Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

Nick Fury: Agent of Shield

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
  • Dzin01

V životě jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale výkon Davida Hasselhoffa bylo to nejlepší ve filmu. Kvůli tomu dostal 2*, protože něco takového si zaslouží ocenit.(16.10.2011)

• demented

Komixoví fanúšikovia Nicka Furyho sa musia chytať za hlavu ... a vlastne všetci ostatní tiež.(19.1.2007)

• hippyman

no, když hodně přimhouřím oko... 20% [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

• M.Macho

Musím přiznat, že tam bylo pár okamžiků, kdy jsem se od srdce zasmál,protože celé to připomínalo nějakou počítačovou hru s vypůjčenými, veselými kostýmy, které míchaly extatické sadomaso s hydrocistickým neoklasicismem a v té době zřejmě velmi hightech architekturou velkých strojů a asi dalších záhadných - dost nelogických hádanek. Nejde ani tak o výrazy hrdinského šklebu a patosu natolik prkenného Hasselhofa - jako skupinu, kterou mám zafixovanou jako sice vedlejší, ale dost důležité postavy z Hvězdné brány. Na ně se dalo koukat. PS: Kdo by tušil, že Hydra - ta uštěpačná organizace má svého šéfa v Praze.(6.7.2013)

• Kryton

Bez auta,bez koz, bez oka a hlavně bez zájmu.(7.5.2009)