poster

Resident Evil: Afterlife

 • Německo

  Resident Evil - Afterlife

 • Německo

  Resident Evil: Afterlife

 • Francie

  Resident Evil: Afterlife 3D

 • Slovensko

  Resident Evil: Afterlife

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Německo / Francie / USA / Kanada, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeck
  *****

  Dle mě nejlepší díl z celé série. Jednak je v něm Alice konečně normální a není žádný robot (ten pád letadla nepočítám), který si to dává, ale hlavně celý film je v prostředí izolace a plánu na útěk. Celý film dost připomínal Úsvit mrtvých, na konci Ostrov a mě to bavilo. Moc nechápu záporné recenze, protože tento film je naprosto stejný, jako jednička. Uzavřené prostředí, drsné hlášky, drsné kopance, drsné rozprsknutí hlavy, drsné přehánění. Resident Evil není zrovna můj šálek zombie kávy a když, tak vyhledávám trochu více reálné příběhy, tento díl se ale povedl a já jsem zvědav co ukáže ten další. Body strhávám hlavně za začátek, který mě přišel hrozně debilní a Matrixový. 86% 09.10. 2010(9.10.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Všude samá kousavá a ještě k tomu neživá potvora a tak těm živým nezbývá než střílet, střílet a střílet. Co taky čekat od Resident Evil jiného? Já zkrátka dostal to, co mi bylo slibováno a ještě k tomu zajímavé přistání letadla, poměrně povedený útěk z vězení či poněkud přerostlého sympaťáka se sekerkou. A od Alice ani Umbrelly nic jiného raději nechci.(29.10.2015)

 • novoten
  **

  Přestylyzované a ve výsledku směšné v tom nejnegativnějším smyslu. Anderson si bere sérii zpátky pod svá křídla a tím ji přesně podle mého očekávání vrací do vod unylého béčka. Věčně zpomalená akce cituje všechny díly Matrixu, herci svými výkony doslova ubíjejí (překvapivě i naprosto vyčpělá Milla) a děj se posouvá jen díky nesmyslnému chování postav či do očí bijícím logickým kiksům. Nesnesitelný jako první dva díly ale Afterlife není. Jeho průhlednost a prvoplánovost ho totiž předurčuje k relativně odsýpajícímu příběhu a pár fajn akčním momentům. Ve všem ostatním ale očekávaná tragédie.(26.11.2010)

 • bestlama
  *

  Tuctová komerční "sračka", kterou pomalu nezachránil ani Wentworth ... Je mi to líto .. Marně volám po starších dílech.(1.1.2011)

 • J*A*S*M
  *

  Série Resident Evil si ve třetím díle (pouštní Extinction) vylepšila reputaci, stejně jako Paul W.S. Anderson s Death Race, takže při ohlášení Afterlife jsem se začal na nový film těšit. Alespoň do doby, než se objevily první plakáty a trailery, které zcela otevřeně přiznaly nemilou skutečnost, že místo hororu se tentokrát budou konat trikové 3D akční orgie. Bohužel jsou to neuvěřitelně nudné a sterilní "orgie". Úplně každá scéna působí smutně umělým dojmem, herci zoufale a scénář jako výsměch. Jsem dalek nazvat toto technologické promo s názvem Resident Evil: Afterlife filmem. 1/10(8.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace