Poslední noc v Římě

Julio Medem

Alex Catalán

Jocelyn Pook
  • st.jim

Dvě nahé ženy v jednom pokoji někde v Římě. Kdo by to byl řekl, že to bude taková nuda. Vlastně ani nevím, co jsem mohl čekat. Holky prožívaly románek, já se nudil :))(4.3.2012)

• kaposlav

Nebudem tajiť, že som čakal od filmu trošku viac, ale veď preto som ho aj sťahoval. Nízkonákladovy film o pár hercoch, ktorých nedokážem zrátať. Film je o dvoch babách čo celú noc prekecaju a pretrtkaju, ale decentne. Zrejme je to soft erotika pre lezbičky.(27.2.2015)

Snad první film, u kterého jsou herečky po celou dobu nahé :D Určitě stojí za shlédnutí, úžasná hudba, kamera, námět...a hlavní představitelky k nakousnutí!(20.11.2010)

• - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)