poster

Poslední noc v Římě

 • Česko

  Pokoj v Římě

 • Španělsko

  Habitación en Roma

 • Velká Británie

  Room in Rome

Drama / Romantický / Erotický

Španělsko, 2010, 107 min

Režie:

Julio Medem

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Jocelyn Pook
 • Aluska88
  ****

  Krásné, vzrušující, erotické, smyslné, něžné a hluboké. Snímek odehrávající se skoro celé dvě hodiny pouze na prostoru hotelového pokoje. V něm dvě ženy, které se poznaly. I na tak malém a obyčejném prostoru, jakým se zdi pokoje zdají být, dokázali tvůrci díky hlavním aktérkám, zpracování a scénáři vytvořit silné scény a emoce. Touha, vášeň, láska, cit, strach, bolest. Tyto všechny pocity naplnily ten večer celý pokoj. Dýchal jimi. A ony dýchaly jedna pro druhou. Elena Anaya a Natasha Yarovenko byly naprosto fenomenální a zcela se odevzdaly svým postavám. Jedni budou Room in Rome brát jako pouze ten film, kde "jsou herečky po celou dobu nahé a dělají to spolu" a jiní v něm spatří něco víc, podobající se až jisté formě umění. Je to odvážně, odhaleně, možná provokativně, ale také velmi citlivě, prokresleně a bravurně zpracovaný portrét o setkání, citech a okamžicích, které často přijdou jen jednou. V tu magickou chvíli, kdy neexistuje nic jiného a na níž je nejbolestnější to, že prostě skončí...(11.7.2011)

 • lopata555
  **

  Elenu som prvý krát videl vo filme Koža ktorú nosím a urobila tam na mňa veľký dojem, tak som sa rozhodol skúsiť aj iný film kde hrá. Ale po pár minútach prišlo aj sklamanie, pár pekných dialógov tam síce bolo i celkom dobrá hudba no a to bolo všetko, tým soft pornom to ako úplne zničili.(18.7.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $633,514(16.7.2010)

 • kaposlav
  *

  Nebudem tajiť, že som čakal od filmu trošku viac, ale veď preto som ho aj sťahoval. Nízkonákladovy film o pár hercoch, ktorých nedokážem zrátať. Film je o dvoch babách čo celú noc prekecaju a pretrtkaju, ale decentne. Zrejme je to soft erotika pre lezbičky.(27.2.2015)

 • Tomco
  ***

  Úchvatné hlavné hrdinky. Veľmi erotické, vzrušujúce, s dokonalými krivkami.. Casting naozaj na jednotku! Okrem neustáleho vzrušenia a krásnej ústrednej skladby som sa však až tak nebavil. Od Medema by som čakal aj viac. 60%(16.5.2011)

 • - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace