je snadné. ... Jednu hvězdu dávám za kožené kalhoty Furyho parťačky Val ... Představitelka Viper vypadá a hlavně hraje jako kdyby utekla z porno filmu. ... Našlo se tu hodně nechtěně vtipných momentů, ale na to, aby se z toho stalo moje guilty pleasure je to zatraceně málo ... Docela jsem byl překvapanej, že je to z roku 1998. Vypadá to, jako kdyby to vzniklo o deset let dřív. ()

corpsy

Hasselhoffov Nick Fury síce nieje tak cool, ako ten od L. Jacksona, ale je to väčší bad ass, s veľakrát lepšími hláškami. A to sú hlavné plusy. Keďže ide o TV zábavu, rozpočet nečakajte a ani nejakú invenčnú réžiu. Scenár sa ale komiksovosti dotýka. ()

Dzin01

V životě jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale výkon Davida Hasselhoffa bylo to nejlepší ve filmu. Kvůli tomu dostal 2*, protože něco takového si zaslouží ocenit. ()

-Bomba-

Neberu to jako vážně míněnou adaptaci Marvelovského comicsu, beru to jako recesi. Všechno je úmělé a levné ale to mi nezabrání si aspoň trochu vychutnat tu super akční béčkovou atmošku. Na film jsem se těšil a vlastně jsem dostal to, co jsem čekal - béčko, comicsové motivy, trapné počítačové efekty a Davida v hlavní roli :) ()

c.tucker odpad!

Tohle je největší zlo, co to udělali s Nickem Furym. Dobrá komiksová postava od Marvelu a oni s ní udělali něco nepředstavitelného. Sice to jsou 90. léta, ale Bože, až toto. David Hasselhoff na tohle nemá, sice sype hlášky, většinou stupidní, jako většina dialogů, proto mu to krk nezachrání. ()

Motinski odpad!

Viem že ide len o TV film, ale tak tu nefungovalo fakt že nič. Od hercov/nehercov cez škaredý vizuál až k zápletke ktorá je tak hlúpa že máte problém to nevypnúť pár minút po zoznámení s Nickom Furym. Nedá sa na tom dokonca ani baviť ako na niektorých céčkovych hovadinach pri večernom posedení s pivom v ruke. Záporné postavy mi pripomenuli najhoršie časti Strážcov vesmíru a Hasselhoff nevedel byť ani drsný ani vtipný (ajkeď to po ňom očividne strašne chceli) a vlastne ani neviem prečo o filme píšem tak veľa. To už si radšej pustite Sharknado keď sa chcete zabávať na zlých filmoch. ()

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka