poster

Proud času

 • USA

  Timeline

 • Slovensko

  Prúd času

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  **

  Dosť trápny film, hlavne vzhľadom na dobu vzniku a meno režiséra. Herci sú ešte znesiteľní, ale ten príbeh je totálny výkal (ako tento námet Michael Crichton vôbec dokázal predať?). Aj keby to bola len epizóda seriálu o cestovaní v čase, škrípal by som zubami, v celovečernej forme je to brutal ubíjajúce... Aspoňže Brian Tyler zložil celkom zaujímavú hudbu...(8.6.2011)

 • salahadin
  **

  Jako student archeologie jsem se skutečně královsky negativně bavil...za hudbu Briana Tylera a G. Butlera dávám 2*...jinak to je vcelku pitomý film.(2.1.2008)

 • mandes
  *

  rozpočet : $80 million tržby celosvetovo : $43,935,763(5.3.2007)

 • Slarque
  **

  Podle čtivých románů Michaela Crichtona z mně neznámých důvodů vznikají čím dál nezáživnější filmové adaptace. Škoda, že se k tomuto smutnému trendu připojil i Richard Donner. Pro fanoušky sci-fi časovek je to ztráta času a ti, co mají rádi historické filmy, by měli vědět, že přirovnání ke Statečnému srdci na obalu je něco mezi špatným vtipem a zoufalým pokusem producentů.(23.11.2004)

 • Boss321
  ***

  Tenhle film má v sobě obrovský potenciál, který zůstává z velké části nevyužit, což při rozpočtu 80 miliónů dolarů nechápu. Když jsem viděl film 16 bloků tak jsem si říkal, že by měl Donner pověsit řemeslo na hřebík, ale on už ho měl pověsit o tři roky dřív!! Přitom obsazení není vůbec špatné, plno mladých talentovaných herců. Bohužel film je hodně nevyvážený, má strašně moc hluchých míst i když zase má některá velmi dobrá. Dvě a půl hvězdičky, ale jelikož mě dvě přídou málo, tak zaokrouhluji směrem nahoru......(2.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace