poster

Poslední noc v Římě

 • Česko

  Pokoj v Římě

 • Španělsko

  Habitación en Roma

 • Velká Británie

  Room in Rome

Drama / Romantický / Erotický

Španělsko, 2010, 107 min

Režie:

Julio Medem

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Jocelyn Pook
 • flyboyeda
  ***

  V tomto pripade na me i pres herecke nasazeni a krasu hlavnich akterek mnohem vice zapusobila hudba Jocelyn Pook nez film samotny, I takove veci se stavaji. Od Julia bych cekal nepatrne vice...(12.9.2014)

 • Mirokukii
  ****

  Noční Řím a dvě ženy, pro které se jejich setkání stává nocí plné nespoutané vášně a něhy, poodhalováním důvěry, citů a poznáváním se sebe navzájem hlouběji a víc, než jim dovolí žárem spálená nahá těla (přijít, odbýt si to svým, popř. ráno repete, zvládne každý blbec). Dvě představitelky jsou téměř po celý film prakticky nahé, což by mělo ocenit hlavně pánské publikum, neboť je dle mého na co se dívat. PS: Chudák Max.(29.12.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $633,514(16.7.2010)

 • Baxt
  ***

  Nepochybně nejambicióznější námět na film v historii. Dvě extrémně atraktivní herečky v nejlepších letech přes 100 minut řeší své city v jednom hotelovém pokoji. A jsou nahé. A společně absolvují spoustu sexuálních scén softcorové explicitnosti. Vnější svět zjevující se pouze na balkóně nebo počítači jen podporuje erotické dusno. Navíc je to vše formálně velice kvalitní, takže v čem je chyba? Příliš do sebe zahleděné a zároveň prázdné. Ovšem moje tajná představa západního remaku s Marion Cotillard a Scarlett Johansson mi nedá spát.(17.11.2010)

 • Aluska88
  ****

  Krásné, vzrušující, erotické, smyslné, něžné a hluboké. Snímek odehrávající se skoro celé dvě hodiny pouze na prostoru hotelového pokoje. V něm dvě ženy, které se poznaly. I na tak malém a obyčejném prostoru, jakým se zdi pokoje zdají být, dokázali tvůrci díky hlavním aktérkám, zpracování a scénáři vytvořit silné scény a emoce. Touha, vášeň, láska, cit, strach, bolest. Tyto všechny pocity naplnily ten večer celý pokoj. Dýchal jimi. A ony dýchaly jedna pro druhou. Elena Anaya a Natasha Yarovenko byly naprosto fenomenální a zcela se odevzdaly svým postavám. Jedni budou Room in Rome brát jako pouze ten film, kde "jsou herečky po celou dobu nahé a dělají to spolu" a jiní v něm spatří něco víc, podobající se až jisté formě umění. Je to odvážně, odhaleně, možná provokativně, ale také velmi citlivě, prokresleně a bravurně zpracovaný portrét o setkání, citech a okamžicích, které často přijdou jen jednou. V tu magickou chvíli, kdy neexistuje nic jiného a na níž je nejbolestnější to, že prostě skončí...(11.7.2011)

 • - Hotel Pompeyo, v němž se příběh odehrává, je fiktivní, stejně jako jeho satelitní obrázek v Google Earth, který byl upraven ve Photoshopu. Stejně tak neexistují ostrov Nekrasov, údajný domov Rusky Natashy (Natasha Yarovenko), či satelitní obrázek domu Alby (Elena Anaya). (PogoJoe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace