poster

Poslední noc v Římě

 • český

  Pokoj v Římě

 • španělský

  Habitación en Roma

 • anglický

  Room in Rome

Drama / Romantický / Erotický

Španělsko, 2010, 107 min

Režie:

Julio Medem

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Jocelyn Pook
 • playboxguest
  *****

  Co na to říct, já se do toho filmu hned po prvním zkouknutí zamilovala a od té doby bych na něj mohla koukat pořád a nedostanu ho z hlavy. Novinka v mém top toho nejlepšího, na čem mé oči ustanuly.(10.12.2010)

 • Aluska88
  ****

  Krásné, vzrušující, erotické, smyslné, něžné a hluboké. Snímek odehrávající se skoro celé dvě hodiny pouze na prostoru hotelového pokoje. V něm dvě ženy, které se poznaly. I na tak malém a obyčejném prostoru, jakým se zdi pokoje zdají být, dokázali tvůrci díky hlavním aktérkám, zpracování a scénáři vytvořit silné scény a emoce. Touha, vášeň, láska, cit, strach, bolest. Tyto všechny pocity naplnily ten večer celý pokoj. Dýchal jimi. A ony dýchaly jedna pro druhou. Elena Anaya a Natasha Yarovenko byly naprosto fenomenální a zcela se odevzdaly svým postavám. Jedni budou Room in Rome brát jako pouze ten film, kde "jsou herečky po celou dobu nahé a dělají to spolu" a jiní v něm spatří něco víc, podobající se až jisté formě umění. Je to odvážně, odhaleně, možná provokativně, ale také velmi citlivě, prokresleně a bravurně zpracovaný portrét o setkání, citech a okamžicích, které často přijdou jen jednou. V tu magickou chvíli, kdy neexistuje nic jiného a na níž je nejbolestnější to, že prostě skončí...(11.7.2011)

 • Brandon
  ****

  Čistočistý estrogen. Medemovy nymfy, jakoby zrozené z tahů štětců dávných italských mistrů, jejichž citovému sbližování, ostýchavému poznávání, odhalování pravdy, je svědkem, průvodcem starý hotelový pokoj. Filmařsky dokonalé, herecky slušně zvládnuté, paradoxně největší slabinou je ale onen 100% ženský prvek. Kdo jim má rozumět? ;-)(29.10.2010)

 • keddy79
  ***

  Mám rozporuplné pocity... Nijak zvlášť se mne tento film neoslnil, ale na druhou stranu ho nemůžu dostat z hlavy. Za čas mu ádm další šanci, uvidíme, co z toho vzejde. Něcméně, doporučuju ke shlédnutí.(27.7.2014)

 • flyboyeda
  ***

  V tomto pripade na me i pres herecke nasazeni a krasu hlavnich akterek mnohem vice zapusobila hudba Jocelyn Pook nez film samotny, I takove veci se stavaji. Od Julia bych cekal nepatrne vice...(12.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace