Poslední noc v Římě

Julio Medem

Alex Catalán

Jocelyn Pook
  • kaposlav

Nebudem tajiť, že som čakal od filmu trošku viac, ale veď preto som ho aj sťahoval. Nízkonákladovy film o pár hercoch, ktorých nedokážem zrátať. Film je o dvoch babách čo celú noc prekecaju a pretrtkaju, ale decentne. Zrejme je to soft erotika pre lezbičky.(27.2.2015)

• kleopatra

Totální zklamání, které mě nutí podívat se jinak i na předešlé Medemovy filmy, z nichž jsem bývala tak nadšená. Tohle bylo narozdíl od nich zoufale prázdné, ze samoúčelné nahoty, opakovaných "nejlepších orgasmů v životě" a vyprávěnek "ze života" mi bylo natolik šoufl, že jsem se musela hodně přemlouvat, abych to nevypnula. Čekala jsem, že Medem nakonec všechno to moje utrpení něčím osvítí. Neosvítil.(9.7.2012)

Kolik je takových filmů, kde forma zcela zastiňuje obsah? Medem dokázal z banálního námětu vytěžit hodně. Pravda, trochu se snad spolehnul na maskulinní náklonnost diváků a ženskou blahosklonost divaček, nicméně hudba, kamera, střih a zejména výběr dvou hlavních představitelek vykonaly své. Na "místnost v Římě" se dobře dívá, a dobře se u toho sní o podobném dobrodružství, v první letní den, v krásném jižním městě, ať už jako protagonistka (žena) či jako dobře ukrytý pozorovatel (muž). Medem je totiž voyaer!(17.11.2010)

UF !?(20.11.2010)

Úchvatné hlavné hrdinky. Veľmi erotické, vzrušujúce, s dokonalými krivkami.. Casting naozaj na jednotku! Okrem neustáleho vzrušenia a krásnej ústrednej skladby som sa však až tak nebavil. Od Medema by som čakal aj viac. 60%(16.5.2011)