Futurama: The Lost Adventure

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 30 min

• boshke

Jak chytré. Vyměnit léty prověřenou a oblíbenou grafiku a nahradit ji hnusným grafickým hokus-pokusem, který by se v porovnání s originálem mohl líbit asi jen vypatlanému dementovi. Ano, autoři, prosím, dejte nám další hřebíček do rakve Futuramy, zatím jste jich vypustili málo... 40%(3.3.2011)

3D Futurama? Co jsem komu udělala? Příběh dobrý, ale ta animace? Mizerná, částmi až moc, ale líbili se mi ty herní vsuvky, takže 3* jsou přesně jako dělané na The lost adventure.(17.8.2009)

3D futurama nic moc.... neni nad klasiku(10.8.2008)

• Aven

Málo vtipů, nudný děj, nic moc příběh a pro mě nepřijatelná 3D grafika. S původní futuramou to má společné v podstatě jen dabující herce.(10.10.2008)

Čo sa týka vizuálneho spracovania, ten dnes pobaví už skôr svojou zastaranosťou ako nejakými kvalitami, nič iné sa však zo zostrihu záberov z hry pre Playstation 2 ani nedalo čakať (čo však zjavne viacerí hodnotiaci jedinci nedokázali pochopiť). Príbeh je však vtipný a nápaditý navyše s nečakaným vyvrcholením, vsuvky zo samotného hrania hry zaujímavé a pre mňa bol plusom jednoznačne aj dabing od skupiny Fénix ProDabing oplývajúci vynikajúcim prekladom a nezabudnuteľným nadabovaním profesora Farnswortha. (70%)(25.8.2012)

• - Cutscény a zábery z hrania boli použité z hry Futurama (vydanej na PS2 a Xbox v roku 2003) na vytvorenie tejto epizódy. (Mihail123)

• - Súčasť bonusov na DVD filmu Futurama: The Beast with a Billion Backs. (Mihail123)