Eve sa prisnila smrť jej sestry Terezy a pokúsi sa ju varovať. Žiaľ márne, Terezu brutálne zavraždia. Evine nočné mory sa však ani zďaleka nekončia. Spolu s priateľom Janom sa presťahuje do Prahy, ale jej vízie sú stále intenzívnejšie a hrôzostrašnejšie. Zdá sa, že jej myseľ ovplyvňuje záhadná, temná sila. Duch, ktorý je zodpovedný sa Terezinu smrť je späť a Eva sa má stať jeho ďalšou obeťou. (ricci.s)

ricci.s

Hlavnou hrdinkou je Eva, ktorá mala desivú víziu vraždy svojej sestry. Táto vízia sa žiaľ naplnila, ale týmto to rozhodne neskončilo. Zdá sa totiž, že ju prenasleduje zlý duch. Divný film, napokon z toho veľa nebolo. Je to rozťahané a dosť nudné. Jednoducho scénky typu "som sama v kúpeľni, mám pocit, že mi niekto stojí za chrbtom, pozriem do zrkadla, je tam strašidlo, otočím sa a nikto tam nie je" už vydesia len málokoho. Hudba bola fajn, chvíľami sa to pokúšalo o hororovú atmosféru, ale väčšinou to nevychádzalo. Keby takýchto momentov bolo viac, možno by som niečo za snahu prihodil, lenže dokopy sa tam nič nedialo. Vlastne až pred koncom sa film aspoň trochu prebudil, ale celkový dojem to už nezachránilo (plus zmätená záverečná pointa... no fakt neviem, o čo v tomto filme vlastne išlo). Takže najzaujímavejší je napokon fakt, že sa to natáčalo v Čechách (Praha, Český Krumlov) a že tam hrali českí herci. Slabé 4/10. ()