poster

Poslední noc v Římě

 • Španělsko

  Habitación en Roma

 • anglický

  Room in Rome

Drama / Romantický / Erotický

Španělsko, 2010, 107 min

Režie:

Julio Medem

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Jocelyn Pook
 • dex2man
  ****

  Může jedna žhavá noc plná lesbického sexu dvou neznámých žen vyústit v něco hlubšího? a je to snad láska? to si musíte odpovědět sami, ale já vám prozradím, že se na to kouká velmi příjemně. Jak na sexuální scény, tak na ty konverzační, kdy holky zlehounka a opatrně povolují uzdu své upřímnosti a odhalují před sebou nejen svá těla. Pokud je láska jen chemická reakce v našem mozku, zaslouží si Medem Nobelovku za chemii, protože vzorec jejího vzniku zapsal dokonale.(29.7.2011)

 • pevico
  **

  Je mi líto, že musím dát tak průměrné hodnocení, jedná se přecijen o mého oblíbence Medema...ale jen ať si nemyslí, že se nechám utáhnout na vařený nudličce!!!(16.12.2010)

 • GodComplex
  **

  Jedna hvezda za hudbu Jocelyn Pook a druha za mysteriozni rusku. Naopak ta spanelka byla dost nesympaticka a celkovy obsah filmu pro me taky nedostacujici, zacina mi pripadat, ze Medem je jeden z tech chlapku, kteri mysli jen na to jedno :) 4/10(20.2.2012)

 • - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace