poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • Lima
  odpad!

  Hasselhoff jako jednooký drsný agent chce zachránit svět.... Mám vůbec pokračovat? Odpad všech odpadů. Humus všech humusů. Prostě Hasselhoff, tak jak ho známe a (ne)máme rádi.(13.1.2003)

 • D.Moore
  *

  Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze.(6.3.2016)

 • Dzin01
  **

  V životě jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale výkon Davida Hasselhoffa bylo to nejlepší ve filmu. Kvůli tomu dostal 2*, protože něco takového si zaslouží ocenit.(16.10.2011)

 • Wacoslav1
  ****

  Neviděl jsem to v mládí. Dostal jsem se k tomuhle filmu až nedávno náhodou. Šílená srajda, ale zároveň nehorázný guilty pleasure. Co naplat můj zvrácený vkus byl potěšen...75%(18.3.2014)

 • demented
  odpad!

  Komixoví fanúšikovia Nicka Furyho sa musia chytať za hlavu ... a vlastne všetci ostatní tiež.(19.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace