poster

Sammyho dobrodružství 3D

 • český

  Sammyho dobrodružství

 • německý

  Sammy's avonturen: De geheime doorgang

 • francouzský

  Le Voyage extraordinaire de Samy

 • slovenský

  Sammyho dobrodružstvá

 • anglický

  Sammy's Adventures: The Secret Passage

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / USA, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  ***

  Nijak objevný příběh, ale želví hrdina je něco, co se běžně nevídá a tak díky němu, je to prima podívaná. Není tak nabušená a intenzivní jako Hledá se Nemo, ale mají leccos společného. Největší brzdu v příběhu vytváří skoky v čase a růstu želvího hrdiny, působí to křečovitě navíc ony obrázky jako mapek znázorňující plavby kolem kontinentů nejsou vůbec dobré. Kdyby se více rozvinul příběh želvích kamarádů, želvího zamilovaného páru a želvího dobrodružství a nebo konfrontace želv s lidmi, bylo by to mnohem lepší, takhle je slátanina jakoby ochutnávka od všeho něco, ale docela příjemná a koukatelná.(11.5.2011)

 • MikeCool
  ***

  Příjemný animák, který se mi jevil jako skoro srovnatelné nebo spíše obdobné s úspěšným animovaným filmem Hledá se Nemo. Bylo to na oko příjemné. Příběh měl též takové zajímavě působivé aroma. Humor a vtip zde trošku najel na ohraný břeh, ale jako celek to působilo jako příjemná oddechovka na večer.(27.12.2013)

 • MoiJe
  ***

  Roztomilé, pekné a chvíľami vtipné, i keď príbeh skôr pre najmenších, ktorí ho nemajú opozeraný. Fajn 3D.(15.2.2011)

 • ABLABLABLA
  ***

  Těžko se rozhodnout, jak film ohodnotit, respektive tápu mezi 3-4*. Animace nádherná, postavičky roztomilé a zábavné, ovšem příběh trochu slabší, ale tak je to pohádka, tam to prostě musí končit přes různé nepříjemnosti šťastně. Podle mě ale ukazoval lidi až v moc dobrém světě. Nejlepší postava? Jednoznačně želva Věra a v závěsu za ní ten kocour :)(20.8.2011)

 • Dever
  ****

  Videl doma v 3D na FullHD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. 3D prvky sú na vysokej úrovni, no niesu jediné. Pekný animovaný film z rýchlim tempom deja,príjemnou atmosférou a peknou hudbou. Film ako pre veľkých tak aj pre malých...........Soundtrack Ramin Djawadi: 1. Free - Donovan Frankenreiter ,2. Happy People - Dry Spells ,3.Love Today - Mika ,4. California Dreamin' - The Mamas and The Papas ,5. Love Will Find a Way - Mishon ,6. Ain't No Sunshine - Michael Jackson ,7. You're Not Alone - Matt Mahaffey ,8. Love Child - Fibes, Oh Fibes! ,9. Shark in the Water - VV Brown ,10. Remix Elle Panique - Olivia Ruiz ,11. Welcome to the World - Ramin Djawadi ,12. Exploring the Sea - Ramin Djawadi ,13. Here Comes Samy - Ramin Djawadi ,14. Shelly's Lost - Ramin Djawadi ,15. The Coral Reef - Ramin Djawadi ,16. Where Is My Girl - Ramin Djawadi ,17. Around the World - Ramin Djawadi ,18. Wedding Ballet [bonus] - Ramin Djawadi ,19. Talking to the Moon [bonus] - Bruno Mars(18.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace