Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  *

  Hodně podrůměrné pokračování přiblblého prvního dílu... 2/10 = 25%(21.12.2010)

 • Pedestrian
  *

  Jedničku jsem v úvodu nesnášel, ale s každou další minutou mi film připadal lepší a lepší, až jsem si ho nakonec zamiloval a dal mu 4*. S dvojkou to bylo podobné. Ze začátku jsem ji doslova nesnášel (děsivá gay svatba a snad nejhorší filmový opening roku) a pak mi už jen připadala více snesitelnější. Tj. z -20 % se vyhrabala na konečných 30 %.(28.10.2010)

 • forsberg
  odpad!

  Správně měli tvůrci Sexu ve městě 2 nazvat své dílo Děs na východě, aneb Klimakterium Strikes Back. Možná by to odradilo fanoušky vtipného seriálu od návštěvy kina a tím pádem od dvou hodin utrpení plného pocení, ječení a mouder o Arabech.(19.1.2013)

 • klerik
  **

  Riedke ako... Je to o ničom. Carrie Bradshaw nemôže byť nikdy tým, čím je BRIDGET JONESOVÁ To čo malo byť jednou (!) epizódou seriálu, skúsili natiahnuť na vražednú dĺžku... Bez romantiky, bez humoru - len pekné pozlátko... PS: v originálnom znení to získavá značne naivnejší a ešte viac slepačí podtón...(10.8.2010)

 • Cherish
  ****

  O hvězdičku slabší než první film, ale i tak skvělé. A určené hlavně pro fanoušky seriálu, ,,nefanouškům" asi příliš neřekne, což vidím i na zdejším různorodém hodnocení.(25.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace