poster

Proud času

 • USA

  Timeline

 • Slovensko

  Prúd času

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salahadin
  **

  Jako student archeologie jsem se skutečně královsky negativně bavil...za hudbu Briana Tylera a G. Butlera dávám 2*...jinak to je vcelku pitomý film.(2.1.2008)

 • Gimli
  *

  Jako slabší epizoda Krajních mezí, s pro Krajní meze netypickým koncem, by to snad obstálo.(20.5.2015)

 • Anthony
  *

  Knížka se mi opravdu hodně líbila. Byla strhující, přes svou rozsáhlost si udržovala vysoké tempo. A to dokázal zaplnit Crichton spoustu stránek popisováním historických reálií nebo teoriemi jak cestovat časem. Už při čtení jsem si myslel: "teda to by byl film", a už jsem se nemohl dočkat až to bude převedeno na plátno. No tak jsem se dočkal: Velký rozpočet, režisér skvělých filmů Richard Donner a výsledek? Nestrhující, nudné, se slabými hereckými výkony, s trapnými dialogy, v "hallmarkovském" zpracování. "Napínavost" filmu může dokumentovat skutečnost, že se na film teď zároveň dívám a čtu si v klidu recenze na něj a píšu tenhle komentář. A jinak souhlasím s mnoha dalšími v komentáři: hudba Briana Tylera je výborná (ale raději si ji propříště pustím samostatně na CD)(7.12.2004)

 • Eawy
  ***

  Dosť príjemná vecička. Čaká vás v nej pár naozaj hviezdnych ksichtíkov, celkom príjemný sountrack, pekná Francúzština(ktorej som rozumela, teda tým dvom vetám, čo stále opakovali) . Inak nápad, cestovanie v čase je zaujímavý, romantická stránka naplnená. Celkom ma prekvapilo a zarazilo, že keď vo filme povedali, že im ostáva 27 min, a ja som sa pozrela na hodinky, aj do konca filmu bolo 27 min. Na tom som sa zasmiala. Inak, čo sa týka oblečenia atď, to bolo zvládnuté dobre. Taký priemerný popoludňajší film, ktorý neurazí ale ani neohromí(teda oči Paula Walkera, hej, ženy!). Takže asi 55%(22.2.2010)

 • mandes
  *

  rozpočet : $80 million tržby celosvetovo : $43,935,763(5.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace