Sammyho dobrodružství 3D

Sammyho dobrodružstvá

Sammy's Adventures: The Secret Passage

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / USA, 2010, 88 min

Nijak objevný příběh, ale želví hrdina je něco, co se běžně nevídá a tak díky němu, je to prima podívaná. Není tak nabušená a intenzivní jako Hledá se Nemo, ale mají leccos společného. Největší brzdu v příběhu vytváří skoky v čase a růstu želvího hrdiny, působí to křečovitě navíc ony obrázky jako mapek znázorňující plavby kolem kontinentů nejsou vůbec dobré. Kdyby se více rozvinul příběh želvích kamarádů, želvího zamilovaného páru a želvího dobrodružství a nebo konfrontace želv s lidmi, bylo by to mnohem lepší, takhle je slátanina jakoby ochutnávka od všeho něco, ale docela příjemná a koukatelná.(11.5.2011)

Videl doma v 3D na FullHD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. 3D prvky sú na vysokej úrovni, no niesu jediné. Pekný animovaný film z rýchlim tempom deja,príjemnou atmosférou a peknou hudbou. Film ako pre veľkých tak aj pre malých...........Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Free - Donovan Frankenreiter ,2. Happy People - Dry Spells ,3.Love Today - Mika ,4. California Dreamin' - The Mamas and The Papas ,5. Love Will Find a Way - Mishon ,6. Ain't No Sunshine - Michael Jackson ,7. You're Not Alone - Matt Mahaffey ,8. Love Child - Fibes, Oh Fibes! ,9. Shark in the Water - VV Brown ,10. Remix Elle Panique - Olivia Ruiz ,11. Welcome to the World - Ramin Djawadi ,12. Exploring the Sea - Ramin Djawadi ,13. Here Comes Samy - Ramin Djawadi ,14. Shelly's Lost - Ramin Djawadi ,15. The Coral Reef - Ramin Djawadi ,16. Where Is My Girl - Ramin Djawadi ,17. Around the World - Ramin Djawadi ,18. Wedding Ballet [bonus] - Ramin Djawadi ,19. Talking to the Moon [bonus] - Bruno Mars(18.6.2011)

• MMR

Jeden z nejslabších animáků, co jsem viděl. Opravdu slabý příběh, a jelikož jsem to neviděl ve 3D, tak efekty do hodnocení nemohu zařadit...(9.8.2011)

Nuž, je to teda dobrodružná cesta, ale zdalo sa mi to málo vtipné, málo romantické, málo dobrodružné a veľmi dlhé. Moja malá sestrička to nevydržala pozerať do konca. Zdalo sa mi to až miestami veľmi vážne, témy ropovodov a vyhadzovania odpadkov. Zdalo sa mi, akoby sa tvorcovia nevedeli rozhodnúť o akú problematiku pôjde: putovanie dvoch kamarátov, korytnačky a ľudia, ľudia a znečisťovanie prírody alebo cesta za láskou. Čo mi asi najviac vadilo, je že naša malá korytnačka nemala stáleho priateľa pri cestovaní, tí sa menili príliš často a ja som nemala čas si obľúbiť poriadne ani jedného z nich. Ale hudba bola tak akurát. Je to priemerná detská rozprávočka.55%(26.7.2011)

Slabší příběh, ale jinak po všech stránkách krásný animovaný film, u kterého jsem se po celou dobu rozplývala jako malé dítě :) 3D tady bylo jedno z nejlepších, co jsem viděla..(6.11.2010)

• - Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy A Turtle's Tale: Sammy's Adventures či Around the World in 50 Years 3D. (MikaelSVK)