Poslední noc v Římě

Alex Catalán

Jocelyn Pook

UF !?(20.11.2010)

• GodComplex

Jedna hvezda za hudbu Jocelyn Pook a druha za mysteriozni rusku. Naopak ta spanelka byla dost nesympaticka a celkovy obsah filmu pro me taky nedostacujici, zacina mi pripadat, ze Medem je jeden z tech chlapku, kteri mysli jen na to jedno :) 4/10(20.2.2012)

• kleopatra

Totální zklamání, které mě nutí podívat se jinak i na předešlé Medemovy filmy, z nichž jsem bývala tak nadšená. Tohle bylo narozdíl od nich zoufale prázdné, ze samoúčelné nahoty, opakovaných "nejlepších orgasmů v životě" a vyprávěnek "ze života" mi bylo natolik šoufl, že jsem se musela hodně přemlouvat, abych to nevypnula. Čekala jsem, že Medem nakonec všechno to moje utrpení něčím osvítí. Neosvítil.(9.7.2012)

Hodina a trištvrte intenzívnej artovej masturbácie. Ujeté nočné vymýšlanie príbehov a emócii, hravé až smiešne, vrcholiace najdoslovnejšou zo všetkých metafor. Len to nebrať vážne(25.6.2015)

• Chrustyn

Jeden večer, jeden pokoj, dvě lesbičky, spousta sexu a řada vyprávění o neradostné minulosti. Na více, jak hodinu a půl docela málo a herečky se také moc nepředvedou, což je ten hlavní problém, protože příběh stojí hlavně na nich.(26.1.2014)

• - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)