Poslední noc v Římě

Julio Medem

Alex Catalán

Jocelyn Pook
  • LiVentura

Nenadchlo, snad ještě pohoršilo, nebýt krásných těl...(30.12.2013)

• predators

Ženy lžou a odkrývají svá tajemství i samy sobě. Tedy nejen nám, chlapům. No a taky se spolu dokáží vášnivě milovat. A to je asi tak všechno, co od jedné noci v hotelovém pokoji v Římě očekávat. 37%(2.3.2012)

Hodina a trištvrte intenzívnej artovej masturbácie. Ujeté nočné vymýšlanie príbehov a emócii, hravé až smiešne, vrcholiace najdoslovnejšou zo všetkých metafor. Len to nebrať vážne(25.6.2015)

Víte, kde můžete zažít jeden z nejhezčích východů slunce na světě? V nejkrásnějším městě na světě (na tom trvám) ,na jedné terae jednoho hotelového pokoje s krásnými obrazy, kam se uchýlily dvě ženy, které se předtím nikdy neviděly.Hmmm...a to bylo to zvláštní.Porozumění, fantazie, erotika, sex,nadšení,lži i zklamání.Skvělá hudba, ale víc jak tři hvězdy to nebude, nemůžu si pomoci:-)(3.2.2013)

Úchvatné hlavné hrdinky. Veľmi erotické, vzrušujúce, s dokonalými krivkami.. Casting naozaj na jednotku! Okrem neustáleho vzrušenia a krásnej ústrednej skladby som sa však až tak nebavil. Od Medema by som čakal aj viac. 60%(16.5.2011)

• - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)