poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Střih:

Drake Silliman

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • D.Moore
  *

  Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze.(6.3.2016)

 • choze
  odpad!

  Ubohý televizák podle stejnojmenného marveláckého comicsu z pro marvelovské filmové adaptace temných předspider-manovských časů (televizní Hulk, Spidey a F4, Pyunův KAPITÁN AMERIKA). Hasselhoff neúspěšně se pokoušející hrát titulního drsňáka a jeho sexy parťačka představují jedinou zábavu, kterou vám tahle slaboduše napsaná, odehraná a zrežírovaná slátanina poskytne. A to má scénář na svědomí David S. Goyer, který ve stejném roce napsal i prvního BLADEA a později znovuoživil Batmana.(25.2.2008)

 • Cival
  odpad!

  Děs, běs. Všechno špatně. David Hajzlhof měl být se svými hereckými schopnostmi už tak před deseti lety terminován:-)(14.11.2003)

 • M.Macho
  *

  Musím přiznat, že tam bylo pár okamžiků, kdy jsem se od srdce zasmál,protože celé to připomínalo nějakou počítačovou hru s vypůjčenými, veselými kostýmy, které míchaly extatické sadomaso s hydrocistickým neoklasicismem a v té době zřejmě velmi hightech architekturou velkých strojů a asi dalších záhadných - dost nelogických hádanek. Nejde ani tak o výrazy hrdinského šklebu a patosu natolik prkenného Hasselhofa - jako skupinu, kterou mám zafixovanou jako sice vedlejší, ale dost důležité postavy z Hvězdné brány. Na ně se dalo koukat. PS: Kdo by tušil, že Hydra - ta uštěpačná organizace má svého šéfa v Praze.(6.7.2013)

 • hippyman
  *

  no, když hodně přimhouřím oko... 20% [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace