Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  *

  Hodně podrůměrné pokračování přiblblého prvního dílu... 2/10 = 25%(21.12.2010)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2011 - Nejhorší herečka v hlavní roli: celá hlavní čtveřice, nejhorší filmový pár nebo ansámbl: celé obsazení, nejhorší prequel, sequel, remake...(23.7.2012)

 • hirnlego
  **

  Pohodový rozvláčný film bez děje. Vlastně je to taková artovka pro ženy. A protože působením okolí už skoro dospívám v ženu, dala bych skoro i 3 (nic mě tu neuráželo tolik, jako v jedničce - i když teda kauza gauč-telka byla na hraně), ale to bych si pěkně podřezala větývku ;;;DÐ(12.12.2011)

 • Lenny.M
  ****

  Anti-homofobní film? :D A co, může se mi líbit i nějaký "nevzorový" film..Vtipná a šmrncovní komedie..(9.8.2010)

 • Nathalie
  *

  30%...BRANDS over BRAINS. Co se stane předtím, než zazvoní zvonec a pohádky je konec? No přece "žili šťastně až do smrti." A co se stane poté? Davy divaček zboří box-office rekordy a dříve nebo později dostane romantická komedie pokračování na téma: jak vypadá ono "happily ever after" Soudě podle sequelu k Bridget Jones a nyní i Sexu, nastane globální katastrofa. To, co v rámci seriálu fungovalo (metropolitní atmosféra New Yorku, ironie, romance) vystřídal trapný výlet do rádoby exotické pouště , v níž každých osmnáct vteřin žena středního věku ječí, piští, kvílí a hýká nad luxusním autem, luxusním sluhou a všudypřítomným luxusním kýčem. Osoby mající simultánní orgasmus při každém pohledu na pozlacené tretky by měly být urychleně vykázány z filmového provozu. Čtveřice vcelku oduševnělých postav se proměnila ve stádečko kravek na velbloudech, ve kterých by ani policejní vyšetřovatel nepoznal ty lehce střelené, rozmazlené, arogantní, ale přece jen životné charaktery ze seriálu. Dokonce ani fashion-porn už nemá ten dekadentní štych doby před krizí a Samantha se z Amazonky proměnila na politováníhodného otroka hormonů. Coby seriálový fanda hodlám po zbytku života předstírat, že Sex v poušti nikdy nevznikl. A dva černobílé klenoty na ploché obrazovce z dob, kdy se dialogy mezi muži a ženami nezaobíraly botami na gauči, to opravdu nezachrání. P.S. Než mi začnete spílat, podívejte se, jak hodnotím seriál a první díl:)(27.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace