Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

Nick Fury: Agent of Shield

Drake Silliman

Kostýmy:

Monique Prudhomme
  • Dzin01

V životě jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale výkon Davida Hasselhoffa bylo to nejlepší ve filmu. Kvůli tomu dostal 2*, protože něco takového si zaslouží ocenit.(16.10.2011)

• xxmartinxx

Tohle chtělo sakra hodně odvahy. Nebo se někdo zbláznil? Plavčík s páskou pes oko zachraňuje svět. Mě by ale spíš zajímalo, kdo svět zachrání před ním?(16.5.2010)

• D.Moore

Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze.(6.3.2016)

Neviděl jsem to v mládí. Dostal jsem se k tomuhle filmu až nedávno náhodou. Šílená srajda, ale zároveň nehorázný guilty pleasure. Co naplat můj zvrácený vkus byl potěšen...75%(18.3.2014)

• Kryton

Bez auta,bez koz, bez oka a hlavně bez zájmu.(7.5.2009)