poster

Láska a jiné kratochvíle

 • USA

  Love and Other Impossible Pursuits

 • USA

  Other Woman, The

 • Slovensko

  Láska a iné kratochvíle

Drama

USA, 2009, 119 min (Director's cut: 98 min)

Režie:

Don Roos

Předloha:

Ayelet Waldman (kniha)

Scénář:

Don Roos

Kamera:

Steve Yedlin

Hudba:

John Swihart

Producenti:

Marc Platt, Carol Cuddy

Kostýmy:

Peggy A. Schnitzer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ****

  Velice citlivé drama o vyrovnávání se matky se ztrátou dítěte. Natalie Portman se této role zhostila velice citlivě a nechává sebou proudit pochopitelné emoce - zlost, vztek, pocit, že jsou všichni proti ní (a podle toho se k nim i chová). Díky tomu všemu také velmi těžko nachází cestu k nevlastnímu synovi, tedy dítěti z manželství, které sama rozvrátila. Trápí ji však jediná myšlenka a s tou se musí vyrovnat..(9.7.2011)

 • liskam
  ****

  Slušná náložka na mojí palici. Kór, když mám sám, v tuhle chvíli dvouměsíční dceru. Skvěle zahrané a zrežírované drama, podpořené dobře vybranou hudbou. Za mě 84%(23.9.2013)

 • Roman.Ticka
  **

  Příběh od počátku založený na smrti blízkého s úmyslem citově vydírat diváka na mě působí jako by chtěl chytit dech. K tomu přičtu neustálý nátlak ze strany frackovitého spratka (potřeboval vyfuckovat jak sůl), pofiderné herectví všech zúčastněných, komplikovaná komunikace v rukavičkách asi aby byla splněna časová limitní kvóta, což jsou důvody proč tak nízké hodnocení. Ovšem fanoušci Natálie si jistě přijdou na své v podobě nekonečna detailních záběrů na její vnady zepředu, zezadu, zboku, shora atd. atd., což poněkud zavání balastem a blamáží.(31.10.2012)

 • sulimo
  *****

  Nemůžu si pomoct, tohle je prostě za pět. Skvělé drama, které je ze života na všech frontách. Věci se prostě dějí a jediné, co s tím můžeme dělat je to, že se s tim vyrovnáme a budem žít, nebo nevyrovnáme a budem existovat. Vyrovnáváme/nevyrovnáváme se s tím obvykle bez kýče, patosu, protože prostě nehrajeme, že se to stalo, protože tím prostě žijeme/existujeme, tak přesně takový je tenhle film. Na nic si nehraje, citů má na rozdávání, ale kýče se nedotkne ani náhodou. Nejsem si jistá, jestli si to těch pět hvězd zaslouží, ale za sebe můžu říct, že mě to svou přirozeností zkrátka zbořilo a chvíli mi bude trvat, než se zase poskládám zpátky. 90%(20.4.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Můžu se vyčůrat u stromu.. Mám totiž penis !! To ty by ses měla bát, protože ho nemáš.." - "Díky, Wille !! Přestanu ho hledat.." ;)(26.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace