Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

Nick Fury: Agent of Shield

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
  • Lima

Hasselhoff jako jednooký drsný agent chce zachránit svět.... Mám vůbec pokračovat? Odpad všech odpadů. Humus všech humusů. Prostě Hasselhoff, tak jak ho známe a (ne)máme rádi.(13.1.2003)

• Nin

Poměrně pohodová kravinka, která svojí hloupostí a jednoduchostí dokáže pobavit. David Hasselhoff se snaží být drsný, ale je celkově jen tak nějak zajímavě vtipnej. Na Nicka Furyho si spíš hraje, než že by ho opravdu hrál; tu komiksovou postavu nepřipomíná vůbec. Připomíná to spíš takový Davidův cosplay :) A jinak všechno, co byste tak čekali - Stupidní příběh, klišoidní charaktery, stokrát omletý dialogy, pár logických nesmyslů a sem tam hrozní herci. V tomhle nehraje prim David, ale ta naprosto strašná blonďatá kozatá záporačka, která neuvěřitelně přehrává a celkově svými kostýmky a talentem připomíná herečku z pornofilmu. Všechno špatně a přesto to pobaví. Já se bavil a smál :) (3/10)(25.7.2008)

twl co proti tomu všichni máte? :D já jsem se nehorázně smál Hasselhofovi kterej v jedný minutě řekl víc jak 10 hlášek a vyhulil milion doutníku :D Ja béčka miluju a tohle se fakt povedlo! Mám rád takovej ten drž, kup drsnák styl! :D(12.8.2010)

• M.Macho

Musím přiznat, že tam bylo pár okamžiků, kdy jsem se od srdce zasmál,protože celé to připomínalo nějakou počítačovou hru s vypůjčenými, veselými kostýmy, které míchaly extatické sadomaso s hydrocistickým neoklasicismem a v té době zřejmě velmi hightech architekturou velkých strojů a asi dalších záhadných - dost nelogických hádanek. Nejde ani tak o výrazy hrdinského šklebu a patosu natolik prkenného Hasselhofa - jako skupinu, kterou mám zafixovanou jako sice vedlejší, ale dost důležité postavy z Hvězdné brány. Na ně se dalo koukat. PS: Kdo by tušil, že Hydra - ta uštěpačná organizace má svého šéfa v Praze.(6.7.2013)

• Dzin01

V životě jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale výkon Davida Hasselhoffa bylo to nejlepší ve filmu. Kvůli tomu dostal 2*, protože něco takového si zaslouží ocenit.(16.10.2011)