Poslední noc v Římě

Julio Medem

Alex Catalán

Jocelyn Pook
  • Andre3000

Poloéčko s dějem, nebo něco víc? Ja si od toho sliboval dost, jenže film mě nudil a bohužel sem si radši pustil něco napínavějšího. Ale ještě dostane druhou šanci na reparát.(2.10.2011)

• LiVentura

Nenadchlo, snad ještě pohoršilo, nebýt krásných těl...(30.12.2013)

UF !?(20.11.2010)

Docela rozpačité pocity. Ono je to natočené technicky dokonale, parádní kamera, hudba, barvy a celkové nasvícení záběrů-radost pohledět. Zároven je však celý film hrozně prázdný, opravdu to neobsahuje nic víc než dva ženské jazyky a jednu místnost. A ta typická tajemná atmosféra třeba ze Zrzavé veverky je fuč, což je veliká škoda. Od Medema mě tak povrchní a plochý film hodně zklamal. Tři a půl hvězdy.(21.11.2010)

Co na to říct, já se do toho filmu hned po prvním zkouknutí zamilovala a od té doby bych na něj mohla koukat pořád a nedostanu ho z hlavy. Novinka v mém top toho nejlepšího, na čem mé oči ustanuly.(10.12.2010)

• - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)