Sammyho dobrodružství 3D

Sammyho dobrodružstvá

Sammy's Adventures: The Secret Passage

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / Francie / USA, 2010, 88 min

Animácia je pekná, taktiež je dobrý výber pesničiek. Najväčšou slabinou je samotný príbeh, ktorý prakticky neexistuje. Slabý priemer.(2.5.2011)

Příběh je poněkud slabší, ale já ty animáky prostě miluju! 3D je u tohoto filmu opravdu zdařilé.(11.9.2010)

Animované filmy jsou prostě boží, leč už začínají ujíždět na stejném typu a tak přestávají být coll. Solidních 55%(23.4.2012)

Sice se tu během necelé hodinky a půl stihnou objevit (a jak jinak nežli pozitivně události ovlivnit) Hippies, Greenpeace a všemožný jiný vyblíz, ale navzdory tomu je tahle jasně přiznaná ekologická agitace bez problémů koukatelná. Příběh má hlavu a patu, celé to velmi - VELMI - pěkně vypadá, a především děti se tu mohou dovědět leccos zajímavého. Mně osobně to vyhovovalo mnohem víc než Pixarovic ztráta klauna očkatého. Je to sice v určitých momentech trochu laciná citová vydíračka, ale sledování tohoto životního příběhu několika želv od vylíhnutí až do stáří, generuje velmi příjemné pocity. Na osmdesátku to nebude, ale solidní červená na sedmdesátce je to zcela jistě.(7.6.2016)

• Pepinec

Tenhle film je hrubou urážkou krásného slova dobrodružství. A jestli ho nenatočila želva, tak snad i filmu…(5.8.2014)