Proud času

Timeline

Prúd času

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2003, 108 min

Fajnový film plný napětí, s dobrou myšlenkou a cestou do středověku plného nemilosrdných válečníků, kteří vám klidně prostřelí tělo šípy, nebo useknou hlavu.(20.5.2015)

• Nettrass

Hrozné zklamání - proti knížce. Ta je naopak skvělá.(1.10.2012)

Dosť príjemná vecička. Čaká vás v nej pár naozaj hviezdnych ksichtíkov, celkom príjemný sountrack, pekná Francúzština(ktorej som rozumela, teda tým dvom vetám, čo stále opakovali) . Inak nápad, cestovanie v čase je zaujímavý, romantická stránka naplnená. Celkom ma prekvapilo a zarazilo, že keď vo filme povedali, že im ostáva 27 min, a ja som sa pozrela na hodinky, aj do konca filmu bolo 27 min. Na tom som sa zasmiala. Inak, čo sa týka oblečenia atď, to bolo zvládnuté dobre. Taký priemerný popoludňajší film, ktorý neurazí ale ani neohromí(teda oči Paula Walkera, hej, ženy!). Takže asi 55%(22.2.2010)

Mám veľmi rád Crichtonove knihy, vrátane predlohy k tomuto filmu, ktorá vyšla pod názvom Hranice času. Uznávam však, že nepatrí k najvydarenejším. Pri sledovaní filmu som nevýskal od nadšenia, ale ani ma ničím neurážal. Za najlepšie na tomto filme preto považujem komentáre k nemu. Na sklamaných a naštvaných obdivovateľoch Supermana som sa dobre zabával.(14.11.2009)

• Hunt

HUDBA: Brian Tyler; Timeline vypada jak spatny televizni serial- ať už výpravou, tak scénářem. Jediné co nenasvědčuje ackovemu filmu je hudba a herecké obsazení. Od režiséra Donnerova formátu by člověk čekal víc.(19.2.2008)