poster

Liga spravedlivých: Nová hranice

 • USA

  Justice League: The New Frontier

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 71 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbst
  *****

  WOOOOW! Tak tohle byl nečekanej nařez. Skvělá atmosféra a perfektní hudba s pár známými jmény. A celý to frčelo od začátku do konce. Rozhodně lepší než Marvelovští Avengers! Dokonce se párkát dostavila i husí kůže... Víc takovýchto animáků. Další Justlice League of America! 90%(11.8.2009)

 • NinadeL
  ****

  Ok, díky TBBT člověk pomalu ztrácí tu neexistující kontinuitu vnímání superhrdinského comicsu v českém prostředí. Ale pořád to není ono, pokud se sám aktivně nezačne o Ligu spravedlivých zajímat hlouběji. Do té doby jsou povědomí jen Superman s Batmanem, všichni ostatní, včetně Wonder Woman jsou poměrně neznámí. Naštěstí návrat této party do filmu podpořila celá řádka populárních herců povětšinou z televizních seriálů, takže i díky nim se bylo možné těšit skutečně na hodně. Po fantastické rovnici Lucy Lawless = Wonder Woman mé nadšení s každým dalším filmem roste a jsem neuvěřitelně spokojená.(15.4.2012)

 • Davies182
  ***

  Skvělá retro atmosféra, odsejpá to, dobře se na to dívá. Na novější DC počiny ale docela slabota... Silné tři.(11.3.2012)

 • Ded@M@tes
  ****

  Takové zrození ligy spravedlivých. Pěkný animák plný hrdinů. Grafický vzhled není tak propracovaný jak u dalšího pokračování, ale i tak stojí k vidění. ( Hodnocení: 7/10 )(17.5.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $3,5miliónaTržby za predaj DVD v USA $5,205,723 //počet predaných kusov 298,784║ /70%/(6.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace