Na stojáka: Best of Miloš Knor

Režie:

Zdeněk Tyc

Účinkují:

Miloš Knor

Stand up comedy - sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Kdo nedokáže, aby divák zvedl oči od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen. Sledujte Na stojáka z produkce HBO ČR. (oficiální text distributora)

honajz

Jak kdy a jak co. Z toho, co Na stojáka nabízí, patří Knorr jednoznačně ke špičce, ale nemůžu se ubránit dojmu, že někdy zadrhne a neví, jak dál, občas mu chybí vypointování nejen celého skeče, ale i mezivtipů. ()

SOLOM.

Společně s BORCEM Karlem patří Miloš Knor k tomu nejlepšímu, co nám pořad Na stojáka nabídl. Jeho „pět P“…je nesmrtelných dodnes. Dokáže pobavit i zcela debilním tématem a ty jeho historky „z reálného života“ nemají chybu. Postupem času mu to ale začalo lézt už lehce na palici a občas z toho byla cítit už i trapnost… ()

Tommassi3

Miloš knor patří k tomu nejinteligentnějšímu, co pořad Na Stojáka vůbec zplodil.. Pohádka o třinácti důchodech mě opravdu moc pobavila..;) ()

Paity

Miloš Knor nesnese srovnání. Tohle je guma na entou a ještě si myslí, že je vtipný. Hvězda jen za odvahu jít s tímhle před publikum. ()