poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • Nin
  **

  Poměrně pohodová kravinka, která svojí hloupostí a jednoduchostí dokáže pobavit. David Hasselhoff se snaží být drsný, ale je celkově jen tak nějak zajímavě vtipnej. Na Nicka Furyho si spíš hraje, než že by ho opravdu hrál; tu komiksovou postavu nepřipomíná vůbec. Připomíná to spíš takový Davidův cosplay :) A jinak všechno, co byste tak čekali - Stupidní příběh, klišoidní charaktery, stokrát omletý dialogy, pár logických nesmyslů a sem tam hrozní herci. V tomhle nehraje prim David, ale ta naprosto strašná blonďatá kozatá záporačka, která neuvěřitelně přehrává a celkově svými kostýmky a talentem připomíná herečku z pornofilmu. Všechno špatně a přesto to pobaví. Já se bavil a smál :) (3/10)(25.7.2008)

 • D.Moore
  *

  Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze.(6.3.2016)

 • StevenW.
  *

  Hodně levná a jednoduchá adaptace-imitace komixu z nakladatelství MARVEL.(21.4.2014)

 • Wacoslav1
  ****

  Neviděl jsem to v mládí. Dostal jsem se k tomuhle filmu až nedávno náhodou. Šílená srajda, ale zároveň nehorázný guilty pleasure. Co naplat můj zvrácený vkus byl potěšen...75%(18.3.2014)

 • choze
  odpad!

  Ubohý televizák podle stejnojmenného marveláckého comicsu z pro marvelovské filmové adaptace temných předspider-manovských časů (televizní Hulk, Spidey a F4, Pyunův KAPITÁN AMERIKA). Hasselhoff neúspěšně se pokoušející hrát titulního drsňáka a jeho sexy parťačka představují jedinou zábavu, kterou vám tahle slaboduše napsaná, odehraná a zrežírovaná slátanina poskytne. A to má scénář na svědomí David S. Goyer, který ve stejném roce napsal i prvního BLADEA a později znovuoživil Batmana.(25.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace