poster

O loupežníku Olbramovi (TV film)

Pohádka

Československo, 1985, 35 min

 • otík
  ***

  Vtipná a velmi příjemná pohádka, která na malém prostoru přináší pohodový příběh o loupežníku Olbramovi z pera Mileny Medové. Pohádka diváka určitě zaujme a taky kratší stopáž je zde velkým přínosem. Není to žádný pohádkový skvost, ale určitě je to lepší průměr, který potěší.(21.7.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Nemůžu říct ani půl slova proti Magdě Reifové, ale nějak mě povětšinou poněkud popuzuje, stejně tak mě ale popuzuje třeba Nicole Kidman a nezabránilo jí to získat Oscara, takže to je něco, co je pro herečku jistě nepříjemné, ale nebrání to v úspěšné kariéře. Vladimír Kratina se mi líbí bez výhrad, protože je to chlap jako hora, jak má být a tady navíc hraje správňáka, i když loupežníka. Pavel Rímský bez vousů je podivná opelichaná troska s příjemným hlasem.(29.6.2014)

 • lubospoti
  ***

  Jedna z těch povedenějších studiových pohádek osmdesátých let. Hlavní její devizou je obsazení rolí. To se povedlo opravdu náramně. Příběh samotný není sice nikterak strhující, ale jde o příjemnou a pohodovou pohádku.(29.6.2014)

 • OG_Swifty
  **

  Škoda, že Kratina s tim debilním umělým vousem neběhal celou dobu...(10.9.2016)

 • honzic
  **

  Spíše podprůměrná podhádka, podprůměrně zahraná. Hodnocení: 40 %(7.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace