Setkání s umělci, kteří na čas zmizeli z očí. (Česká televize)

kingik

Každý správný senior si koupí salám Junior a cítí se zase mlád. Však už o té věčné mladosti zpívali Alphaville, ale ti se tady neobjeví, a ani ten božský Kája sem kupodivu nebyl přizván, aby nám rovněž zazpíval něco k tématu když už má ve svém repertoáru dvojnásobnou předělávku nesmrtelné alphavillské klasiky "Forever Young". A tak na ten elán a radost ze stáří je tady Ondřej Suchý a spol. Děsně jim to šlape i když dechovka tady až tak nevyhrává, ale šlágrů je tu k tanci i poslechu bezpočet. A všichni ti umělci, co už jsou taky na penzi, se padesát minut skvěle baví, veselí a čekají na důchodovou valorizaci. A budou čekat dlouho, ještě moooooooooc dlouho jako já na to až se tady objeví setina něčeho, co by mohlo pro změnu oslovit moji generaci, která divadlo Semafor nezažili. A čekal jsem opravdu dlouho, mooooooooooc dlouho a nedočkal se. Kavárničku mezi tím zavřeli a já pořád čekal a čekal až zahrají třeba "Céčka sbírá céčka" anebo "Večírek" od Sagiho, víc jsem nechtěl, nejsem náročný, ale pořád nic. A tak čekám a čekám a jestli jsem nepřestal čekat, tak tam čekám pořád. Tahle kavárnička má zboží s prošlou záruční lhůtou. Pošlu tam "čojku". Skutečně jsem tak učinil a pořad následně zanikl. Vidíte, co jsem vám říkal. Všechno to přecenili a prodávali jako luxus tovar. Mé hodnocení: 20% ()

Paity

Spíše než vzpomínání jako takové šlo v prvním řadě o to, aby se všichni přítomní nakonec vešli do uvedené kavárničky. ()